4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Transu96 MATS legendą klubu? Skąd ci przyszła taka myśl do głowy? To już szybciej Valdesa można tak nazwać.
1
@clyde Zatyczki do uszów? W moim przypadku to muszą być słuchawki, w ciszy nie zasnę ;D Najlepiej jakiś podcast.
PS A burza za oknem to miód dla moich uszów.
1
@Arn3th Dobrze wiedzieć, czyli Anglia Mistrzem Europy
1
@norbi77 Do tego finał na Wembley. Jeżeli Anglia się dostanie można stawiać domy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Encore Brat MONKE
1
@IronSanHybrid Już nie ciężko odkąd zaczeli dorzucać Ratcheta do konsoli.
https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/konsole-ps5/konsola-sony-ps5-ratchet-clank-rift-apart-bundle
2
@DonAndrzejos Leo nie wygra Copa America, bo jest graczem Argentyny.
0
@tomek8756 Nie, żebym się z nią w pełni zgadzał, ale po części ma rację.
4
@Medrzakoo01 Próbowałeś już wpisywać prawidłowe hasło?
1
Ale sobie fajnie skacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid Zostawiam to do własnej interpretacji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@IronSanHybrid Po jednym głębszym pisałbyś inaczej ;D
0
@Gaucho Yarmolenko dzisiaj leci po hattricka
0
Czesi oszczędzają się na karne.
0
Brajtłajt technicznie prezentuje się lepiej niż Lewandowski na tym Euro xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AntekGriezmann Oby nie :)
2
Dobrze, że Ramos już nie gra w reprezentacji ;D
9
@Criss18Barca Nie daj sobie wmówić takich bzdur, tak na prawdę jest to przerwa na szluga.
0
I to ja rozumiem. Kamerzysta wiedział od kogo zacząć pokazywać piłkarzy. Szacunek do Wielkiego Duńczyka się należy.
2
@xVENUMx a po jakiego groma, jak człowiek ma skarpety w domu.
1
@Piorun The Binding of Isaac: Rebirth, wciąga niesamowicie i do tego na ponad kilkadziesiąt godzin.
1
@Janiama 3:1
7
@10SzymonBarca10 To nie są ludzie, tylko Reptilianie. Podobno łuszczy im się skóra od alkoholu, dlatego unikają.
0
@RonnieVEB Wychodzi na to, że nie zna skoro nie wie jak tam trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@vangoor No tak, najlepiej niech wygra ta nudna Hiszpania co nie zna drogi do bramki
2
@don'T.R.I.P.e Ty no, faktycznie. Nawet symulki podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Potężna Ukraina pokaże dzisiaj Anglikom jak to się gra ofensywny futbol po kilku głębszych. Sterling? Pierwsze słyszę. W moim sercu tylko Yarmolenko (° ͜ʖ °)