0

Mam niestety obawy ze Messi nie wygra. Real jest na strasznym gazie a ten ich Igla co mecz chociaz jedna wpycha ostantnio.

Jednak Messi to skrzydlowy i ciezej mu bedzie.

Na ta chwile wazniejsze jest zeby Barca zaczela strzelac wiecej bramek. Bo jest duza szansa na 0:1 na SB a wtedy bramki beda decydowac a tu bladziej wypadamy.

0

Yaya w def magia aledo przodu to tragedia. Maxwell szaleje. Przy bramce gral jako srodkowy napastnik o.O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?