0

@Medium Oby tak nie było. Kilku na jednego xD

0

Zastanawiające jest to że gracze jadą na przerwę i od razu kontuzje/dyskomfort.

3

@arasz1819 Ważne że się kasa zgadza reszta to nic.

1

@Zbyszard Sądzić za życia, teraz można przepuszczać co by było gdyby.

1

@LioMessi10 Lio jedynie jest Bogiem piłki ale Jan Paweł II jest Bogiem Człowieczeństwa. Jeżeli ktoś miał go sądzić to za życia a nie teraz.

1

@Zbyszard Porównanie dobre ale nie na tym poziomie :D.

1

@AlwaysBlaugrana Tak jest.

1

@masq Czyli co źle się wypowiedziałem? Przecież większość Ciebie krytykuje za to jakie masz zdanie o Argentyńczyku. Chodzi mi o to że większość żyje fenomenem Leo i chciałoby powroty Leo a dużo ludzi zapomina o tym że dużo piłkarzy dołączających zrobiła wiele aby tutaj dołączyć.

7

@VamosRakieta Ale tutaj dużo było pozytywów w sprawie Wijnalduma. Większość teraz piszę dzięki Bogu jak Ty bo nie przewidzieli przyszłości a zachwycali się nim w momentach świetności

0

@dziaraka Bo większość nie ma swojego zdania tylko idzie za głosem "zielonych".

1

@Pedri16Future Też byłem zadowolony wtedy:D

0

@Emhyr Z Grieza i tak pewnie duża większość osób się cieszyła nie patrząc na cenę bo większość nic nie wiedziała o problemach finansowych Barcy. Dziwne lata to były.

0

Przerwa reprezentacyjna i aferka o Messim. Żyjmy tym co przyniesienie nam aktualny sezon a nie następny. A to czy Leo powinien wrócić to niech decyduje góra Barcy, bo według mnie pewien etap się skończył.

0

@FC1899Barca Sensowne jak Superpuchar Hiszpanii w tym durnym formacie w styczniu. UEFA jedynie myśli jak zarobić.

0

@Kessie Już chyba z 3-4 raz to widzę xd

0

@Rust_Cohle Mama Stiflera

0

@Foro Iron Man dzieje się po Kapitanie i Kapitan Marvel.

0

@Kessie A tam dalej Anakin z Obi-Wanem walczą

0

@Kitek1640 Jeszcze Mallorca i Cegła przed Realem więc bym nie był taki hop do przodu.

0

@Pampek1994 Wolę być, bo dobry wynik dla nas.

0

I tak będzie remis na koniec meczu.

1

@Sysia11 Może z 23 nie będzie takiej jazdy xd. Wcześniej normalnie grałem a tu taki cyrk dzisiaj :c

0

Co może być nie tak z Fifą 22, gdy nacisnę "Graj" następnie pokazuje się czarny ekran gry na sekunde i znika? Dzisiaj aktualizowałem i przestała działać. Lapka resetowałem i nic ;d

6

@P33ck I te 5 w jednym meczu z Leverkusen.

2

@Sysia11 Druga połowa na spokojnie bardziej.

Ps. Gale oglądałaś?

1

Don Vasyl na MMA-VIP top koncert

1

@Dertinho To okej :D musiałbym zobaczyć powtórkę

6

Ferrari dwa dni i dwa nokauty xD -wykop

7

Staśko mówi o zdrowiu psychicznym xD Ty o swoje zadbaj.

0

Czaro oby ręka w górze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?