4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co sobie będę żałować, piątaczek na Włochów po kursie 7.50 ;D
1
@IbrahimAfellay Czy Messi dzisiaj zakapturzył mnicha?
0
@barcelonaLM Rozpoczęcie meczu prawdopodobnie opóźnione
0
Liczę na Włochy, ale to jak się układa Euro pod Anglie każe mi myśleć, że to Anglicy wygrają..
7
xDD
0
@Kwiatek67 Powodzenia xD Teraz coraz więcej firm podnosi ceny swoich gier. Bethesda, 2k Games, Blizzard, Take Two (Rockstar) No i teraz najwidoczniej EA. I tak ceny gier (Triple-A) długo trzymały się 60 euro.
0
@ranger3120 Nie idzie mu tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@koksik2700 Pierwszy raz w internetach? ;D
8
40 fauli xD Copa Bandita.
2
Tite to chyba zaraz kałacha wyciągnie z tego garniaka.
0
Sprytny plan Thiago Silvy :)
3
Dani Alvis :) Prawie, że Elvis
2
Co ten komentator pierdzieli? XDD
1
Neymar? Co jest xDD
0
I cyk zmiana. Można dalej faulować xD
1
Ale garbusa ma na nosie Richarlison :)
0
Ale saneczki wleciały
5
Fan Winicjusza. Istnieją jeszcze tacy? xDD
1
@goldmetaxa Tutaj oglądamy prawdziwych drwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@AntekGriezmann Za mało krwi się leje. Może ktoś wjedzie saniami na wk*rwie w drugiej połowie
1
@macio_944 Bez wylewu w obronie się nie obejdzie
0
@eydeem Przecież tu Polacy mogliby spokojnie powalczyć z nimi xD
1
@GeneralXavi Kontuzja mózgu.
1
@PatrychoO Jeszcze połamie się przed startem sezonu i dopiero będzie
1
Marquinhos: E byku, dawaj do PSG
Messi: hy hy
2
Akcja rodem z ekstraklasy xD
0
@jedrek7000 Tak wygląda CA. Jakby teraz zaczął dawać to nie miałby kto grać w drugiej połowie.
1
Copa Bandita.
Po 20 fauli na drużyne.
1
@NaFazieHitman Jak nie daje rady już biegać to może trzeba skończyć kariere ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Co to za tłumaczenie, że ma 34 lata? xD
0
@socha bo ma siano postawione na Argentyne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)