4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@masq W ustawieniach konsoli poszukaj kalibracji ekranu
Zobacz opcje "adjust screen size" w Tv output.
1
@LeoMessiah Ja też czułem pustkę, kiedy po 4 próbie przejścia gry zadałem sobie pytanie - Co ludzie widzą w tej grze? xD
5
@Marik1234 NIech wybiera szybciej, bo nie wiem jakiemu klubowi kibicować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MSN1998 A jak chcesz rozwiązać ten problem jeżeli nie znasz nawet loginu do swojego konta? Jeżeli podpiąłeś pod Paypala to możesz z niego spróbować dezaktywować.
3
@Messibestplayerintheworld Nie trafił w herb. Beka z chłopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@PatrychoO Może w końcu przestaną widzieć tylko Messiego na boisku :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@czółkovsky Zaraz przyjdzie Pan Messi i poustawia tą dzieciarnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Ciule123 Biedny? Zazdro, pan Johnny Sins to klasa sama w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle Tak w skrócie,
Co najmniej 60 Hz,
Input lag nie większy niż 20 milisekund.
HDR
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@tristan87 Zachęcają do kupna Barca TV. Scamerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Zapraszam do kącika artystycznego La Rambli
................█ (͡° ͜ʖ ͡°)
███۞███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▃
▂▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Maskotka drużyny :D
2
@Kgorecki2500 3D to nieudany eksperyment. Pamiętam jeszcze jak próbowali wciskać 3D do każdego TV ;D Avatar to chyba jedyny godny uwagi film w 3D.
0
@Odcinkowy Jeszcze z rana czytałem na La Rambli, że od 10 lat. Zdecydujcie sie xD
0
Beka z Djokovica ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
1
@Pawlak1992 Jak jest szansa na zdobycie złota to zawsze będzie niedosyt w przypadku srebra
1
@clyde Próbowałem już, nawet się udało, ale co z tego skoro za chwilę znowu się zlecą.
@SuperPatsonFCB a to już inna kwestia. Mieszkam w bloku na parterze i nad wejściem do klatki jest zadaszenie, gdzie urządzają sobie zebrania.
5
Gołębie.. jak ja ich nienawidzę. Od samego rana słuchać te ich zasrane gruchanie za oknem..
8
@Foro Lobika nad bramkarzem to ja już od wieków nie widziałem u Messiego :P
3
@LeoMessi1994 Rok 2021, użytkownicy La Rambli dalej nie wiedzą, że nie dostaną odpowiedzi od Moderacji.
Skorzystaj z pw.
1
@barcelonaLM Borek przechodzi do Ekipy Friza?
0
Jest coś wieczorem ciekawego do oglądania na IO?
1
@IronSanHybrid Obczaj sobie serial Ted Lasso. Świetna komedia o tym jak trener amerykańskiego futbolu zostaje trenerem drużyny piłkarskiej. Wciągnąłem cały sezon na raz.