4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mario96w WUC się dusić MONKE
2
@Janas11224 Dobrze, że wychodzi w gamepassie. Za 4 ziko się ogra, bo za pełną cene mi się nie opłaca, znowu wynudze się po 5 godzinach jak w FH3 :D
1
La Rambla po wylewie czy o co chodzi? Ta akcja z Colką była wczoraj, napisano kilka postów i był spokój, a dzisiaj nagle spam na ten temat xD
0
@mariosss20 Rosja.
0
Liczę na ośmieszenie Neuera jakoś zawsze poprawia mi to humor jak coś spartoli :D
5
No i pyk, Wielki Krysztiano. La Rambla już w poszukiwaniu maści na ból pupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@koziar A to ciekawe, bo jest 7-9 w faulach, więc nie każdą ;p
1
Może ktoś kurła w końcu strzelić, bo mnie już nosi :)
0
@Katalończyk 99 Nie mówie, że to nie boli. Tylko komicznie dla mnie to wygląda. Taki głupi humor.
3
Zawsze mnie bawią te plaski w twarz, po czym chłop się za nią łapie i upada krzycząc w niebiosa.
2
@Janas11224 Młodziaki to kupią, już teraz w komentarzach na twitterze pojawiają się komentarze, że są super itd. Jest cool i inaczej, wyróżniają się na tle pozostałych i to wystarczy.
5
@fart A ja wam mówię, że jedni i drudzy spuchną i nikt nie strzeli :)
1
@amanter Mogło być gorzej.
1
Krysztiano to musi się Colki napić w trakcie przerwy.
0
@Mr8lack Rzut monetą. Francja.
1
Argentyna w drugiej połowie gra w strojach Chile? (° ͜ʖ °)
2
@Encore "Dziś", on wiecznie jest oporny. Jakim cudem on nastrzelał 17 bramek to nie wiem ;D
1
Ale Hiszpanie będą chcieli wyżyć się po tym remisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Gdyby powtórka karnego Błaszczykowskiego w 2016 została powtórzona, dzisiaj podeszlibyśmy z innym nastawieniem do meczu.
1
@Coutinho007 Walkower z Hiszpania najmniejszy wymiar kary. To tylko 3:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
Lewandowski komunikował się z kolegami z druzyny po niemiecku, stąd te nieporozumienie w trakcie gry [$hitNews]
2
@Faun Hejt Park to jest na La Rambli przez ostatnie 90 minut xD
14
Gdyby trafił do bramki, to byłby gol. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Makłowicz wypowiedział się na temat naszej gry.
3
Samobój Szczęsnego, Czerwo Krychowiaka. Ciekawe co jeszcze nas tutaj czeka.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Plus jest taki, że w następnym meczu nie będzie go trzeba oglądać.
0
Wiedziałem. hahahah xDDDDDDDDDDD
1
@DaPidejpi Oni grają na 20% swoich możliwości, oszczędzają się na kolejne mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
Zawsze im kibicowałem.