yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 oby nigdy taki pomysł nikomu w obecnym zarz@dzie nie przyszedł do głowy.
Pewne rozdziały powinny zostać zamknięte. Poza tym obecnie pensja na poziomie 15mln brutto to za dużo za to co pokazuje Messi.
0
Barkowo na pewno. Marketingowo na pewno nie.
Różnica jest taka, że Auba tu jest i już strzela. A Erlinga Hålanda to wielka niewiadoma za milioniony, która ostatnio ciągle ma urazy.
Osobiście naprawdę starał bym się przebudować pozostałą część składu (obrona, boki) jeśli udało nam się zrobić transfer na środek ataku który wypalił od ręki. Dodatkowo pamiętajcie, że mamy Depaya, który do gry kombinacyjnej z szybkimi napastnikami też jest przekoksem.
0
Trzeba zagrać tak, aby po meczu na CN nie było już wątpliwości. W Tureckim kotle może być niezwykle ciężko. U siebie Turcy potrafią odpalić, tym bardziej jak im coś wyjdzie na początku i kibice ich poniosą. A tym bardziej szkoda nóg na walkę na 3 dni przed EL Classico.
0
Trener w końcu dostarł do przedniej i środkowej formacji. Zrozumieli, że większy pressing w konsekwencji oznacza mniej biegania.
Martwi postawa defensywy. Chyb jednak Arujo i Pique powinni grać jak kiedyś Pique z Puyolem. Pique cofnięty i w roli tarana. Kto przejdzie Ronalda nie przejdzie mnie. A Arujo na większej szybkości i miejszej dyscyplinie, bowiem obecnie wiele sytuacji ratuje im wracający Alba.
No i niestety po wydatkach w przodzie chyba pora sobie powiedzieć, że pora wydać większy pieniądz na obronę. Ile znaczy pewny środkowy obrońca najwyższej klasy widza w Liveproolu i MC.
0
Jakiś klubik z Ligue1 albo Belgrad.
Z drugiej strony fajnie było by Fabiana zobaczyć vs Barcelona.
0
Martwią starcone bramki. Tym bardziej w takim stylu.
0
W końcu ktoś daje odpocząć PEdriemu.
1
Panie trenerze gra wygląda przednio. Ale zmiany. Zachowajmy świeżość podstawowych graczy.
Takie 20 min dla MArtina/Lukka było by wskazane.
4
Jedyne co martwi to Ferran. Nawet jak miał piłkę do pojedynku 1 na 1 na skrzydle nie podjął walki.
2
WoW!!! Po prostu WoW.
2
@Kiko dziś w końcu Pedri i Busi mu grają na wolne pole za plecy przeciwnika. Do takiej gry się nadaje znakomicie.
0
Trenerze jeśli strzelimy 4 dawaj MArtina Puiga i Demuza. Niech podstawy odpoczną.
2
Prowadź Generale!
0
@wroclawskifan nia v1 nie na 2 tak
0
Hahaha Busi się prawie zabił o murawę jak musiał rozegrać piłkę.
0
Sabotażysta :D.
Naprawdę ciężko zrozumieć tego człowieka w tym sezonie. Jaki sens był wychodzić do piłki wychodzącej w bok pola karnego przy mega szybkim Oshimenie?
0
WOooo....ależ pocelował
0
Ale masa go niosła!!
0
@kosiar91 Jaki płacz? Rozumiesz obecność pewnego gracza na boisku do pewnego ustalenia? Inaczej wygląda atak z Aubą inaczej z Luuką. Inaczej z Dembele, a inaczej z Torresem.
0
@Elvisek nie. Jakikolwiek remis daje dogrywkę
5
Ciut szkoda. Fajni było by zobaczyć Dembele-Auba-Adama
0
Statystyka statystyką. Ale na koniec liczy się wyłącznie rubryka bramek strzelonych i straconych.
5
@Naturopata Marquez to był ten typ transferu: nie duże pieniądze za występy klasy światowej. Podobnie jak Abidal.
1
Do najlepszych należy zaliczyć chyba formę Alby oraz pierwszy mecz Desta, gdzie w końcu wygrywał jakieś pojedynki czy to z przodu czy z tyłu.
3
@Naturopata jedyna co można przypisać sędziemu, to odgwizdanie dziwnego faulu przed polem karnym przez Arujo. To było kompletne nieporozumienie. Poza tym? Raczej bezbłędny
2
Nico i to natychmiast na DM.
Sorry nie atakujemy całym zespołem żeby oni mogli wychodzić 3 na 3 albo 4 na 3. A wychodzą.
0
4:1
Niech Ferran sobie odpocznie. Nico do środka do zagęszczenia i pewną defensywę.
Albo spróbować Adama Luuk Dembele pod inny sposób ataku. Wiele takich meczy do testowania z dobrze grającym przeciwnikiem możemy nie mieć.
0
Mecz pokazuje jak ważna jest technologia w piłce. Gol na 3:0 nawet dla oka na stopklatce jest spalonym. A ramię wystaje na rzucie dalej niż kolano. Ale to może być perspektywa.
Dodatkowo technologia przekroczenia przez piłkę linii powinna już dawno być wdrożona na całym boisku.
Gol na 1:0 to dokładnie to z czego słynie Auba. Wyjście do podania na wolne pole/prostopadłej piłki. Bałem się że takiej piłki on u nas nie uświadczy. A jednak się postarali. Obym się mylił tak zawsze.
0
Serio mówimy o rotacjach?
Dest gra bo Alves nie może.
Garcia/lub wracający od razu po urazie Arujo gra bo Pique nie może.
Buquets gra, choć pomoc z Nico, przeciwko będącemu na gazie Napoli wyglądał naprawdę zacnie. I to raczej nieobecność Sergio, który prawie nic nie kreuje grając z Frankiem w składzie była by rotacją. Pora naprawdę się obudzić i stwierdzić że Busi jest świetny już tylko wyłącznie w wysokim pressingu i przechwycie. A broni, rozgrywa, atakuje dramatycznie. Zdarzają mu się super zagrania. Ale na Boga mówimy o graczu w jednym z najlepszych klubów na świecie. Gdyby każdy z nas tam kopał to znaczyło by że coś musimy potrafić. On też potrafi. Ale już nie to czego nam trzeba.
Jedyna zmiana to Dembele za Adamę.
Choć szczerze powiem że wolałbym Dembuza zobaczyć na lewej a Hulka na prawej. Osobiście na Valencję liczyłem na 3 z przodu: Dembele-Luuk-Adama.
I wchodzący w 60/65 minucie Auba+Feran na podmiankę pod inny styl ataku.
1
@Maker0 sorry ale oni grali nie z ogórkami ale Realem Madryt, który zdominowali tak, że do 40 min Ci wyszli RAZ utrzymując się z piłką, poza koło środkowe na połowie przeciwnika.
Rzeczywiście w przodzie nie wyglądało to składnie ale bronił Real. Bronił 9/10 zawodnikami z pola. Więc o czym tu mowa.
Możemy sobie gdybać, ale gdyby wyszli na nas my nie potrafili byśmy taktycznie stanąć i pewnie lekko 3/4 byśmy przyjęli.
A tak widzieliśmy mecz gdzie Real nie był chyba nigdy tak zgnieciony. A że wynik jest otwarty? Real to zawsze Real.