4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Nie można nazwać tego słabym trollem, jeżeli młode pelikany zostały złapane na haczyk ;D
2
Dzień 427 w oczekiwaniu na... Deszcz..
10
Jak ja nienawidzę lata. Najgorsza pora roku..
0
@Fenelon Messi is coming to PSG.
Ale by się nagle pojawiło fanów PSG na La Bambie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@sintesox Ale jaka szansa? Już od dawna wiadomo, że nie wypełni całego kontraktu. Chyba coś cię ominęło kolego :D
0
@sintesox Tylko, że on tych 5 lat raczej nie spędzi w Barcelonie ;p
6
@Jakchcesz My nie potrafimy wygrać, to przynajmniej wzmocnimy Atletico, żeby Real nie wygrał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Saul Saul Saul..
0
@kkbarca Ty myślisz, że oni skupiają się na sprzedaniu tylko tego biednego Griezmanna? W międzyczasie na pewno skupiają się również na sprzedaży pozostałych :p
3
@maniak33333 ale z początku grał słabo ;D
0
@Commandement Z tego co pamiętam to zawsze tak wyglądało w przypadku EA. Kiedy wychodziła nowa generacja konsol to najpierw oni dostawali gre na nowym silniku, dopiero później PC.
1
@Ojciec5tkidzieci Pewnie to jeden ze sposobów walki z oszustami. Raz mu zablokują konto to już drugi raz nie kupi gry, bo i tak nie odpali na tym samym komputerze.
@Commandement Ten kto nie posiada konsoli
2
Nieźle się tam EA bawi. Podobno FIfe 22 na PC będzie można zainstalować tylko na jednym komputerze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@neeed Maskotka drużyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@PatrychoO Jak to Bartra.
0
@koziar Nie w takim sensie xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
73
Zdjąć medal musze, bo się udusze.
5
Ale tam piecze dupcia w tym studiu xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
hahaahahhaha BECZUNIA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Donnarumma to powinien bronić w okularach przeciwsłonecznych..
0
@clyde Ale w tobie nienawiści dzisiaj.
29
Sterling będzie powtarzał karnego dopóki nie trafi.
7
Oby tam Chiellini mocno przytulił Kane.
0
@Uukasz_93 Nie kracz xD
0
@IbrahimAfellay Ty to chyba jesteś jeszcze pijany po tym Copa America.
20
Anglicy już przygotowani.