0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Uj mnie obchodzi kto, ale mają być przynajmniej 2 gole :)

0

@Kwiatek67 Ja bym go nazwał niełamiącym się Dembele.

0

@DaPidejpi Co oni tak cieszą jape. Troche przerażające xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@JohnnyBarca Wincyj tych meczów na Łemblej

0

Chłop co ogląda tyłeczki od tyłu.

4

Nie będzie 3 dogrywek z rzędu, co nie?
Co nie?

0

@Encore Dzisiaj w pape dostaną.

1

To jak, wczoraj była strzelanina w meczach to dzisiaj po 0:0?

1

Potężna Boliwia na kolanach. Mamy niespodziankę.

2

@AntekGriezmann Zależy kogo obstawie xD

0

@Transu96 Sprawdź to

2

@tristan87 a mnie nie obchodzi twoja opinia. Jest taka opcja jak ignoruj, znasz?

0

@tristan87 Kto pytał?

4

@Encore Niemcy dojadą Anglię. Te ich strzelanie po jednym golu na mecz może nie starczyć na Niemców.

0

@SkilledHydra16 Nie warto, uwierz mi. Wystarczy obejrzenie dłuższego skrótu na YT.

0

@fifek Dobrze, że nasz Messi umie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Mbappe to chyba karnych od Messiego się uczył ;D

0

Te karne tylko pokazują, że nie było bramkarzy w tym meczu xD

0

Zawsze śmieszą mnie te gwizdy przy karnych. Nie pomaga to ani strzelcowi, ani broniącemu xD

4

Jakby Sissoko trafiłby do bramki, to byłby gol.

2

Rwij tą koszule, panie komentator.

0

@Stagiryta Tutaj już nie ma co ratować

10

Szkoda, że Szpakowski nie komentuje, poleciał by po rekord "okazji" w trackie jednego meczu xD

1

Francuzi to chyba w genach mają te wylewy w obronie..

5

Co tu się kurła dzieje XDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?