0

@Janas11224 A ja jestem. Nareszcie szykuje się ciekawy sezon i jestem ciekawy jak to będzie teraz wyglądało bez Leo.

0

@robsesh Żebyś się nie zdziwił ;)

0

@kuz Życie staje się wtedy lepsze. Polecam.

0

@Commandement Oby wybrał P$G :)

2

@Fenyx Ale będzie piłeczka chodziła.

0

Jeszcze trochę i jakiś Szejk przejmie ten klub..

7

A ludzie liczyli na to, że Lapcio ściągnie Haalanda ;D

0

Czyli Aguero również nie będzie mógł zostać zarejestrowany, skoro nawet bez Leo nie spełniamy wymagań finansowego fair Play?! xD

1

@notrac Laporta pewnie myślał, że uda mu się pozbyć zbędnych piłkarzy. Pomylił się..

1

@LuisSalvano Znowu nie trafiłeś ze swoim teoriami spiskowymi Salvano ;D

0

@zeko0 Nie ma szans.

0

Już można zacząć akcje #laportaout ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Emhyr "Okej, nagrałeś? Ile favsów wleciało?

Edit. Czekaj, czekaj to nie jest David Valdearenas? Ten chłop od Neymara xD

Wiedziałem xD


1

Brakuje jeszcze, żeby Ronaldo dołączył do PSG i grał z Messim, przecież to załamie czasoprzestrzeń xD

0

@Matelel Kto bogatemu zabroni? Na pewno nie UEFA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore O której ma być ta konfa?

0

Komentarz usunięty

0

@Breakdrowser No nie? NIech szybciej wybiera ten nowy klub, bo nie wiem komu kibicować w następnym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty

0

@neymarjr_143 Ani troche byczku, patrząc na twój nick i na to, że w ulubionych zawodnikach na profilu masz Neymara i Mbappe, a zabrakło w twoim serduszku pana Leo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@neymarjr_143 A juz myślałem, że odejście Neymara był twoim najsmutniejszym dniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@John_Doe PSG. Te wrzutki Leo na Mbappe byłyby zabójcze, ale by to chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@AntekGriezmann No dokończ, cwaniaczku.

1

@AntekGriezmann Abidal to sam był w szoku ;D

0

@Pawel13sz Nie mają co robić po nocach? Nadgodziny będą liczone.

0

@AntekGriezmann "No szkoda w ch.. coś jeszcze, bo spieszę się na samolot do Paryża" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Encore Chłop nie jest nigdzie zakontraktowany i klub mówi, że nie będzie kontynuował kariery w Barcelonie. To chyba oczywiste, że kluby będą się do niego zgłaszać i to nie tylko PSG :P
Zapewne Man City również wysłał swój list miłosny do Leo :D

1

@joan laporta No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie?

0

@tomek8756 Przecież masz oficjalny komunikat od klubu. Dosyć wiarygodne źródło nie uważasz? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?