4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Jak wyjdzie to można spodziewać się drugiej kartki w następnej połowie.
0
@mariosss20 Jak akcja Messiego po skrzydle + wylew bramkarza.
0
@Mathoue No jakbym widział Barcelone :D
1
Sousa to chociaż jest na ławce? Nie było chyba żadnego ujęcia na niego w trakcie meczu :D
16
Messi to by w meczu z Polską leciał po rekordową liczbę dryblingu w jednym meczu ;D
6
Jakbym widział obronę Barcelony xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dobry ten Szczęsny, taki nie za mocny xD
6
Krychowiak już od pierwszych minut pracuję na kartkę xD
3
Zaraz siądzie mi psycha oglądając tą reklame Euro..
2
Ehh, te uczucie kiedy przez cały czas myślałeś, że postawiłeś -2.5 gola, a wyjechałeś na pełnej w Szkocję..
4
Oglądając te ME odnoszę wrażenie, że jak na razie wszyscy obrali taktyke Realu na wrzutki i tak przez bite 90 minut, byle na skrzydło, byle dośrodkować ;D
2
@Mario96w Starość, nie radość, to zrozumiałe, że cię to drażni, panie boomer :)
0
@koziar Wyczuwam potknięcie się From Software przy Elden Ring. Wygląda jak Reskin poprzednich Soulsów, a ten otwarty świat jakoś mi nie pasuje do serii.. Wolałbym ujrzeć bardziej Bloodborne 2, chyba najlepszy klimat :p Ale i tak zagram, bo jestem uzależniony od Souls-likow ;p
0
@DaPidejpi Fejk zdjęcie sprzed roku.
https://www.theguardian.com/football/2020/jan/28/christian-eriksen-completes-move-from-tottenham-to-internazionale-transfer-window
0
@D10SLEO Ma ode mnie nominacje do najbardziej irytującej reklamy roku :)
1
@Barca1992 Nie no, bez przesady. Włosi stali 90 minut w polu karnym Turków. Tutaj Chorwaci chociaż próbują coś wywalczyć.
0
Ale bombardują Chorwatów :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vebrol W którym roku?
0
@koksik2700 EA nie musi brać się do roboty, bo i tak mają stałą bazę graczy od których koszą siano, a FUT to kura znaczącą złote jajka. Ja osobiście nie przepadam ani za PES, ani za FIFA. Z miłą chęcią wypróbowałbym jakąś alternatywę.
0
@PatrychoO Bloober pracuje nad kolejnym Horrorem.
1
@macio_944 Nawet się ucieszyłem, ale przypomniałem sobie, że tworzy to Ubi, czyli szykuje się prawdopodobnie kolejny generyczny sandbox..
5
Kur... I zdjęcie pokazują? xDD
2
Finowie to do 90 minuty nie dożyją xD
5
Kryty przez 3 piłkarzy, aż tak sie boją Finowie Wielkiego Nazario.
0
@PatrychoO E3 tak na prawdę się jeszcze nie zaczęło, czego ty się spodziewałeś po Summer Game Fest? Dopiero na dniach zaczną się duże prezentacje Ubisoftu, Nintendo, Gearbox, Bethesda, Capcom itd.
3
@IronSanHybrid Przyjdzie czas i na śmianie się z naszych. Dzisiaj Turki robią show xD
2
Mecz Wlochy- Turcja to idealny przykład jak będzie wyglądał mecz Polski z Hiszpanią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Obrońca zapłacił rachunek za pierwszą połowę.