3

Krychowiak 3 faule po kursie 2.37. Polecam serdecznie.

0

@Hasszz Co ma do tego trener, jeżeli on nie ma z kim grać xD Za Valverde również chciał odejść.

0

Oby bez Krychowiaka. To może postawie jakieś grosze na Polaków xD

0

@Kubox Są różne sposoby, żeby wywołać świadome sny. Ja korzystałem ze sposobu, gdzie zaraz po przebudzeniu zapisywałem co mi się śniło i po kilku snach próbowałem znaleźć wspólną rzecz, którą często widziałem w swoich snach, w moim przypadku był to telefon na którego często patrzyłem. Z początku było trudno, bo mi się kompletnie nic nie śniło. To też był jeden z powodów, dlaczego chciałem spróbować świadomych snów, żeby cokolwiek z nich pamiętać, z początku nawet nie chodziło mi o ich kontrole.

0

@Janas11224 Mi zdarzyło się kilka razy jak kiedyś bawiłem się w świadome sny. Niektórzy to nawet celowo wprowadzają się w stan paraliżu sennego, bo podobno sprawia im to przyjemność :d Gwałtowne wdechy i wydechy powinny ułatwić ci wybudzenie się :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Kurła, oczy mnie się pocą. Wyłącz panie te Słońce.

0

Nazario uspokaja kibiców. Szef.

2

Bramkarz Ruskich co na szczupaka poleciał xD

2

@dawo17 A jaka to była na nim presja? To bardziej on wywierał na Barce niż Barca na niego ;D

1

@messi564 Ja musiałem do przychodni latać.

0

@BARCA1899Messi UEFA zamierza w najbliższym czasie zrezygnować z Finansowego Fair Play, więc szejk tam nieźle działa.

0

@koksik2700 To by tylko zmniejszyło atrakcyjność ligi. Założenie miało być takie, że grają najpopularniejsze/najlepsze kluby. Dajmy na to, że taki Arsenal spada z ligi, a wchodzi Atalanta. Ludzie mieliby w pupie tą całą Atalante, a w szczególności ci młodsi odbiorcy. Arsenal ma większy fanbase, czyli większa oglądalność, większa gaża.

31

0

@jeyx77x Włosi wygrają.

1

Zaraz mi łeb rozsadzi ta reklama Euro..

0

@alexis21 Turcja gol.
Włochy Walia +2.5 gola

0

Żeby was jeszcze bardziej pocieszyć to Wielki Krychowiak wraca do składu w następnym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

I nie można było tak zagrać ze Słowacją..

0

No kretyn.. Karny jak nic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Seksiak z tego Sousy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Alba ma flashbacki jak patrzy na Roberta xD

1

@PatrychoO Naszego meczu jeszcze nie było, więc bym się tak nie cieszył.

1

@Janiama 1-1

3

Co ta biedna kobieta wam zrobiła D:

2

Śmiesznie byłoby gdyby Niemcy znowu przegrali :D

2

@AntekGriezmann Hiszpania będzie chciała się wyżyć po ostatnim remisie ,3-0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@ZiX Przecież odpowiedział :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?