0

Fajnie bo będzie w rytmie treningowym podobnym do stylu Barcy. Jednak szczerze chciałbym aby nie grał. Nie daj boże jakiś uraz.

4

Koleś jest fantastyczny. Ale trafił na trenerów dla których ważniejsze był TEAM niż JA, JA, JA i tylko JA - Ronaldo. Chcieli tworzyć tam team, a nie ustawiać go pod gwiazdę.
A w końcu ktoś w MU poszedł po rozum do głowy. Widzą co zrobił Arteta jak dano mu możliwość poczyścić "najlepszych" ale niepokornych graczy i stworzyć kolektyw.
Na tym zawsze bazował sir Alex.
Zresztą z Messim było podobnie. Poszedł do PSG i myślał, że będą mu klaskać za stanie. Nagle wziął sie za siebie. Zaczął grać dla ZESPOŁU i znowu jest wielki.
A Ronadlo? Poszedł do Juve. Staty zrobił. A zespół zanotował największy zjazd od lat.

1

To pokazuje jak bardzo powinniśmy inwestować w tego chłopaka.
Jeśli kogoś dziwi Rodrygo niech popatrzy w jego statystyki (nie wyłącznie g+a/90). Koleś naprawdę robi grę.

Co do bramkarzy. Rozumiem znaczenie Rulliego dla zespołu i wiem co ten bramkarz robi w lidze. Ale nie da się przebić 12 czystych spotkań + naprawdę kluczowych interwencji, w 6-7 spotkaniach. Które dawały zespołowi punkty.

1

Jak przedmówca. Wybrał Real. Mówi wprost, że wolał i szacunek go stronę jeśli gra gdzie chciał. Na grę w Realu czy Barcie trzeba mieć top level. Nam wypada powiedzieć szkoda....i życzyć niepowodzenie z drużyną ;).

0

@ACRAB95 takich rzeczy ni3 da się wytłumaczyć. Taki dzień. Już po żółtej kartce, była sytuacja na środku pola karnego gdzie również uderzył łokciem obrońce ale wtedy jeszcze sam się przewrócił. Aczkolwiek na powtórce bylo widać.
Podobnie bylo z Kassiem wtedy gdy my graliśmy na 10. Też go odcinało. I walił rękami na oślep.

0

Co nam los dowala w tym sezonie.....chyba że damy radę.

1

Panie Tebes jak 2 lata po podpisaniu przez inną ligę kontraktu z TV, podpisujecie podobny, to nie znaczy, że jesteście na poziomie tej ligi. Tylko że jesteście 2 lata za tą ligą. I to lekko.

0

Najgorsze w całym meczu jest to, że przy drugiej bramce Pilzna, widzimy jak ich skrzydłowy prowadzi piłkę lewą nogą, zmienia kierunek i dośrodkowuje prawą. I jest to bardzo dobre dośrodkowanie. Natomiast u nas co? Dembele obunożny a potrafi wywalić taką dzidę, że głowa mała. A co więcej nikt poza nim nawet nie jest w stanie dośrodkować nogą nie wiodącą co widać w meczach. Przykładem Valencja gdzie jedyne takie zagranie Raphini dało strzał Lewandowskiego i bramkę. Wcześniej była masa takich szans i żadne dośrodkowanie nie poszło. Wolne też dramat. Rożne? Nie wiem kto za to odpowiada ale to jest czekanie w polu karnym na piłkę a nie praca, wynieganie, podsłony, próby zgubienia krycia.
Jeszcze większy dramat jest w oboronie gdzie na 16/25 metrze na środku przed polem karnym nie ma nikogo kto blokował by strzały, walczył o wybite piłki. Victoria się nie wstrzeliła ale już taki Real? Jak wszyscy pobiegli w światło bramki a nikt nie został na nadbiegającego zawodnika?
Tu naprawdę potrzebny biegający DM.

2

@Don-Corleone pod warunkiem, że chce mu się biegać.....A u nas już się nie chciało. Widać jak rozumieją się z Neymaerm i jak mają 3 do grania choć obrażonego Mbappe. Ale nas obecnie nie stać na taki tercet ani na samego Messiego

0

@tko na takiej samej zasadzie jak Feran nie trafił wczoraj w piłkę.
Bóg piłki nie był po prostu z nimi, a z Realem w tej sytuacji.

0

@AduŚ07 żeby za niego wypić szampana to trzeba było by mu dać grać. Barca nigdy nie miała potencjału do wprowadzania kupowanych młodych graczy. Pedri jest tu wyjątkiem. Jeśli młody był kupowany to jako już lśniąca gwiazda.
A za 35 mln to myślę, że jednak można spokojnie dobrego grajka z Europy wziąć, kiedy ceny przestały wariować.

0

Prawda jest taka że z silnymo rywalami zabraklo skuteczności w obronie. Bo poza Interem (i Bayernem na wyjeździe ktory byl raczej przewidywany) na wyjeździe zawsze bramki zdobywaliśmy.
To właśnie w tych ważnych meczach należało zagrać na 0 z tyłu.

0

Bramka Roberto pokazuje że najważniejsze aby skierować piłkę w światło bramki. Bez tego nigdy nie wpadnie. A czy będzie farfloxel, czy stadiony świata? Gol to gol.
Dawno nie widziałem Barcy tak dobrze graj@cej w środku pomocy.

0

@Firestone chyba nie jest całkiem zdrowy jeszcze.

0

Wchodzi Busi i w 14 min zagrywa TRZY piłki do przodu. Reszta to w tył, najczęściej do środkowych obrońcow. Ja pierd.....rzygać się chce widząc taką grę. Oby po sezonie po prostu odszedł. Nawet kaleka zrobi więcej niż on w grze do przodu.
Jakiś po prostu dramat.

0

@rado_Barca ty tak serio? A kogo byś wpuścił? Na ALbę narzekałeś w meczu z Celtą. Możesz marudzić na Alonso ale gdy grał nie było akcji prawym skrzydłem poza 1 połową i strzałem Duphrisa, tym bardziej że przechodzili na 3 obrońców.
Trzeba patrzeć co się działo na boisku. W momencie jak był Pedri, Gavi i Busi poza tym 1 nikt nie rozgrywał. I taka jest rzeczywistość. Nawet w doliczonym czasie po bramce na 3:3 nie potrafiliśmy zgasić przez 4 minuty piłki i jej rozegrać.
Pedri to gwiazda ale nie wytrzymuje wysiłkowo 90min do rozegrania jak wszystko leży na nim. Tu obligatoryjny był grajek pokroju B. Silvy albo nawet oddanego Pijanica. A tak mamy dzika w osobie Gaviego, który walczy ale na pewno nie rozgrywa.
Narzekasz na Balde ale tak naprawdę swoje zrobił. Po jego zje....dośrodkowaniu strzelilśmy bramkę po odzyskaniu na lewym skrzydle. Chodziło o danie impulsu.
Ten mecz przegraliśmy w obronie. Inter strasznie nas pokarał. I miał straszliwą skuteczność w momencie naszych błedów

0

Mamy dramat w środku. Busi nie rozegrał chyba piłek w 2 połowie. Gavi o walczk ale do rozgrywania też dramat.
Alba nie potrafi dośrodkować.
No i przede wszystkim mecz na stojąco.

0

@MaŁolat to prawda, koleś nawet jak złapie piłkę spowalnia grę. A nogami ostatnio dramat.

0

Zmiany zmiany zmiany.
Ferran out. Po prostu nie istnieje.

1

Może kolesia należy wystawiać na prawym skrzydle gdzie gra nominalnie? Dembele będąc obunożny spokojnie daje radę i na lewej stronie. Natomiast Brazylijczyk kompletnie tam sobie nie radzi.

2

@GucioH zależy ile będzie grał i na co mu pozwoli trener. W opcji z Feranem ma du_o miejsca na wjazdy.

3

Czepiali się że bez błysku na prawej stronie.
Ale po pierwsze ciężko iść po skrzydle jak ciągle tam stał Dembele. Po drugie nie ma się co oszukiwać że trenera w pierwszej kolejności kazał mu zabezpieczyć defensywę, a nie szaleć w ataku.

0

@Bagsik88 może ty zrozum o czym sam mówisz. I dowiedz się w jakich okolicznościach i kiedy odchodził Messi.
W momencie wygaśnięcia jego kontraktu nie było możliwości na rozgrywanie meczu pożegnalnego z jego udziałem. A już tydzień później był z kontraktem z PSG.
Więc nie wiem w jaki ty sposób chciałeś żegnać, czynną piłkarsko legendę klubu, która była już w innym klubie i nikt z tego klubu nie zgodziłby się nie użycie ówczesnego jego wizerunku z herbami Barcy.
Może i LaLiga miała mu mecz pożegnalny zorganizować?
Wydaje mi się, że żyjecie w świecie iluzji i fantazji, gdzie biedny Messi został skrzywdzony przez zły klub.

1

Nie, nie i jeszcze nie. Nie i koniec. Może i dostosuje płace ale ile by musieli dać pod stołem, na lewo?
Było mineło. Pożegnalny mecz na zakończenie kariery. Fiesta. I dziękujemy. Taka kolej rzeczy. Klub ponad zawodnikami , a nie na odwrót.

0

@kamzar taaa weźmy go. Dajmy 200mln za miesiąc. Nie tam. Za tydzień. I przestańmy istnieć jako klub. Co tam. Zawodnik ważniejszy od klubu.

0

Raphinia grywał na prawej obronie w Leeds.

7

@Wossi61FCB Messi? Za 20mln pensji? I pewnie z 50 za podpis? Bądźmy poważni. W obecnej chwili wszyscy pracują na boisku. Nikt nie chodzi i nie jest zwolniony z defensywy. Straciliśmy 1 bramkę w lidze. Zostańmy na ziemi. Czas Messiego się skończył. Jak Ronaldo w Realu. Za stary za drogi.

0

@jakubson właśnie ze względu na mundial nikt nie będzie ryzykował.
Nie zaleczony uraz i po Mś.

0

@kamzar oczywiście, że zawodnik jest ubezpieczony. Dodatkowo Fifa/Uefa w zależności od rozgrywek wypłaca odszkodowanie. Dodatkowo zapewne w ustalonym zakresie partycypuje w kosztach leczenia (jeśli nie jest pokrywane z ubezpieczenia)

0

To raczej dobra wiadomość. Bo jest ryzyko więzadła krzyżowego. Więc 8 miesięcy.
Bierzmy w ciemno 3/4 tygodnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?