3

@Transu96 MATS legendą klubu? Skąd ci przyszła taka myśl do głowy? To już szybciej Valdesa można tak nazwać.

1

@clyde Zatyczki do uszów? W moim przypadku to muszą być słuchawki, w ciszy nie zasnę ;D Najlepiej jakiś podcast.

PS A burza za oknem to miód dla moich uszów.

1

@Arn3th Dobrze wiedzieć, czyli Anglia Mistrzem Europy

1

@norbi77 Do tego finał na Wembley. Jeżeli Anglia się dostanie można stawiać domy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Encore Brat MONKE

1

2

@DonAndrzejos Leo nie wygra Copa America, bo jest graczem Argentyny.

0

@tomek8756 Nie, żebym się z nią w pełni zgadzał, ale po części ma rację.

4

@Medrzakoo01 Próbowałeś już wpisywać prawidłowe hasło?

1

Ale sobie fajnie skacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid Zostawiam to do własnej interpretacji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@IronSanHybrid Po jednym głębszym pisałbyś inaczej ;D

0

@Gaucho Yarmolenko dzisiaj leci po hattricka

0

Czesi oszczędzają się na karne.

0

Brajtłajt technicznie prezentuje się lepiej niż Lewandowski na tym Euro xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AntekGriezmann Oby nie :)

2

Dobrze, że Ramos już nie gra w reprezentacji ;D


9

@Criss18Barca Nie daj sobie wmówić takich bzdur, tak na prawdę jest to przerwa na szluga.

0

I to ja rozumiem. Kamerzysta wiedział od kogo zacząć pokazywać piłkarzy. Szacunek do Wielkiego Duńczyka się należy.

2

@xVENUMx a po jakiego groma, jak człowiek ma skarpety w domu.

1

@Piorun The Binding of Isaac: Rebirth, wciąga niesamowicie i do tego na ponad kilkadziesiąt godzin.

1

@Janiama 3:1

7

@10SzymonBarca10 To nie są ludzie, tylko Reptilianie. Podobno łuszczy im się skóra od alkoholu, dlatego unikają.

0

@RonnieVEB Wychodzi na to, że nie zna skoro nie wie jak tam trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@vangoor No tak, najlepiej niech wygra ta nudna Hiszpania co nie zna drogi do bramki

2

@don'T.R.I.P.e Ty no, faktycznie. Nawet symulki podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Potężna Ukraina pokaże dzisiaj Anglikom jak to się gra ofensywny futbol po kilku głębszych. Sterling? Pierwsze słyszę. W moim sercu tylko Yarmolenko (° ͜ʖ °)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?