2

@Mario96w WUC się dusić MONKE

2

@Janas11224 Dobrze, że wychodzi w gamepassie. Za 4 ziko się ogra, bo za pełną cene mi się nie opłaca, znowu wynudze się po 5 godzinach jak w FH3 :D

1

La Rambla po wylewie czy o co chodzi? Ta akcja z Colką była wczoraj, napisano kilka postów i był spokój, a dzisiaj nagle spam na ten temat xD

0

@mariosss20 Rosja.

0

Liczę na ośmieszenie Neuera jakoś zawsze poprawia mi to humor jak coś spartoli :D

5

No i pyk, Wielki Krysztiano. La Rambla już w poszukiwaniu maści na ból pupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@koziar A to ciekawe, bo jest 7-9 w faulach, więc nie każdą ;p

1

Może ktoś kurła w końcu strzelić, bo mnie już nosi :)

0

@Katalończyk 99 Nie mówie, że to nie boli. Tylko komicznie dla mnie to wygląda. Taki głupi humor.

3

Zawsze mnie bawią te plaski w twarz, po czym chłop się za nią łapie i upada krzycząc w niebiosa.

2

@Janas11224 Młodziaki to kupią, już teraz w komentarzach na twitterze pojawiają się komentarze, że są super itd. Jest cool i inaczej, wyróżniają się na tle pozostałych i to wystarczy.

5

@fart A ja wam mówię, że jedni i drudzy spuchną i nikt nie strzeli :)

1

@amanter Mogło być gorzej.

1

Krysztiano to musi się Colki napić w trakcie przerwy.

0

@Mr8lack Rzut monetą. Francja.

1

Argentyna w drugiej połowie gra w strojach Chile? (° ͜ʖ °)

2

@Encore "Dziś", on wiecznie jest oporny. Jakim cudem on nastrzelał 17 bramek to nie wiem ;D

1

Ale Hiszpanie będą chcieli wyżyć się po tym remisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Gdyby powtórka karnego Błaszczykowskiego w 2016 została powtórzona, dzisiaj podeszlibyśmy z innym nastawieniem do meczu.

1

@Coutinho007 Walkower z Hiszpania najmniejszy wymiar kary. To tylko 3:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Lewandowski komunikował się z kolegami z druzyny po niemiecku, stąd te nieporozumienie w trakcie gry [$hitNews]

2

@Faun Hejt Park to jest na La Rambli przez ostatnie 90 minut xD

14

Gdyby trafił do bramki, to byłby gol. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Makłowicz wypowiedział się na temat naszej gry.


3

Samobój Szczęsnego, Czerwo Krychowiaka. Ciekawe co jeszcze nas tutaj czeka.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Plus jest taki, że w następnym meczu nie będzie go trzeba oglądać.

0

Wiedziałem. hahahah xDDDDDDDDDDD

1

@DaPidejpi Oni grają na 20% swoich możliwości, oszczędzają się na kolejne mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

Zawsze im kibicowałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?