4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@damian16161212 "mają zwykle mniej tkanki tłuszczowej, co pozwala osiągnąć więcej masy mięśniowej, charakteryzują się węższymi biodrami i szerszymi ramionami, a ich płuca są w stanie nabrać więcej powietrza"
0
Finał pewnie Włochy - Anglia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@marcin000019 Każdy by tak grał przy wyniku 2:1 na dużym turnieju xD
1
@tomcias10 ?
0
Co tu się dzieje w tym meczu!? Zwolnijcie xD
0
Belgia? Nie znam.
3
@Katalonbar Ta, a Włosi to amatorzy..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Włosi nie mogli sobie wymarzyć lepszego bramkarza po Buffonie :D
0
Jeżeli Alba popuści i nie strzeli. To internet nie będzie miał dla niego serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
To jest ta wasza inteligenta Hiszpania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@D10SLEO Również wywęszyłem tą okazję. Szybko weszło ;D
0
@koksik2700 Jak Hiszpania będzie grała taka padake w obronie jak Francja to w to nie wątpię
1
@puyol_presidend5 Czas dostaw jest podobno w uj długi. Nawet do 2 miesięcy.
0
O, Ancelotti znowu jest trenerem Realu, a to ciekawe. #internetexplorer
0
Wiadomo czy De Bruyne dzisiaj zagra?
0
To który dzisiaj mecz ma predyspozycje do z*ebania kuponika? :)
7
@masterandservant Jak typowa modelka, czyli kopiuj-wklej.
5
@Archie A jaką to on ma rolę w zespole? Przesiadywanie u higienistki? ;D
0
@macio_944 Trochę to zabawne jak to chcieli skupić się na najmniejszych detalach, a zapomnieli o tych najważniejszych. Takie elementy jak wyprzedzanie aut przez NPC było już dostępne kilkanaście lat temu.
2
Każdy ma te dni,
każdy popełnia błędy
- Hannah Montana
Leo wróć.
2
@Litman Przecież to jedna osoba odlicza. Chłop robi sztuczny tłum.
2
@KrzysiekM Chłop był tak naprawdę przez cały czas łysy, daliście się wkręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@patrykzmc2000 A nie miało być do 2023?
7
@LS Reptilianie. To jest chore, że przez tyle lat muszą się ukrywać.
0
@A_Gomesinho_21 To żeś porównał do zawodnika, który jest co chwilę kontuzje. To oczywiste, że będzie tracił na dynamice i szybkość.
Spójrz na takiego Albe po 30, a dalej zapierdziela jak samochodzik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Uj mnie obchodzi kto, ale mają być przynajmniej 2 gole :)
0
@Kwiatek67 Ja bym go nazwał niełamiącym się Dembele.