1

A co sobie będę żałować, piątaczek na Włochów po kursie 7.50 ;D

1

@IbrahimAfellay Czy Messi dzisiaj zakapturzył mnicha?

0

@barcelonaLM Rozpoczęcie meczu prawdopodobnie opóźnione

0

Liczę na Włochy, ale to jak się układa Euro pod Anglie każe mi myśleć, że to Anglicy wygrają..

7

xDD


0

@Kwiatek67 Powodzenia xD Teraz coraz więcej firm podnosi ceny swoich gier. Bethesda, 2k Games, Blizzard, Take Two (Rockstar) No i teraz najwidoczniej EA. I tak ceny gier (Triple-A) długo trzymały się 60 euro.

0

@ranger3120 Nie idzie mu tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@koksik2700 Pierwszy raz w internetach? ;D

8

40 fauli xD Copa Bandita.

2

Tite to chyba zaraz kałacha wyciągnie z tego garniaka.

0

Sprytny plan Thiago Silvy :)

3

Dani Alvis :) Prawie, że Elvis

2

Co ten komentator pierdzieli? XDD

1

Neymar? Co jest xDD

0

I cyk zmiana. Można dalej faulować xD

1

Ale garbusa ma na nosie Richarlison :)

0

Ale saneczki wleciały

5

Fan Winicjusza. Istnieją jeszcze tacy? xDD

1

@goldmetaxa Tutaj oglądamy prawdziwych drwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@AntekGriezmann Za mało krwi się leje. Może ktoś wjedzie saniami na wk*rwie w drugiej połowie

1

@macio_944 Bez wylewu w obronie się nie obejdzie

0

@eydeem Przecież tu Polacy mogliby spokojnie powalczyć z nimi xD

1

@GeneralXavi Kontuzja mózgu.

1

@PatrychoO Jeszcze połamie się przed startem sezonu i dopiero będzie

1

Marquinhos: E byku, dawaj do PSG
Messi: hy hy

2

Akcja rodem z ekstraklasy xD

0

@jedrek7000 Tak wygląda CA. Jakby teraz zaczął dawać to nie miałby kto grać w drugiej połowie.

1

Copa Bandita.
Po 20 fauli na drużyne.

1

@NaFazieHitman Jak nie daje rady już biegać to może trzeba skończyć kariere ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Co to za tłumaczenie, że ma 34 lata? xD

0

@socha bo ma siano postawione na Argentyne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?