4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke Jak się zareklamował na La Bombie to i followersy wzrosły ;d
0
@Khardan Przecież to jakiś giga troll. 50k ludzi oglądało jakiegoś mało znanego chłopa. Ewidentnie chciał się wybić na Stanowskim swoją głupotą i mu to wyszło. Twitter zapłoną :)
0
@masq Donnarumma nie będzie siedział na ławce, a tym bardziej Ter Stegen. Romano musi bardziej wytężyć mózg, bo mu bajeczki nie wychodzą xD
0
@Michael24 Ale co? Kto lepszy, kto gorszy? Czy o co się rozchodzi? xD
0
Zostawcie Jasia w spokoju! xD
1
Poleci ktoś jakieś fajne sklepy z bluzami?
4
@EdinsonCavani Zinedine Koeman.
0
@LeoMessi1994 Wiele razy zdarzyło się tak spać jak było gdzieś trzeba nocować, a było jedno łóżko, więc nie wiem co w tym nadzwyczajnego ;D
2
@masq Juve to chyba najbardziej logiczne rozwiązanie. Patrząc na formę Szczęsnego to nie będzie mu trudno go wygryźć.
0
Jaki był powód odejścia Conte, bo nie jestem w temacie?
0
@Odcinkowy Oni to chyba co roku mają zamiary zrezygnowania z tego i na zamiarach się kończy xD
22
@Quavosk Atak jądrowy.
4
@MesQueUnClub96 Niby taki Wielki, a pierwsze słyszę.
2
@doc Jeżeli Wijnaldum przyjdzie to jestem niemal pewny, że Koeman już zostanie.
0
@PatrykBarca Powiedz to Lenglet.
0
@tristan87 Do słuchania gdzieś w tle, akurat.
1
Nie zwolnią trenera dopóki nie znajdzie się nowy. Równie dobrze może ciągnąć się to kolejny miesiąc. Najgorsze co może się wydarzyć to ściągnięcie nowego trenera w ostatniej chwili, kiedy transfery już będą przeprowadzone, a nowy trener będzie musiał podporządkować się do piłkarzy, których ma.
0
A Ci dalej straszą :P
https://x.com/neurophate_/status/1397277349536751623
0
@Janiama Żeby nie skończyło się tym, że Koeman odejdzie w ostatnie chwili i nowy trener znowu będzie musiał kleić z tego co dostanie..
0
Chłop co słyszy podwójnie. Panie, wyłącz odbiornik.
0
@TylkoBarca7273 Iksde?
1
@Encore Pjanic również miał być do rotacji i ile to razy nim rotowali? :D
0
@RonaldoR9 Wenger ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mns21 Ciekawe kto jeszcze nie będzie chciał opuścić Barcy, bo obowiązuje jego kontrakt i uj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Umtitiemu tu chyba dobrze, a jeszcze 2 lata kontraktu
3
@DaPidejpi Ty te łóżko masz przed domem, że wystraszył cię chłop gwizdaniem? xD
1
@Kgorecki2500 To chyba z 10 konto. Chłop jest niezniszczalny xDD
0
@Darkfin Po prostu przeglądam wyłącznie zagraniczne posty. Na polskim coraz większy ściek z Facebooka przechodzi na Twittera, co chwilę wyświetlają mi się jakieś oveparty kpopowych płaczących nastolatek w polecanych itp. ;D
0
Jest jakaś opcja, żeby Polskie posty mi się nie pojawiały na Twitterze? Zmiana regionu czy coś?
0
@PatrychoO No właśnie to, że Xavi jest ziomeczkiem potęguje szanse na to, że zostaną ;D
0
@Roobo Kolejny komentarz z serii Aguero będzie zajebisty, ale "oby tylko zdrowie dopisało." xDDD