4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
"To dla mnie jak sen, oby to się nigdy nie skończyło. Zawsze daję z siebie wszystko dla Barçy, klubu, który dał mi wszystko" - Moriba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@AntekGriezmann Trafiłeś na moderatora, który był za Anglia. Zdarza się.
1
@Transu96 Dali Ci przerwę od Fify. Podziękuj im.
1
@PatrychoO W Copa America dojechanie kogoś to potężny wynik 1:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@donleo12 Tak będzie, zostaną dojechani.
Edit. O kur xD Dopiero teraz zauważyłem, że kurs na Argentyne to, aż 3.70 xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@xVENUMx W Empiku, fajne ceny mają od czasu do czasu.
8
@Mr8lack Oni mogą nawet połamać nogi dla Immobile i tak nie zostanie odgwizdany karny na Wembley dla Włochów.( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@D10SLEO A żeby ten Sterling nadepnął na klocek Lego bosą stopą!
8
Co jest xDD Ojciec Roksany Węgiel na instagramie nazywa się stworca roxie. Typowy stary w internecie.
https://www.instagram.com/stworca_roxie/?hl=pl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kaamil1910 Dlatego już nawet nikt nie chce się z tym kryć.
"Federacja chce wprowadzić nowy system, który da klubom większą swobodę w wydawaniu pieniędzy - informuje włoski dziennikarz, Tancredi Palmier" xD
0
@macio_944 Takie kluby będą kiedyś rządzić w futbolu. Jakieś "głupie" wartości przestają mieć znaczenie. Poczekaj, aż w przyszłości jakiś Szejk przejmie również Barce :)
0
@Admin030 Czyli Anglia znowu wygra.
0
Mimo, że od pierwszego meczu kibicowałem Włochom i w finale również będę to Anglia te Euro już ma w kieszeni. Zbyt wygodnie i kolorowo tym Anglikom ciągle grając na Wembley.. Jedni latają po całej Europie, drudzy u siebie na chacie.. Śmiech na sali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przy wrzutkach Realu to nawet nie stało.
0
@PAULPOGBAFAN Tak.
2
@AntekGriezmann To jak z żartami na La Rambli, musi być przeruchany z 1000 razy.
0
@damian16161212 A kto powiedział, że nikt by nie chciał? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla Transfer do Barcelony - loading in progress..
1
Brajtłajt technicznie lepszy niż Lewandowski na tym turnieju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Own Goal szaleje.
0
Jaka petarda po ziemi :o
9
@Nazio87 Tak, tak. Od razu mocą miłości xD
1
@budel17 Dla mnie również, Anglia z golem. Teraz niech się dzieje wola nieba ;p
0
i do tego Saka asystuje xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest tu jakiś wróżbita? Anglia wpakuje bramkę do 72 minuty?