1

@blizniakpiotrek ok. Tylko napastnika rozlicza się z bramek. Sorry ale takie mecze jak z Celta dają właśnie mistrzostwo. Bo przecież każdy kto oglądał widział że to Celta grała. I była dużo lepszą drużyna. Ale to nasi napastnicy strzelili co mieli.
I to jest właśnie cechą Auby. Taki był Inzagi, taki był Mario Gomez.
Należy zwrócić uwagę że Auba kilkanaście lat grał na szybkie kontry i cios za cios. Nie jest łatwo wejść w drużynę która gra ciągły atak pozycyjny ale paradoksalnie nie dogrywa piłki do środkowego napastnika. To się zmieniło co prawda w tym sezonie dzięki Dembele i Adamie, ale nadal kuleje. Bo co tak naprawdę wnosi Torres? Nie ma wejść w pole karne. Nie wrzuca. Nie wygrywa pojedynków 1na1. Jedyne co go ratuje to kosmiczna liczba sytuacji..... Które niestety marnuje.

1

@Borneo sorry ale kiedy on zagrał 20 min? A tak. W ostatnim meczu gdy doliczyli 11.

0

Prawy obrońca. Oblig!
Środkowy pomocnik potrafiący kreować grę? Oblig!
I to powinny być priorytety. Jeśli mamy zostać z Alba i Busim, ok. Ale dwie powyższe pozycje są obligatoryjne.
Życzeniowo chciałbym aby odeszli.
Martin/Luuk
Frankiem De Jong
Dest/Umtiti
I może Langlet.
Tak wiem najlepiej sprzedać wszystkich.
Ale powyżsi zawodnicy albo są zbędni albk po prostu ich granie nie leży Barcelonie albo styl gry nie leży im.
I o ile FdJ moze spokojnie zostać, to kwota o jakich się mówi kusi.
Tak wole wolnego, gubiącego się Alvesa niż zabijającego się o własne nogi w ataku, i nie wiedzącego gdzie jest w obronie Desta. Obecność tego zawodnika jest po prostu jednym wielkim nieporozumieniem. Gorszy niż Semedo nie jest ale i ja bym chyba nie był. Mimo wszystko to jest dramat zeby boczny obrońca nie potrafił pobiec do linii boiska, a tym bardziej wrzucić piłki. To już nie mający prawej nogi Alba potrafi coś nią zrobić. A Destowi nogi przeszkadzają.

0

Szkoda ze stracił te wszystkie sezony na kontuzjach. Naprawdę mógłby być zawodnikiem ścisłego topu gdyby pod koniec ery Messiego grał to co teraz i głowa dojeżdżała.
Koles tym co pokazuje na boisku z piłką przy nodze udowadnia, że był wart tych pieniędzy. Tylko pstro w głowie i kontuzje nie pozwoliły osiągnąć topu.
Powiem szczerze jest wielkim dylematem. Podpisać czy puścić.
Z jednej strony zajebisty gracz jeśli będzie zdrowy. Zna klub. Może już się ogarnął. Z drugiej po podpisaniu kontraktu możemy mieć nawrot szaleństwa i głupoty.
Ja jestem pragmatykiem. Dlatego raczej bym się pożegnał z nim. A co zrobi klub? Czekam z wypiekami na twarzy.

0

Wszystko zależy od tego kogo są wstanie pozbyć się ze składu.
Jesli odejdzie Martin/Dembele/Lukk to jednak wziąłbym Abde na ławkę.
Zawsze potrzeba kogos kto jest 18/19 graczem, a jednocześnie ma jakiś poziom i potrafi coś dać. Nie da się mieć 10 dembele na ławce rezerwowych. Ktos musi być słabszy ale i zarabiać mniej.

7

Jeśli byłaby realna szansa na 80mln?
Sprzedałbym. To nie ejst obecne kwota z jaką można polemizować.
Trzeba się przygotować na cięższe lata. Postać się ściągać albo tanich albo perspektywicznych pomocników.
Ciężko? Na pewno. Ale nie jest to niemożliwe.

2

@Fan2005 to, że wyzdrowiał nie znaczy, że głupio bez powodu musi dojeżdżać je.

1

Brawo. Ale kur.....jazda na kolanach po murawie po operacji? Serio?

0

Lepiej było się przemęczyć 2 sezony z wysokim kontraktem (obecnie został by 1) niż trzymać go przez kolejne 5.
Po prostu kontrakty życia z nim podpisujemy

0

@MeMyselfAndI no właśnie GROŹNA sytuacja ale odskoczyła mu piłka, przed strzałem i tyle było z groźnej sytuacji.
No właśnie strzał Benzemy w chmury. Sorry ale chyba groźniejszą sytuację możemy nazwać strzał Fodena z 25 metra obroniony przez bramkarza, niż wykop w chmury Benzemy, przy asyście obrońcy. Jasne że w 1 meczu strzelił w podobnej sytuacji bramkę ale z głowy. Ale nie każdy strzał jest zagrożeniem. A akurat w tym meczu było ich na lekarstwo. Poza tym to że koleś jest w mega formie nie znaczy, że każde kopnięcie w kierunku bramki jest zagrożeniem.
A groźne sytuacje CIty?
Foden w 105 min, Foden z 25 metra, Silva obroniony przez Tibho, wolej i obcierka po strzale Cancelo znowu obrona bramkrza. Grilish 2 razy, znowu obrona bramkrza i wybicie z linii obrońcy.
Nie ma nawet co porównywać.

1

@MeMyselfAndI ty ale to że Karim będący w mega formie strzela w kierunku bramki nie znaczy, że to była świetna okazja. W 1 połowie nabiegał na piłkę 2 razy z asystą obrońcy i kopał w chmury. To nie były świetne okazje.
Świetne okazje to miał Bernardo Silva, 2x Grilish (choć tu zabrakło farta bo racej w 1 to podawał a w drugiej bramkarz musnął nogą) i w 45 min tak naprawdę jedyna 100proc. akcja Realu zmarnowana przez Vincius.
Można żyć tym co mówią komentatorzy. ALe jeśli oglądałeś mecz to Real nie miał nic.
A wspominasz świetną okazje Modrica? Sorry ale koleś nie ma lewej nogi do strzału (zobacz bramkę na MŚ z prawej nogi w identycznej sytuacji) i był poza światłem bramki, więc musiał przełożyć. I może to groźnie wyglądało, ale raczej tego do groźnej sytuacji nie zaliczamy.

Real nie miał tak naprawdę 2 dogodnych sytuacji przed strzeleniem pierwszej bramki. I taka jest prawda. Grali niezły mecz. Ale nie mieli nic.

1

@MeMyselfAndI Jakich okazji? Jakich? Mieli w 2 połowie jedną sytuację Vinciusa która powinna być bramką. I co więcej? Nic.

0

@NaFazieHitman dobrze wiesz, ze ni o to chodzi.
Koleś po prostu kładzie się na boisku. Turla 2 minuty schodzi na bok. po 15 sekundach wraca. OK ból ustał. Ale za 2 min mamy powtórkę. To nie jest sport. To jest hańba w tym sporcie.
60min i stopowany czas. Skończą się symulki.

1

@Kuba240500 bo to był fart. W meczu gdzie nie masz poza 45-47 min żadnej akcji, w 89 i 90 min strzelasz dwie bramki w zasadzie z niczego. Po prostu z niczego. Gdyby oni choć milion wrzutek robili. Gdyby tam była akcja za akcją. ALe nie było nic. Po zdjęciu Modrica nie potrafili skonstruować jednej sytuacji. A City spokojnie mogło grać piłką.
ALe nie grało. A Realowi siadło. I to jest fart.....i umiejętność walki do końca.
W momencie jak wpadło 1:1 gotów byłem postawić palec że będzie dogrywka. Bo ten zespół tak ma. Jak sam nie wpycha, to obrońcy nie trafiają w piłkę, albo brmkarz jebnie babola. TO jest ten słynny fart Realu. Kiedyś miał to Milan. Miał to Mu i Bayern. Ale teraz Real się na tym ślizga.

0

@Tuc troluje cię. Ale obecnie jest moment na hejt, żal i płacz. Ciężko przyjąć na klatę racjonalną opinię hołdującą Realowi. Ale masz 1000proc racji.

0

I tak się wygrywa ambicją i wolą zwyciężania.
Byli gorsi do Psg przez 75 proc dwumeczu. Z Chelsea grali na równo. Od City znowu byli lepsi przez.....10 min?
Na wyjeździe strzelili 3 gole z 2 akacji.
U siebie w normalnym czasie gry 2 bramki z 3 akcji.
To jest po prostu dramat.
Fernandinho to w tym meczu jedno wielkie nieporozumienie.
A Guardiola nie pomyśli następnym razem. Stracić 3 nie był w stanie raczej. Ale dwie dawały dogrywkę. Piłka widziała różne sytuacje. I on zdjął całe rozegranie. Całe!!!
Oby Liverpool odpalił. Ale Real finałów nie przegrywa.

1

@Deviler I nie mając składu a jednego gracza w mega formie można walecznością dojść do finału.
A my płaczemy, że mamy TAKIE braki na pozycjach.
U nich bez Modrica Krosa Casemiro wchodzi 19 który zabija się o własne nogi ale gra ambicją. A u nas poza Gavim i Pedrim reszta wygląda jak by im się nie chciało.
Najbardziej doświadczony pomocnik w końcówkach zamiast przyspieszać, spowalnia oddając do tyłu. Wielka nadzieja prawego skrzydła zabija sie o własne nogi nie potrafiąc jednego dryblingu przeprowadzić.

1

@GeneralXavi no z persepktywy dalszej części meczu źle zrobił. Nie ma obecnie kim grać. Ale nie mógł wiedzieć, że dwa strzały dadzą Realowi 2 bramki.

1

TO jest zjebany sport. Ten się kładzie co 2 minuty na 2 minuty i doliczą minutę.
Powinni wprowadzić w piłce że jak się kładziesz na murawie to poza boiskiem 5 min.

7

Ja pier.......ile można mieć farta? Ile? Gdyby to oni atakowali ta piłka sama by się wkręciła do bramki.

2

@_catalan raczej Cavaminga.

2

I się zaczął cyrk mał. Teraz każde dotknięcie będzie urywało nogi

1

@Pogba wpuszczenie Fernadinio za MArheza było największym błędem. Ale kto wiedział?

0

Kur....jak City mogło się tak cofnąć. Nawet komentator sekundy przed 1 bramką mówi że Guardiola się drze aby wyszli wysoko. I hu.....15 sekund później 1 bramka. A po chwili druga. Eh

0

Kur...no nie mogę przeżyć. Co miał Real w drugiej połowie aby strezelić choć jedną bramkę? Co?

0

U nas nominalny prawy obrońca zabija się o własne nogi,gdy ma minąć przeciwnika i gubi się z dośrodkowaniem, a tam goście z przypadku na pozycji jedzie top zespół.

1

Real w te 11 minut strzelił by 5 bramek. A my mamy 12 minute z 11 doliczonych a my kur idziemy w 8 w pole karne?

1

PRzeciwnik gra fajny mecz. I widać zaangażowanie wiec robi 2 zmiany. MY nie gramy nic. Potrzeba zmian jest potrzebna od razu. I co zmieniamy?

0

Pie...oni nawet autu nie potrafią wybić bez problemów. Jest dramat. Pomoc poza Gavim biegającym od jednego do drugiego stoi.

2

Kur...zmiany.....obecność Ferana na boisku jest nieporozumieniem. Żadna piłka nie idzie w sensowny sposób lewym skrzydłem. Dać Dembele tam i Adame na prawe.
ZMiany i to natychmiast. Gorzej w środku już nie zagramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?