2

@masq W ustawieniach konsoli poszukaj kalibracji ekranu
Zobacz opcje "adjust screen size" w Tv output.

1

@LeoMessiah Ja też czułem pustkę, kiedy po 4 próbie przejścia gry zadałem sobie pytanie - Co ludzie widzą w tej grze? xD

5

@Marik1234 NIech wybiera szybciej, bo nie wiem jakiemu klubowi kibicować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MSN1998 A jak chcesz rozwiązać ten problem jeżeli nie znasz nawet loginu do swojego konta? Jeżeli podpiąłeś pod Paypala to możesz z niego spróbować dezaktywować.

3

@Messibestplayerintheworld Nie trafił w herb. Beka z chłopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@PatrychoO Może w końcu przestaną widzieć tylko Messiego na boisku :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@czółkovsky Zaraz przyjdzie Pan Messi i poustawia tą dzieciarnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Ciule123 Biedny? Zazdro, pan Johnny Sins to klasa sama w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle Tak w skrócie,
Co najmniej 60 Hz,
Input lag nie większy niż 20 milisekund.
HDR

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@tristan87 Zachęcają do kupna Barca TV. Scamerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Zapraszam do kącika artystycznego La Rambli
................█ (͡° ͜ʖ ͡°)
███۞███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▃
▂▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 Maskotka drużyny :D

2

@Kgorecki2500 3D to nieudany eksperyment. Pamiętam jeszcze jak próbowali wciskać 3D do każdego TV ;D Avatar to chyba jedyny godny uwagi film w 3D.

0

@Odcinkowy Jeszcze z rana czytałem na La Rambli, że od 10 lat. Zdecydujcie sie xD

0

Beka z Djokovica ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽

1

@Pawlak1992 Jak jest szansa na zdobycie złota to zawsze będzie niedosyt w przypadku srebra

1

@clyde Próbowałem już, nawet się udało, ale co z tego skoro za chwilę znowu się zlecą.
@SuperPatsonFCB a to już inna kwestia. Mieszkam w bloku na parterze i nad wejściem do klatki jest zadaszenie, gdzie urządzają sobie zebrania.

5

Gołębie.. jak ja ich nienawidzę. Od samego rana słuchać te ich zasrane gruchanie za oknem..

8

@Foro Lobika nad bramkarzem to ja już od wieków nie widziałem u Messiego :P

3

@LeoMessi1994 Rok 2021, użytkownicy La Rambli dalej nie wiedzą, że nie dostaną odpowiedzi od Moderacji.
Skorzystaj z pw.

1

@barcelonaLM Borek przechodzi do Ekipy Friza?

0

Jest coś wieczorem ciekawego do oglądania na IO?

1

@IronSanHybrid Obczaj sobie serial Ted Lasso. Świetna komedia o tym jak trener amerykańskiego futbolu zostaje trenerem drużyny piłkarskiej. Wciągnąłem cały sezon na raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?