0

@itmustbejoke Jak się zareklamował na La Bombie to i followersy wzrosły ;d

0

@Khardan Przecież to jakiś giga troll. 50k ludzi oglądało jakiegoś mało znanego chłopa. Ewidentnie chciał się wybić na Stanowskim swoją głupotą i mu to wyszło. Twitter zapłoną :)

0

@masq Donnarumma nie będzie siedział na ławce, a tym bardziej Ter Stegen. Romano musi bardziej wytężyć mózg, bo mu bajeczki nie wychodzą xD

0

@Michael24 Ale co? Kto lepszy, kto gorszy? Czy o co się rozchodzi? xD

0

Zostawcie Jasia w spokoju! xD

1

Poleci ktoś jakieś fajne sklepy z bluzami?

4

@EdinsonCavani Zinedine Koeman.

0

@LeoMessi1994 Wiele razy zdarzyło się tak spać jak było gdzieś trzeba nocować, a było jedno łóżko, więc nie wiem co w tym nadzwyczajnego ;D

2

@masq Juve to chyba najbardziej logiczne rozwiązanie. Patrząc na formę Szczęsnego to nie będzie mu trudno go wygryźć.

0

Jaki był powód odejścia Conte, bo nie jestem w temacie?

0

@Odcinkowy Oni to chyba co roku mają zamiary zrezygnowania z tego i na zamiarach się kończy xD

22

@Quavosk Atak jądrowy.

4

@MesQueUnClub96 Niby taki Wielki, a pierwsze słyszę.

2

@doc Jeżeli Wijnaldum przyjdzie to jestem niemal pewny, że Koeman już zostanie.

0

@PatrykBarca Powiedz to Lenglet.

0

@tristan87 Do słuchania gdzieś w tle, akurat.

1

Nie zwolnią trenera dopóki nie znajdzie się nowy. Równie dobrze może ciągnąć się to kolejny miesiąc. Najgorsze co może się wydarzyć to ściągnięcie nowego trenera w ostatniej chwili, kiedy transfery już będą przeprowadzone, a nowy trener będzie musiał podporządkować się do piłkarzy, których ma.

0

0

@Janiama Żeby nie skończyło się tym, że Koeman odejdzie w ostatnie chwili i nowy trener znowu będzie musiał kleić z tego co dostanie..

0

Chłop co słyszy podwójnie. Panie, wyłącz odbiornik.

0

1

@Encore Pjanic również miał być do rotacji i ile to razy nim rotowali? :D

0

@RonaldoR9 Wenger ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Mns21 Ciekawe kto jeszcze nie będzie chciał opuścić Barcy, bo obowiązuje jego kontrakt i uj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Umtitiemu tu chyba dobrze, a jeszcze 2 lata kontraktu

3

@DaPidejpi Ty te łóżko masz przed domem, że wystraszył cię chłop gwizdaniem? xD

1

@Kgorecki2500 To chyba z 10 konto. Chłop jest niezniszczalny xDD

0

@Darkfin Po prostu przeglądam wyłącznie zagraniczne posty. Na polskim coraz większy ściek z Facebooka przechodzi na Twittera, co chwilę wyświetlają mi się jakieś oveparty kpopowych płaczących nastolatek w polecanych itp. ;D

0

Jest jakaś opcja, żeby Polskie posty mi się nie pojawiały na Twitterze? Zmiana regionu czy coś?

0

@PatrychoO No właśnie to, że Xavi jest ziomeczkiem potęguje szanse na to, że zostaną ;D

0

@Roobo Kolejny komentarz z serii Aguero będzie zajebisty, ale "oby tylko zdrowie dopisało." xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?