yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dokładnie tak. Nie może być negocjacji przez pół roku jeszcze.
0
@HavertzKai ty widziałeś grę Roberto w obecnym sezonie? Dodatkowo, jeśli on gra a Alba i Pique nie to znaczy, że akurat jego kontrakt udało się bardzo ładnie obniżyć + uregulować sprawy zaległych należności.
2
Formą wtedy zaslugiwał.
Jednak za podpisywanie kontraktów uwzględniających jakieś zjeb* bonusy za pozostawanie w klubie było chore.
Bonusy na poziomie 2 letniego kontraktu za siedzenie w klubie gdzie jesteś najlepiej opłacanym obrońcą świata? Rzeczywiście ciężkie do spełnienia.
Tak jak przedmówcy. Nie granie przez Pique jak i Albe zapewne jest związane obecnie z wysokością kontraktów a nie formą. Klub widać oszczędza gdzie się da.
5
@Danny Gaucho Taka praca dziennikarka. Z punktu widzenia ich pracy, ktoś wykonał kawał świetnej roboty. Pamiętaj też o tym, że łatwo można wskazać iż wypłynęły z zabezpieczonych materiałów do Barca Gate. A jaką mamy pewność, że obecny zarząd nie przekazał tych informacji?
Ociepla im to pr w związku z niepodpisaniem Messiego? Jak najbardziej. Nawet jeśli dzieje się to kosztem wskazania, że już nawet rozrzutny Barto nie mógł przełknąć takich ustępstw. Dodatkowo to tylko zapewne tylko roszczenia dodatkowe. Bo to co mogło być w kontrakcie to mogło by rozwalić system pomyślunkowy wielu osób.
Zawodnicy korzystali na potęgę z czasów prosperity niestety żaden nie był gotów na krach. Obecnie mam nadzieje ludzie przewidują co będzie się działo. Może lepiej nie podpisywać gwiazd na lata jeśli nie jesteśmy w stanie przewidzieć co będzie za te kilka lat. Po hossie zawsze jest bessa.
4
Koleś zrobił to co należy. Nie dolewał żadnej oliwy do ognia. Nie rozgrzebywał gówna. A i tak po nim jedziecie? Wg mnie to on się zachował jak profesjonalista udzielając takiej odpowiedzi.
A prawda jest taka, że co raz bardziej widzimy zgubny wpływ postawy/wymagań Messiego na Barcę, w końcowych sezonach.
A tak jak powiedział Depay. Będąc zawodnikiem nie zawsze wiesz co dzieje się w klubie. A co dopiero będąc kibicem?
Brawo Panie Setien. Było minęło.
9
Akurat w tych propozycjach nie ma nic nadzwyczajnego względem tego co dostawał z kontraktu.
Lot do Argentyny? Ludzie powiedzą, że go stać więc po co miał to robić. Pewnie po to że taki lot dla 5+ osób to lekką ręką milion na czysto.
Wszystko kosztuje, a prawda jest taka, że Messi wydoił Barcę bezwględnie. Czy zasługiwał? W czasach prosperity zapewne tak. Ale w czasie kryzysu nie było z tego kontraktu wyjścia.
Nawet obecnie widać jak ciężko sobie poradzić z kontraktami przepłaconymi przed Covidem.
Dziękujmy zarządowi że ogarnęli sprawę Pijanica. A teraz pracują nad Alba. Nienjest to ładne. Dodtakowo zapewne Albie należy się szscunek za tyle lat gry i sukcesy. Ale obecnie z takimi zarobkami nie ma dla niego miejsca jak by nie grał. To samo Pique Busi. Ale niestety rzeczywistość nie wygląda tak że można im powiedzieć odejdźcie i załatwione.
Laporcie poza pomnikiem za zbudowanie najlepszej Barcelony Rijkarda, Guardioli i Tito nalezy się pomnik za puszczenie Messiego. Bo to krok na miarę powiedzenia w Polsce przez jakąś partię że zabiorą 500+. Dramatyczne wizerunkowo ale konieczne.
3
@reloaded zdajesz sobie sprawę że taki lot to lekką ręką 1mln+ kosztów?
0
Wystarczy spojrzeć jakie były kiedyś transfery. Do Suarezów, Alvesów za miliony dorzucano graczy potrzebnych. Mascherano, Abidal, Marquez, Umtiti, Rudy Fracu. Nie potrzebowaliśmy gwiazd w defensywie tylko poważnych rzemieślników wspierających nasze gwiazdy.
Przesycenie gwiazdami nie wyszło na dobre ani Galaticos, ani ostatniej Barcie.
Stąda mam nadzieję, że zbudowanie podstaw kadry zostanie uzupełnione o wartościowe transfery. Choć Barca już teraz powinna myśleć kim zastąpi Lewego za 2 sezony.
21
Nie bądźcie ironiczny. Każdy racjonalny kibic uczciwie powinien przyznać, że po 3 faulu powinien wylecieć. Sędzia już po tym drugim powinien dać mu ostrzeżenie, że kolejne podobne zagranie i 2 żółta kartka.
Gdyby tak grał ich zawodnik przeciwko naszym płacz był by przeogromny.
Swoją drogą co to za moda u Kessiego, że macha tymi rękami do tyłu przy walce o piłkę. Strasznie razi w oczy.
1
@Mezocyklon87 jeszcze Dembele da się zastąpić co było widać w meczu z Bayernem choć bez niego nie ma spektakularnych akcji. Ale bez Pedriego jest dramat w rozegraniu.
Są walczaki jak Gavi. Ale nie ma kto przyspieszyć, rozciągnąć i nadać rytmu dryżynie.
Chcąc nie chcąc Bernardo aż się prosi wziąć do składu
0
@marcin62 jeszcze żeby ktoś nauczył go celować przy strzale, jedynie w światło bramki, to na pewno procentowo więcej wejdzie bramek niż w chwili obecnej po genialnych trafieniach raz na rok.
0
Jaki był wynik drużyny młodzieżowej w LM?
DObra nie było pytania.
3:3. Odrabiali z 0:2, wychodząc na 3:2 i tracąc w końcówce. Fajny mecz z Hattrickiem naszego gracza.
0
Rozgrywał zajebisty mecz. I jednocześnie jest autorem porażki nie strzelając 2 setek.
Koleś na koniec nie miał też już siły chodzić. po boisku Mamy z tym duży problem. Bo nie ma go kim zastąpić.
0
Tak jak ludzie gadali na obecne, że esy floresy. A mamy chyba najlepsze koszulki ever.
Będzie dobrze. Są sezony z lepszymi, są sezony z gorszymi.
4
@Remi1899 po części masz rację, ale też należy pamiętać że jako 20 latek to ani Iniesta ani Xavi ani Alba ani Alves nie czarowali. Wszystkim wychowanym na/po erze Guardioli, wydaje się że 20 latek od razu będzie gwiazda. A tak naprawdę jedyne co potrzeba to żeby grał dobrze.
Masz przykład Hakimiego. Który genialne sezony, przeplata z nijakimi.
A to że Alba go wygryzie? To jest raczej pewne. Może w chwili obecnej jego pr jest słaby. Ale to nadal był nasz najlepszy obrońca/skrzydłowy (nie licząc Dembele) w zeszłym sezonie. Mam wrażenie, że w chwili obecnej ma problemy w składzie przez wysokie zarobki a nie formę. Osobiście żałuję przyjścia Marcosa. Myślę że Alba + Balde byli by świetnym lewym skrzydłem. Ale jest jak jest.
0
Sprzedaże. Zbieranie pieniędzy. Silva latem.
Po wczorajszym meczu i ostatniej formie Roberto mam wrażenie że prawą obronę mamy spokojną na 2 sezony. Ale potrzebny nam rozgrywający z prawdziwego topu.
1
Depay się stara ale jego problemem jest Ferran na lewej stronie. Koleś dziś jest dramatyczny.
1
I z tego należy się cieszyć. W końcu pozytywne wypożyczenie gdzie gracz się ogrywa a nie grzeje ławkę. Byle by grał to będzie z niego grajek, lub przynajmniej spore pieniążki.
6
I ok. Ambitny. Szanujący swój poziom. Czy wystarczy na grę w Barcelonie? Może nie. Ale nie ma sensu dla niego się cofać. Kiedy widział że idzie do Barcy B chciał iść na wypożyczenie. To znaczy że po prostu wie iż gra jest najważniejsza
2
@ninja81 po co dawać 40 jak można max 20 za rok?
0
@Pawlak1992 czekaj, a jak było z Braywaitem?
To my chcieliśmy się go pozbyć równie mocno jak innych niechcianych. Miał kosmiczne zarobki. I zapewne nawet jak by musieli mu wypłacić za sezon gry to by się zgodzili. Stąd takie zdziwienie
1
Mecze z Pilznem są kluczowe.
W tej grupie każdy pkt może mieć kluczowe znaczenie. Więc ja bym podszedł do tego na poważnie
0
Tyle co my i Sevilla zmarnowaliśmy sytuacji to strach pomyśleć.
Lewy, Kunde, Raphinia, Dembele.
Na początku meczu ratowało nas to co umyka oku. Dobra gra obrony. A czsmu dobra? Jednak większość tych groźnych akcji Sevilli konczona byla na spalonym. Co pokazuje że i szczęscie ale i umiejetność reagowania nam pomogły.
0
Tu należy spojrzeć prawdzie w oczy. Nie darmo bylismy UEFAloną.
To. Jest przewaga Laporty nad Barto i Rosellem, że ma znajomości i dobre układy z federacją.
Przecież wczśniej dostawaliśmy "nagrody karne" jako pierwsi, jedyni, a także zawsze kiedy byliśmy w sprawie.
Niech obecne waładze wyprowadzą twn klub na prosto.
0
@Nowy1103 ferment? To gdzie twój transfer Alby? Nie było żadnych podstawa do tego aby wierzyć w takie działanie klubu. Transfer ostatniego dnia bez zastępstw za gracza który stanowi podstawę lewego skrzydła. Gratuluje rozeznania.
0
Z Albą to niezłe żarty. Rozumiem że mamy zostać z Balde i Roberto? Albo bez prawej strony? Eee bajki.
0
@Antimadridista_WR świat staną na głowie więc co się dziwisz.
Ale tak serio. To.....my chcemy pewnie tak samo bardzo sprzedać, jak Chelse kupić. I tak naprawdę oni mogą mieć opcję rezerową, a dla nas czas gra na niekorzyść. Bo jak nie oni to kto?
Z upływającym czasem transfer będzie się oddalał. A jeśli to prawda ze ma szczękę połamaną?
1
Rodzina Alby potwierdza zainteresowanie Interu, ale już sam Alba jest zdziwiony sytuacją?
Ehe
12
Akurat w to nie uwierzę.
0
Jeśli Dest z pełną pensją w Milanie. To Alonso na 100proc. u nas jutro.