11

@damian16161212 "mają zwykle mniej tkanki tłuszczowej, co pozwala osiągnąć więcej masy mięśniowej, charakteryzują się węższymi biodrami i szerszymi ramionami, a ich płuca są w stanie nabrać więcej powietrza"

0

Finał pewnie Włochy - Anglia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@marcin000019 Każdy by tak grał przy wyniku 2:1 na dużym turnieju xD

1

0

Co tu się dzieje w tym meczu!? Zwolnijcie xD

0

Belgia? Nie znam.

3

@Katalonbar Ta, a Włosi to amatorzy..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Włosi nie mogli sobie wymarzyć lepszego bramkarza po Buffonie :D

0

Jeżeli Alba popuści i nie strzeli. To internet nie będzie miał dla niego serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

To jest ta wasza inteligenta Hiszpania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@D10SLEO Również wywęszyłem tą okazję. Szybko weszło ;D

0

@koksik2700 Jak Hiszpania będzie grała taka padake w obronie jak Francja to w to nie wątpię

1

@puyol_presidend5 Czas dostaw jest podobno w uj długi. Nawet do 2 miesięcy.

0

O, Ancelotti znowu jest trenerem Realu, a to ciekawe. #internetexplorer

0

Wiadomo czy De Bruyne dzisiaj zagra?

0

To który dzisiaj mecz ma predyspozycje do z*ebania kuponika? :)

7

@masterandservant Jak typowa modelka, czyli kopiuj-wklej.

5

@Archie A jaką to on ma rolę w zespole? Przesiadywanie u higienistki? ;D

0

@macio_944 Trochę to zabawne jak to chcieli skupić się na najmniejszych detalach, a zapomnieli o tych najważniejszych. Takie elementy jak wyprzedzanie aut przez NPC było już dostępne kilkanaście lat temu.

2

Każdy ma te dni,
każdy popełnia błędy
- Hannah Montana

Leo wróć.

2

@Litman Przecież to jedna osoba odlicza. Chłop robi sztuczny tłum.

2

@KrzysiekM Chłop był tak naprawdę przez cały czas łysy, daliście się wkręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@patrykzmc2000 A nie miało być do 2023?

7

@LS Reptilianie. To jest chore, że przez tyle lat muszą się ukrywać.

0

@A_Gomesinho_21 To żeś porównał do zawodnika, który jest co chwilę kontuzje. To oczywiste, że będzie tracił na dynamice i szybkość.
Spójrz na takiego Albe po 30, a dalej zapierdziela jak samochodzik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Uj mnie obchodzi kto, ale mają być przynajmniej 2 gole :)

0

@Kwiatek67 Ja bym go nazwał niełamiącym się Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?