0

Czyli wyliczyli sobie że jeśli będzie dostępny w 50proc meczy całego wypożyczenia?
Założymy się, że na koniec okaże się iż każdy sezon był liczony oddzielnie?

0

Mając Roberto, Kunde w opcji i niestety jeszcze Desta prawe skrzydło nie powinno być żadnym priorytetem obecnie.
Tak jak pisali w Barcelonie 3 dni był agent B. Silvy. W obecnym okienku to juz zapewne niemożliwe. Ale oby już dogadali się co do okna zimowego lub kolejnego letniego + wtedy przemyślany transfer prawego obrońcy. A nie wydawanie na hurra 10+ mln. Naprawdę lepiej poczekać i poszukać kogoś odpowiedniego. Dość z transferami NA TERAZ.

0

@Eto'o9 R10 ja to rozumiem. Ale te przeciągajace negocjacje właśnie nie są dobre. Mecze lecą a my tak naprawdę nie możemy z nich korzystać, gdyż uraz przekreśli transfer.

1

Najgorsza jest sytuacja z napastnikami. Najważniejsze to utrzymać rezerwowego na gazie, tym bardziej że miting się zbliża.
A z uwagi na potencjalny transfer i zagrożenie kontuzją ani Auba ank Depay boiska nie wąchają.
Nie jest to dobre.

0

Koniecznie wypożyczyć. Musi grać. Nie odwalić maniany jak ostatnio z Collado, że nie zagrani NIGDZIE.

0

@Barcelonista94 no Alba zdecydowanie nie wytrzymywał bo grał 90+ proc. czasu gry. I po to mu ten Balde. Aby odciążyć go, a żeby Alba był w formie na najważniejsze mecze skoro i tak na pewno w nich będzie grał.
LM można wygrać 2-3 razy z Lucasem Vasquezem w składzie. Więc to raczej zadaniowatość zawodników i strategia trenera.
Dziś zakrawa o kpinę ostatni sezon EV z półfinałem LM przegranym z Livepoolem i Mistrzem kraju oraz finalem CdR. Zły wynik? Wszyscy płakali a teraz sezon marzenie.
Tak naprawdę nie można mieć zespołu gwiazd bo prowadzi to do wygórowanych pensji. Gdyby zespół gwiazd miał wygrywać wszystko PSG było by bezkonkurencyjne.
A można być Realem gorszym przez 175 min dwumeczu i wygrać z CIty? Można.
Można być gorszym przez 2/3 czasu dwumeczu z PSG i odpalić 3 akcje i przejść dalej? Można. Można być gorszym piłkarsko od Liverpoolu a zrobić 3 akcje i strzelić 1 zwycięzcą bramę? Można. I nie trzeba mieć "mistrzów" na każdej pozycji tylko odpowiednich graczy na dany mecz.

0

Przykład Firmino pokazuje, że można nie być już kotem na top level zespoły ale jak byłeś dobry ze słabszymi dasz radę. Właśnie takiego gracz potrzebujemy za Lewego. Który w paru meczach odciąży zespół i pociągnie drużynę.

4

@MariuszVeB należy na to spojrzeć też przez pryzmat pieniążka. Kontrakt Balde nawet nie ocierał się o to co dostał by Alonso. Ale jeśli mamy zawodnika który grając może się ukształtować, to czemu nie? Nie musi grać na Reale Bayerny, ale może. Po to mamy Albę aby grał z 2/3 czasu gry. Reszta dla młodego. A ograny przez sezon dwa pójdzie za ~10mln, jeśli jednak będzie potrzeba sprowadzenia kogoś.

1

Roberto jest jednowymiarowy. Albo karzesz mu bronić i będzie to robił nieźle. Albo atakować i będzie problem z wracaniem. Mimo wszystko to gracz łatający wiele pozycji i nie grymaszący. Gdzie go wystawią tam próbuje jak umie najlepiej. Jego największym problemem są kosmiczne zarobki. Bo umiejętnościami nie zasługiwał na połowę tego co dostawał.
Osobiście jako rezerwowy jest rewelacyjny. Jako gracz do 11? Zdecydowanie nie.

2

@panczo no właśnie wiadomo. To raczej Barcelona robi czary mary nad finansami.

0

@kinioo przecież na prawej może grać właśnie Kounde. Tak jak mu się zdarzało w Sevilli.

3

@Michalak pewnie stać. Tylko czy to że to klub Saudyjski znaczy że szasta pieniędzmi na lewo i prawo, oraz jest zarządzany przez debili? Jak można mieć kogoś za darmo to po co płacić?

3

@Mavcin1980 to jest właśnie ta mentalność.....musi grać aby go racjonalnie ocenić. Ma talent. Ma ciąg. A nad obroną trzeba nad nim pracować.
Ja bym nie szukał transferu. Wystarczy popatrzeć na tego ryżego blondyna z MC. Będzie dostawał szansę bo choć partolił to miał te sytuacje.
A u nas? Pijanic w lidze nie wejdzie. Z meczu MC będzie mu się pamiętało głupią stratę. Ale że chciał zagrać w uliczkę (zatrzymał ostatni obrońca) jak KdB w ostatnim meczu ligowym, to nikt nie zapamięta.

1

Technicznie to jesteśmy przy ich pomocnikach jak nasza Ekstraklasa do La Ligi.
I ktoś się dziwi że tu marzą o B. Silvie? To powinien być transfer pierwszego wyboru, a dopiero po nim inne.

0

@kejdzi przyszedl za darmo? Miał dwie lepsze oferty? Więc sorry ale przychodził wtedy kiedy go potrzebowaliśmy. A że nie stał się światową gwizdą? Nie każdemu się udaje.

0

Błędem bylo przedluzenie kontraktu ze zmiejszeniem pensji. Zeby byly by w stole ale w czerwcu było by adios.

1

Żadnych wypożyczeń bez obowiazkowego wykupu. Sztandarowy przykład obowiazkowego wykupu? Mbappe z Monaco do Psg. Sztandarowy przykład problemów z wykupem? Griezmann z Barcy do Atle.
Barca powinna przyjąć na klate szwindle z Fdj i jego pensją. Sam zakup Casemiro za 70 mln pokazuje ze chcieli takiego pomocnika. Tylko te 20mln pensji sprawialo ze transfer szedl w 90mln. Wiec kupili kogo innego.

0

@Dojt ale ja się zgadzam. I jeśli miałbym kogoś zostawić to Depaya. On jest stworzony do kombinacji. Potrafi schodzić na skrzydle i być 10
Dodatkowo oddajemy go za darmo a zostaje mu rok kontraktu. Auba to typowy napastnik. Jak w formie sami widzieliśmy, że kozak. Gorzej jak gra ogony. To głowa siada. A za niego możemy coś zarobić.
Inna kwestią jest wpływ Auby na Dembele. Być może jego pozostanie da nam nie przeliczalne korzyści. Ale tego nigdy nie przeliczymy i nie bedziemy wiedzieć czy tak było.
Co do samego sprzedawania ich jestem przeciw....w sensie ogólnym. Bo przyszli za darmo. Bo dobzi gracze. Bo nie zarabiają tak dużo.
Jednak prawdopodobnie Depaya po prostu chcieli się wyzbyć bo nie ma dla niego miejsca. A Auba to taka okazja... Bo Chelsea chce dac 20 mln a my nie sprzedaliśmy De Jonga który miał sfinansować wszystkie transfery i rejestracje na 0.
Tu powinniśmy brać przykłada z Realu. Jest Kroos jest Modrić pocigną. Nie ma zastępcy Casemiro ale 70+ mln za 30 latka piechotą noe chodzi. Cavamninga i ten mowy nabytek będą łatać. Na ligę wystarczy tym bardziej, że Modrić gra dość nisko. Na Europę ponownie? Wątpię ale różnie bywa.

0

@Dojt tak jak przedmówcy. A dodatkowo należy mieć na względzie liczbę minut jakie grał. Wchodzenie na 10 min jest innym typem gry. A Auba nigdy nie liczył się w Aresnalu gdy był już rezerwowym. On potrzebuje sytuacji. Wtedy są wyniki.

0

@Reczul2410 Fati był kreowany na 9. Jednak Lewy i tak był pewnie przewidywany na 90+ proc meczy w sezonie. Gorzej jeśli trafi się dłuższy uraz.

0

@Awtameok_Klana tylko ze za Milika trzeba zapłacić a za Depaya nie. Jedynie koszty podpisania kontraktu ale te w przypadku Milkka też będą. Przewagą Arka jest to że przyjdzie na wypożyczenie. Sprawdzi się to 8 mln dorzucą. A Depay będzie miał sporą pensję w przypadku niewpasowania się.

3

Auba potrzebuje ciaglej gry żeby strzelać. Wchodzenie z ławki nie jest jego domeną co było widać już w Arsenalu.
Ciekawe czy jego odejście negatywnie znowu nie wpłynie na Bembele.
Swoją drogą jeśli by poszedł za 20mln to naprawdę świetna operacja.
Tym bardziej że jegk kontrakt miał rosnąć z roku na rok. A w tym wieku sprzedać za tyle gracza to naprawdę wielki deal. Tym bardziej że powiedzmy iż przyszedł za darmo.

2

A czy jako Barca nie zrobili byśmy tego samego?
Bylo kurw.....nie zawierać tak idiotycznej umowy.
Najlepsze w tym, że koleś wróci zostanie mu rok kontraktu. Jak ktos z taka pensja weźmie za darmo będziemy dziękować.

1

Narzekanie na Ferrana który nie przeszedł przygotowań do sezonu z uwagi na kontuzje jest trochę nie na miejscu. Zagrał nie najgorzej. Coś tam powalczył ale za dużo strat.
Tu jednak powinno się zapytać Trenera po co wystawiać takiego zawodnika na taki mecz. Tu aż prosiło się o Kessiego od początku . Ale my twardo musimy 433 w 343.
Martwi nie dawanie szansy Pijanicowi. Po co ten Roberto dzisiaj? Ok koleś może grać na różnych pozycjach. To in plus. Ale na środku nigdy nie istniał.
Po co było zostawiać Bośniaka jeśli się go nie będzie wpuszczać w meczach walki?
Chybw ze ma to inne dno i jak Auby i Depaya nie wpuścił z uwagi na potencjalny trasnfer.
Swoją drogą serio sprzedaż obu jest wyjściem na granie Marinem? Bo kto za Lewego? Fati?

0

10 mln za 30 latka raczej nie

2

KOleś rozgrywa piłkę przez duże R od pozycji defensywnego pomocnika do ofensywnego. Ma strzał i wejście w pole karne. Młodsza wersja Modrica. Serce mówi brać go....ale rozum....za co?

2

Barca próbuje grać. Ale to raczej Rayo realizuje założenia taktyczne. Co goscie tam biegają w pressingu i przesuwając linię to poezja. Także do kontry wychodzą bardzo żwawo i dynamicznie. Naprawdę dobry mecz z ich strony. Zobaczymy czy wytrzymają tempo.
Obyśmy wepchnęli nawet jakiegoś farflocla to się otworzy gra.
Dobrze na dole ktoś napisał. W środku nikt bie rozgrywa. Jest wielka dziura.

1

@mikokarla koleś ma świadomość, że aby być Super Klubem, musisz mieć Arcy Rywala. Jak by wygrywali ligę 30 lat z rzędu to kto by się tym w ogóle interesował? To rywalizacja na najwyższym poziomie napędza koniunkturę o pieniądze.
Mocna Barcelona to mocny Real. Barca R10 i rodzącym się Messim, wymogła na Realu pójście po Ronaldo.
Najelpsza Barca w historii zrodził najmocniejszy Real. A zeszły sezon? Swietny dla Realu a jednak choć się siemają z Barcy to zabrakło jej w fazie pucharowej LM. Tym bardziej, że zniszczyła Real jako jedyna.

1

Nie podoba mi się Raphy na lewym skrzydle. Koleś jest typowo prawoskrzydlowym. Nie zabijamy jego potencjału. Bo za xhwile będzie narzekanke. Dembele nawet z Messim grał na lewym skrzydle. A dla obunożnego zawodnika to żadna różnica.

11

Po prostu bylo nie przedluzac Roberto, którego płaca na pewno jest x2/3 w stosunku do umowy Alvesa.
I niech nie wyglupiaja sie z Alonso.
Nie jest on potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?