0

@PatrychoO Ja niestety nie żartuje.

3

@PatrychoO La Rambla już straciła wyczucie smaku po całym dniu. Teraz to wszystko tier 1 xD

0

@Mns21 jak Barca.

1

@Leooo Długo siedziałeś w tych krzakach? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapsel12 Moriba to zaraz sam zwieje do PSG ;D

2

@Leooo Szybciej Barcelona wyłapie tego bana ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kwiatek67 Odcięli mu neta, po tym jak stracił prace. Jak miał to zrobić?

3

@VegetaPolska Jeden uj :) Chyba starsze pokolenie jeszcze to obchodzi. Teraz te całowanie herbu to zagranie PR-owe

0

@Krychaaa10 To nie patrz.

2

@Kwiatek67 Nie ma żadnego dystansu. Zapisuje Ciebie w swoim notatniczku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Encore Z czego czterech z nich za frajer. EZ

0

@haryveb944 M$$SI w P$G xD

0

@barcelonaLM Guardiola to sam przejdzie do PSG prędzej czy później

0

@D10SLEO Jeszcze kilka lat, to i Hochland będzie naszym głównym sponsorem na koszulkach xD

4

Arsenal podjął próbę rozmowy z Leo xD
https://x.com/JoaoNasser/status/1423596016536858625

0

@pt9 jeżeli przyjemnie będzie się oglądało ich gre to bardzo dobrze :)

3

@Sulimo Jeżeli ty naprawdę myślisz, że on to zrobi to jesteś w błędzie ;D

0

Komentarz usunięty

0

@Kamiloza91 Jakby wcześniej nie była. Na La Bambie gada sie o wszystkim i o niczym.

0

@kampe Pewnie liczył na to, że sprzeda niewypały. No, ale cóż, nie udało się xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Kibice Arsenalu na Twitterze to są naprawdę odklejeni. Oni naprawdę myślą, że Leo może przejść do Arsenalu :P

2

@Tomek_TF Sztanga to nie konkurencja, bierz się za nią byczq

20

Leo chyba zabiera swoją starą ze sobą.
https://x.com/neurophate_/status/1423654763514810369

0

Ciekawe ile koszulek Leo się sprzeda w ciągu pierwszej doby. Jak Ronaldo przechodził do Juve to sprzedało się 520 tyś. koszulek w ciągu doby.

0

@UncleDrew A kto narzeka? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?