yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu my zawwze sami robimy sobie problem. Ja rozumiem, że bramkarz broni. Zdarza się. Są specjaliście. Ale nie trafic w światło bramki? Chryste.
0
Patrząc na Fatiego oczy krwawią. Im szybciej wejdzie....w sumie ktokolwiek, to będziemy mieli dodatkowego zawodnika.
1
@Krzysztof1987 po co im bezproduktywny Fati, za sprawdzającego się Alvareza?
1
Torre do pomocy w 4. Jak nie teraz to już nigdy nie będzie lepszej szansy.
0
Z punktu widzenia drużyn portugalskich oraz Barcy i Realu, świetny pomysł. Jednak już dla Sevilli, Villarealu itp mocnych hiszpańskich średniaków pomysł dramatyczny. Szanse na puchary dramatycznie by spadły, a zyski z meczów z topką portugalską, nie pokryją strat.
Tak więc przychylił bym się do Pucharu Iberyjskiego.
0
@Mavcin1980 a kogo ofensywnego ma żeby zmienić tam obraz gry?
19
Jakkolwiek byle z Kessim w składzie. Potrzebujemy utrzymać go w jak najwyzszej formie wobec problemów w pomocy.
7
Fajnie gra Kessie. Patrząc że ma 26 lat naprawdę dobrze by było utrzymać go. To naprawdę może być zmiennik dla Busiego. Fajnie walczy w przodzie i przypomina Sergio z młodych lat.
4
@Nieznajomy ty masz świadomość ze limity płacowe nie dotyczą wyłącznie kontraktów zawodników?
2
@xavi890 tylko tego nie da się zrobić podczas realizacji obowiązujących kontraktów. Są gracze którzy zeszli z kontraktów (S. Roberto). Ale są też tacy wobec których klub ma zadłużenie Fdj i którzy nie chcą z nich zejść. A jak widzieliśmy w cale nie jest łatwo obecnie sprzedać zawodnika z taką pensją za przyzwoite pieniądze. Więcej. Z takimi pensjami mieliśmy problem aby ktoś ich brał za darmo.
8
Dziś Ferran jak nie on. Chyba Xavi mu powiedział "próbuj jeden na jeden bo gorzej być nie może". I cyk.
Natomiast Fati słabiutko. Jak i Lewy który totalnie niewidoczny.....oj chyba mam opóźnienie.
3
A ja myślę że Xavi zaskoczy i na lewej zagrają Alba + Balde z przodu.
0
Pieniądz + realna szansa na zagranie.
Trzeba patrzeć na jakiej pozycji się gra. I czy polityka klubu daje jakąkolwiek szansę gry. Cyz np jak na 9 zawsze będzie to gwiazda.
W odróżnieniu do paru innych widać, że zrobił nieźle a kariera ruszyła.
1
Kiedy jak nie teraz wyjść Torre.
Przewaga własnego stadionu. Kassie w formie jakies niedawno byśmy się nie spodziewali. Frankie też musi wziąć na siebie zastępstwo Pedriego.
Busi jest ważniej na przyszłość. A to tylko albo aż Cadiz. Nie możemy myśleć o tym, że brak jednego piłkarza robi nam jakąkolwiek różnice, bo inaczej co to za klub? Kiedyś wchodzili Jefreeny, Cuenci i nie byli żadnym osłabieniem. Bo podstawa miała ciągnąć a oni dołożyć coś od siebie. I dawali radę.
A teraz? Boimy się wpuścić młodziutkiego Alcrona za slabo spisującego się Lewgo. Albo żeby jego dumy nie urazić. Ty czasem niejaki jegi zastępca w Monachium który nie istniał gdy Lewy tam grał obecnie jest jednym z najlepszych na boisku w meczu LM z PSG. Dzis znowu szukali bysmy milionów na lewego obrońcę gdyby nie z przymusu pograł tam Balde.
1
@Tatazolwinia bardzo słusznie. Jeśli idzie ci w meczu to nie dziwota, że pojawia się irytacja i zdenerwowanie, jak masz zejść.
A co do trenera proponuję więcej nie zmieniać Pedriego i grać nim po 100 min w każdym meczu.
0
@Qaz123 w momencie rozpoczęcia przełączą.
2
Możecie krytykować ale powiedział (mam nadzieję) prawdę. Marzył o Realu, dostal propozycje i poszedł. Ale możesz marzyć o Realu a skończyć w Barcelonie (Lewy). Taka piłka. I nie ma co patrzeć. Bo nie zawsze można pójść tam gdzie się marzy.
A dla niego na tamten czas Real na pewno był dużo atrakcyjnieszy tym bardziej że była tam kolonia Brazylijska. Marcelo, Casemiro, Vincius. Dużo łatwiejsza adaptacja.
1
@aiven przecież my nie mamy nawet jednego zmiennika w pomocy. Bo poza ostatnim meczem wpuszczanie Kessiego na 5 min na pewno nie jest prognozą tego, że coś nam da.
Ambrabat jak najbardziej jest tu wskazany. Marzeniem jest B. Silva albo Gundogan. Ale nas nie stać.
1
Przykład Balde pokazuje, że jeśli mamy perspektywicznego zawodnika to po prostu trzeba mu dać szanse grać. Balde miał dobry start, słaby następny okres, później się ustabilizował, następnie grając regularnie zanotował boom w rozwoju.
Czasem lepiej po prostu zaryzykować niż błądzić wśród Bellerinów.
0
To prawda, że uraz najgorszy. Ale pokazał też że można bez Busiego. I choć Sevilla nic nie grała to została totalnie zdominowana.
Takiej Barcy chcemy. Choć może ciekawszej w ataku.
In minus? Ferran. Koleś dostaje ogony. Ale.... Nie potrafi kopnąć prostek piłki. On potrzebuje mentnego zbudowania od psychologa. Ten sezon powinien być skonczony dla niego. Ale i tak nie mamy nikogo na zastepstwo.
15
@galix22 bo grał na poprawnym poziomie w poprzednim klubie, był tani i miał szansę wypalić, przy kontuzji jedynego nominalnego prawego obrońcy?
Oceniasz z perspektywy pół roku a nie tamtej chwili.
5
@johny11 akurat on ma całkowita rację. Widać w każdym meczu jak po 70 min Pedri snuje się na boisku. I jak wygląda. Koleś gra 2 sezony i ma 100 meczy. Kiedyś to się odbije.
1
Tak naprawdę to mamy mega sezon w zakresie traconych bramek. I to nas ratuje bo gra nie wygląda zbyt dobrze w większości meczów.
Jak się skończy szczęście i zaczną wpadać obcierki, odbitki i tego typu gole, które nas prześladowały 2-3 sezony temu to się zacznie dramat.
0
Najgorsze w to, że doznaje kontuzji która wygląda na lekki uraz. Zawodnik nawet kontynuuje mecz? W później wychodzi, że rozpoczyna się seria urazów.
0
I się zaczęło. Eh.
2
Najgorsze to brak wiary Xaviego że młody rezerowy napastnik nie da wiecej w takim meczu niż Fati.
To jest właśnie ta różnica. Od czasów Guardioli jeśli nie zmuszą nas do tego kontuzje, żaden trener nie ufa młodym. Przykładem Balde. Gdyby nie uraz Alby dziś nie mielibyśmy jednego z lepszych graczy w tym sezonie jakim jest Balde.
Dramatem jest też to że w końcówce nie umiemy pograć tiki taką w dziada z zespołem jakim jest Girona. Rozumiem, że to może nie wyjść ale nie umiemy utrzymać się przy piłce dłużej niż 20 sekund?
0
Najlepsze w tym, że jako osoba publiczna na poczatku moze chciał minimalizować skutki "skandalu", myśląc że opłacą się i jakosnto będzie. Ale tam zagrali po mistrzowsku. Idą w stronę wiezienia co będzie skutkowało konieczności większych kwot ugodowych.
Mnie do samego gwałtu nie przekonuje te policzkowanie. Rozumiem system strachu "ofiary" ale pamiętajmy że jesteśmy w miejscu publicznym. Gdyby podjeła walkę prawdopodobnie do niczego by nie doszło. Dodtakowo to jest lazienka w restaurcji a nie jakis Vip room na tylach klubu.
Tym bardziej, ze z Alves to nie kawał byka. Choć z drugiej strony kobieta mogła być ok 50kg kurczkiem.
Dodatkowo w sprawie jest dużo ZVIEGÓW okoliczności. Przypadkowo włączona kamera przez policjantke? Nie sądzę. Tym bardziej że kiedy zgłaszane było to na pewno od razu wiedziano o kogo chodzi.
Tak czy tak odpowie za swoje zachowanie. Więzieniem lub pieniądzmi.
0
Akurat w tym meczu nie ma odpoczywania. Jednomecz. Nie pójdzie odpadasz. Więc rzucamy co mamy.
Odpocząć można w lidze ze słabszym przeciwnikiem i wyjść np Kassim. Bo ten człowiek mimo, że tego nie widać notuje niezłe statystyki. A dodatkowo gra i w przodzi i obronie. Na pewno nie jest za słaby aby wyjść na Gironę.
Ale w tym meczu z niewygodnym mocno grającym przeciwnikiem trzeba zagrać swoje.
0
Wydaje się, że Busi chce bardziej odjeść niż klub go puścić. Oby był dzielny i silny w swoim postanowieniu. Bo jego czas naprawdę dobiegł końca.
0
I wyjdzie Lhaoz i powie ze dał 10 żółta kartkę, bo jest debilem i nie panuje nad meczem.
Żaden sędzia tego nie zrobi (chyba że wezmą młodych odwżnych, głodnych sukcesu). Bo są zabetonowani. I będą się bali że wytłumaczą i dadzą krytykom oficjalny powód do linczu nad sobą.
To tak samo jak z golem dla MU na 1.1 w meczu z MC.
Jakim cudem z varem można było to uznać? I jak to uzasadnić? A gdyby to gwizdnęli i uzasadnili publicznie to zapewnw nigdy by już nie posędziowali.