4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Uj mnie obchodzi kto, ale mają być przynajmniej 2 gole :)
0
@Kwiatek67 Ja bym go nazwał niełamiącym się Dembele.
0
@DaPidejpi Co oni tak cieszą jape. Troche przerażające xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@JohnnyBarca Wincyj tych meczów na Łemblej
0
Chłop co ogląda tyłeczki od tyłu.
4
Nie będzie 3 dogrywek z rzędu, co nie?
Co nie?
0
@Encore Dzisiaj w pape dostaną.
1
To jak, wczoraj była strzelanina w meczach to dzisiaj po 0:0?
1
Potężna Boliwia na kolanach. Mamy niespodziankę.
2
@AntekGriezmann Zależy kogo obstawie xD
0
@Transu96 Sprawdź to
2
@tristan87 a mnie nie obchodzi twoja opinia. Jest taka opcja jak ignoruj, znasz?
0
@tristan87 Kto pytał?
4
@Encore Niemcy dojadą Anglię. Te ich strzelanie po jednym golu na mecz może nie starczyć na Niemców.
0
@SkilledHydra16 Nie warto, uwierz mi. Wystarczy obejrzenie dłuższego skrótu na YT.
0
@fifek Dobrze, że nasz Messi umie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Mbappe to chyba karnych od Messiego się uczył ;D
0
Te karne tylko pokazują, że nie było bramkarzy w tym meczu xD
0
Zawsze śmieszą mnie te gwizdy przy karnych. Nie pomaga to ani strzelcowi, ani broniącemu xD
5
xDD
https://x.com/bubbaprog/status/1409620060725985281
3
@tomek8756 https://x.com/AdrianoItalian0/status/1409620283728838660
4
Jakby Sissoko trafiłby do bramki, to byłby gol.
2
Rwij tą koszule, panie komentator.
0
@Stagiryta Tutaj już nie ma co ratować
10
Szkoda, że Szpakowski nie komentuje, poleciał by po rekord "okazji" w trackie jednego meczu xD
1
Francuzi to chyba w genach mają te wylewy w obronie..
5
Co tu się kurła dzieje XDDDDDD