16

"To dla mnie jak sen, oby to się nigdy nie skończyło. Zawsze daję z siebie wszystko dla Barçy, klubu, który dał mi wszystko" - Moriba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@AntekGriezmann Trafiłeś na moderatora, który był za Anglia. Zdarza się.

1

@Transu96 Dali Ci przerwę od Fify. Podziękuj im.

1

@PatrychoO W Copa America dojechanie kogoś to potężny wynik 1:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@donleo12 Tak będzie, zostaną dojechani.

Edit. O kur xD Dopiero teraz zauważyłem, że kurs na Argentyne to, aż 3.70 xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@xVENUMx W Empiku, fajne ceny mają od czasu do czasu.

8

@Mr8lack Oni mogą nawet połamać nogi dla Immobile i tak nie zostanie odgwizdany karny na Wembley dla Włochów.( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@D10SLEO A żeby ten Sterling nadepnął na klocek Lego bosą stopą!

8

Co jest xDD Ojciec Roksany Węgiel na instagramie nazywa się stworca roxie. Typowy stary w internecie.
https://www.instagram.com/stworca_roxie/?hl=pl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kaamil1910 Dlatego już nawet nikt nie chce się z tym kryć.
"Federacja chce wprowadzić nowy system, który da klubom większą swobodę w wydawaniu pieniędzy - informuje włoski dziennikarz, Tancredi Palmier" xD

0

@macio_944 Takie kluby będą kiedyś rządzić w futbolu. Jakieś "głupie" wartości przestają mieć znaczenie. Poczekaj, aż w przyszłości jakiś Szejk przejmie również Barce :)

0

@Admin030 Czyli Anglia znowu wygra.

0

Mimo, że od pierwszego meczu kibicowałem Włochom i w finale również będę to Anglia te Euro już ma w kieszeni. Zbyt wygodnie i kolorowo tym Anglikom ciągle grając na Wembley.. Jedni latają po całej Europie, drudzy u siebie na chacie.. Śmiech na sali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przy wrzutkach Realu to nawet nie stało.

0

2

@AntekGriezmann To jak z żartami na La Rambli, musi być przeruchany z 1000 razy.

0

@damian16161212 A kto powiedział, że nikt by nie chciał? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla Transfer do Barcelony - loading in progress..

1

Brajtłajt technicznie lepszy niż Lewandowski na tym turnieju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Own Goal szaleje.

0

Jaka petarda po ziemi :o

9

@Nazio87 Tak, tak. Od razu mocą miłości xD

1

@budel17 Dla mnie również, Anglia z golem. Teraz niech się dzieje wola nieba ;p

0

i do tego Saka asystuje xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest tu jakiś wróżbita? Anglia wpakuje bramkę do 72 minuty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?