yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
72 mln? Kur.....czaki. ROzumiem że koleś jest dobry. ALe nie jest to mega gwiazda żeby tyle płacić. To wolę kupić trzech obiecujących po 24 i liczyć że ktoś odpali.
0
@JarekS tylko wtedy po co Dest i Roberto? Ten drugi jeszcze może łatać dziurę w środku pomocy albo na DM. Ale Dest?
Dembele i Raphinia się raczej wykluczają.
Chyba że opcja Feran lewa/srodek z Aubą. A Dembele na obu skrzydłach.
Jednak w tam wypadku raczej nie ma miejsca dla Depaya.
1
@barczyk Na tle słabego Leeds to on je ciągnął i utrzymał.
Szaleje na prawym skrzydle. Aczkolwiek jak będzie on i Dembele to nie mam pojęcia co wymyślą. Bo to absudrdalna sytuacja będzie.
Chyba, że Dembele będzie obstawiał dwa skrzydła i sprzedadzą Depaya.
Lewandowski raczej nie przyjdzie po takim transferze.
2
@PJ777 moze dlatego że poza Pedrim nie ma w tym klubie osoby potrafiacej "rozegrać" piłkę. A transfery młodych piłkarzy o ile są w miarę tanie zwracają się. Kupic tanio sprzedać drogo. Wzór? Jerry Mina
0
A jaką presję to ma wywołać na Pijaniciu?
Na MŚ nie zagra. A szczerze to był by idiotą gdyby zszedł z takiego kontraktu.
Ja wiem, że ludzie zaczną mówić o ambicji itp. Ale jak to jest widzieliśmy w RM, gdzie Bale z Mariano po prostu poczekali/ją na wolną kartę kontraktową. A Jovica Real oddał aby tylko zejść z pensji.
Dlatego lepiej niech go w klubie obejrzą, bo za taką pensję, dobrze by było gdyby koleś choć z ławki rezerwowych coś dawał.
7
za 50 mln gracza 34 letniego, z rocznym kontraktem. A śmiano się, że Real dał 200 za "żółwia".
Chciałbym Lewego w Barcie. Ale 30 mln + drobne zmienne to jest ok cena. 50? Zapraszam 35 letniego Roberta za darmo.
0
@johny11 to jest cena wchodzenia w pojedynki 1 na 1. Lepiej jak nasz DM + FdJ, oddawać do najbliższego obok?
Takiej Barcelony się doczekamy. Gdzie skrzydłowy nie umie wejść do linii ani wygrać pojedynku. Bo geniusze piłkarscy myślą, że tu będą grali tiki takę środkiem, który nie umie rozegrać piłki.
0
@Crystal37 tak, tak. Nie strzela 20 bramek więc jest słaby. Nic nie wnosi. Asysty to margines piłkarski. Wygrane dryblingi tez. Liczą się tylko gole. Dlatego można było płacić Messiemu 500 mln.
2
Nie rozumiem tego z Mingueza. Ok koles nie jest tuzem. Ale za 5 mln, a pisali że tyle za niego chcemy, nie znajdziemy lepszego obrońcy na rezerwę.
Cyz ten koleś kiedyś na serio zawiódł? Mial świetne, jak i słabe mecze. Ale jak nie grającego za duzo zawodnika można mu solidna 4 wystawić w skali ocen.
A skład licyz jednak 23 graczy. Wiec lepiej trzymać Szaman?
1
Cenie go piłkarsko. Ale dajmy sobie spokój. Przecież to pisanie się o kolejne lata dziecinady
0
Nawet gdyby miało się to odbyć w ramach zrzutki kibcoow to swoje 10e dorzucę.
0
@Mavcin1980 uważam tak samo
0
Każdy wie, ale rzeczywistości mówi nam co innego. Rosell i Barto są krystalicznie czyści. Przecież są ich nie skazał.
I to jest właśnie rzeczywistość kratywnych księgowości.
3
Za jego pensję pół składu jesteśmy wstanie opłacić.
A może PSG zapłaci 2/3 pensji?
3
@MakeNoise głos rozsądku.
Powiem tak. 34 letniego Lewego za 30-35mln bym wziął, bo zwróci się z kontraktów i przysłowiowych koszulek. Ale przy 60 mln uśmiechnął bym się do Khana i powiedział. No to poczekamy rok.
Nie ma co się zarzynać. Odbudowa powinna polegać na zaciskaniu pasa i wyciskaniu wszystkich możliwych zaskórniaków z pr klubu. A nie na ryzykownej opcji wydam więcej żeby się więcej zwróciło.
Ta drug opcja ma sens tylko jeśli się uda. Jak za 1 kadencji Prezesa. Jak się nie uda to będzie czarna dupa bo już nie będzie co sprzedać.
1
Sytuacja z Umtitim pokazuje w jakiej czarnej dupie zostawił nas barto. Najpierw trzeba było walczyć na rozciągnięcie kontraktu. A teraz słuchać bzdur że zawodnik z czegoś zrezyguje.
Nie zrezygnował do teraz więc nie zrezygnuje i obecnie.
0
Po Mane Bayern na pewno nie jest zaintersowany, bo ma natłok grajków na tych pozycjach.
A Chelsea? Tuchel lubi zawodników grających od pola karnego do pola karnego. A nie wyłącznie atakujących. A po Lukaku dosyć im kapryśnych graczy.
Mam wątpliwości czy Dembele ma jakąkolwiek propozycje z liczącego się klubu.
2
I to znowu klub ma sprawdzać, czy może złożyć lepsza ofertę.
Oferta zdaj się OSTATECZNA została złożona.
Jestem zwolennikiem Dembele i zawsze byłem. Ale nie za cenę ośmieszania się klubu.
Bayern pokazuje swoim gwiazdom gdzie ich miejsce. Są jakieś granice finansowego szaleństwa. Nie ma piłkarzy ponad klub.
Dembele ma ten problem, że jest znany z kontuzji i zjeba....charakteru. Po Pogbie, Balotelilich kluby wystrzegają się freakow.
A choć to nadal świetny piłkarz, wygląda na to, że przyszedł moment opcji SPRAWDZAM. Skoro ma tyle ofert na ręku niech przebiera. Bo widać nagle bajkowa ciuchcia Bayernu, Psg i Chelsea nagle odjechała.
4
Za 5 mln nie znajdziemy rezerwowego na tym poziomie + z tymi zarobkami.
Ludzie. Skład liczy 25 osób. Dobrze jeśli ławka prezentuje poziom. A tego Mingezie nie odmówimy. Nie będzie to Puyol ani Pique. Ale kiedy trzeba poziom trzyma nienajgorszy.
0
Nie sądzę aby powodem było zarabianie o 1k euro za dużo.
Albo człowiek umoczony , albo po prostu jego czas minął.
5
Bardzo dobra propozycja, która nie powinna podlegać negocjacjom.
Zapewne jest też bonus za podpis.
Ale powiedzmy sobie szczerze. Wygląda na to że to bardziej krnąbrny Dembele potrzebuje Barcelony, niż my jego.
Miały być Psg, Chelsea, Bayern ale jak widać poza Hiszpanią głupich nie sieją. I mało kto chce ryzykować długie, wysokie kontrakty na kapryśnego, połamańca, któremu trzeba zapłacić jeszcze za podpis i agenta.
0
Zrób transfery których potrzebujemy. Rozgrywający przez duże R. I prawdziwi skrzydłowi.
Lepiej przemęczyć się 2/3 sezony. Zbudować podstawę do której dodaje się brakujące ogniwa niż zachowywać się jak biedny głupiec na rynku zawodników na których nas nie stać.
Jak mają dac 60mln za Lewego to lepiej poczekać ten rok. Przyjdzie cudownie. Nie trudno.
0
@adukla ok. A jak walnie 10? To co? To będzie jednak za dużo?
W ogóle bierzesz do głowy, że transfer może być z tych nie udanych, po mimo jego realizacji? Bierzesz pod uwagę że Lewandowski grał w Bundeslidze w zupełnie innej lidze. W drużynie mocno grającej skrzydłami. Gdzie ci skrzydłowi to robili mega różnice. Dodatkowo zespołem z mocnym kontratakiem i mega ogarniętą grą na dośrodkowania ze skrzydła. A u nas tym czasem mieliśmy pierwszy sezon gdzie te wrzutki coś daly. Bo trafil się Auba i Luuk którzy to potrafili wykończyć. Ale głównym doarodkowujacym był Dembele. A tym czasem na skrzydle mamy Desta i Roberto którzy nie potrafią isc na obieg + na drugim skrzydle rewelacyjnego, w wykończeniu, ale nie potrafiącego prosto wrzuć, z poziomu linii pola karnego Albe.
Transfer Lewego za 35 mln. To świetny transfer. Transfer za 35+ 25 w zmiennych to już idiotyzm. A za 60 to już w naszej sytuacji finansowej to już szczyt głupoty.
Jesli transfer nie wyjdzie. To mamy kum 2 sezony gracza z horendalnym kontraktem którego nie da się sprzedać.
0
Oczywiście że tak. Oferta była dyktowana straszeniem odejścia i dlatego była proporcjonalnie wyższa.
Czas minął. Pora wybrać inny klub albo jak się nie ma ofert stracić na tym że się nie brało co się dostawalo.
0
Krótko. Nie!
Wolę takiego piłkarza jako 4/5 obrońcę w kadrze, niż szukanie 20 mln na zmiennika.
Transfer definitywny nawet za niewielką sumę. Albo pozostanie 2 klubie.
Co te wypożyczenia dają? Trincao. Pijani. I co sezon ten sam ból dupy po wypożyczeniu. Czy znajdzie się ktoś kto opłaci ich pensję....w połowie?
0
Gdyby to była prawda. Wolę 5-10 chudych lat i budowanie solidnych podstaw w ustalonymi kominami płacowymi, niż zarzynanie się i ryzyko bankructwa jeśli transfery nie wyjdą.
Prawda jest taka. Wydawanie obecnie chorendalnych kwot na transfery może zmieść nasz klub z mapy piłkarskiej Europy w przypadku fiaska.
Lewandowski z jednej strony świetny transfer. Tytan pracy. Z drugiej zmiana ligi i po roku możemy mieć "Messiego z Psg". Wielki kontrakt slaby wplyw na grę. A kto go wezmie w takim wieku i z takim kontraktem?
Lepiej naprawdę szukać kilku tranferow, które jeśli nie wyjdą można pchnąć dalej.
1
Idź Pan swoją drogą i powodzenia w Anglii.
Z Sissoko nikt nie powinien się już. kontaktować.
0
@Emerald ale co rozumiesz? Oni to co mieli mu zapłacić w 2 lata rozłożyli na 5 lat. Zawodnik nic nie straci. Bo jak Bale mOze zarządwc całości kontraktu. A nie to posiedzi jeszcze 4 lata na stadionie.
0
Skład liczy 25 osób.
Kto musi być tym 18/19 graczem. Tym bardziej ze zapycha kilka pozycji. I ciała nie daje.
Za 5 mln? Kogo my kupimy za 5mln? L
7
Serio za 22 letniego gracza jest problem ze znalezieniem opcji za 20mln?
Po prostu dramat.
To już wolę mieć głębię ławki rezerwowej (tym bardziej że miewał niezłe mecze), niż wyzbywać się takiego gracza za grosze.