4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Ja niestety nie żartuje.
3
@PatrychoO La Rambla już straciła wyczucie smaku po całym dniu. Teraz to wszystko tier 1 xD
0
@Mns21 jak Barca.
1
@Leooo Długo siedziałeś w tych krzakach? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapsel12 Moriba to zaraz sam zwieje do PSG ;D
2
@Leooo Szybciej Barcelona wyłapie tego bana ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kwiatek67 Odcięli mu neta, po tym jak stracił prace. Jak miał to zrobić?
3
@VegetaPolska Jeden uj :) Chyba starsze pokolenie jeszcze to obchodzi. Teraz te całowanie herbu to zagranie PR-owe
0
@Krychaaa10 To nie patrz.
2
@Kwiatek67 Nie ma żadnego dystansu. Zapisuje Ciebie w swoim notatniczku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Encore Z czego czterech z nich za frajer. EZ
0
@haryveb944 M$$SI w P$G xD
0
@barcelonaLM Guardiola to sam przejdzie do PSG prędzej czy później
0
@D10SLEO Jeszcze kilka lat, to i Hochland będzie naszym głównym sponsorem na koszulkach xD
4
Arsenal podjął próbę rozmowy z Leo xD
https://x.com/JoaoNasser/status/1423596016536858625
0
@pt9 jeżeli przyjemnie będzie się oglądało ich gre to bardzo dobrze :)
0
@AntekGriezmann O doprawdy?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10441039#comment-10441039
3
@Sulimo Jeżeli ty naprawdę myślisz, że on to zrobi to jesteś w błędzie ;D
0
Komentarz usunięty
0
@Kamiloza91 Jakby wcześniej nie była. Na La Bambie gada sie o wszystkim i o niczym.
0
@kampe Pewnie liczył na to, że sprzeda niewypały. No, ale cóż, nie udało się xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kibice Arsenalu na Twitterze to są naprawdę odklejeni. Oni naprawdę myślą, że Leo może przejść do Arsenalu :P
2
@Tomek_TF Sztanga to nie konkurencja, bierz się za nią byczq
20
Leo chyba zabiera swoją starą ze sobą.
https://x.com/neurophate_/status/1423654763514810369
0
Ciekawe ile koszulek Leo się sprzeda w ciągu pierwszej doby. Jak Ronaldo przechodził do Juve to sprzedało się 520 tyś. koszulek w ciągu doby.
0
@UncleDrew A kto narzeka? xD