xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Oby tak nie było. Kilku na jednego xD
0
Zastanawiające jest to że gracze jadą na przerwę i od razu kontuzje/dyskomfort.
3
@arasz1819 Ważne że się kasa zgadza reszta to nic.
1
@Zbyszard Sądzić za życia, teraz można przepuszczać co by było gdyby.
1
@LioMessi10 Lio jedynie jest Bogiem piłki ale Jan Paweł II jest Bogiem Człowieczeństwa. Jeżeli ktoś miał go sądzić to za życia a nie teraz.
1
@Zbyszard Porównanie dobre ale nie na tym poziomie :D.
1
@AlwaysBlaugrana Tak jest.
1
@masq Czyli co źle się wypowiedziałem? Przecież większość Ciebie krytykuje za to jakie masz zdanie o Argentyńczyku. Chodzi mi o to że większość żyje fenomenem Leo i chciałoby powroty Leo a dużo ludzi zapomina o tym że dużo piłkarzy dołączających zrobiła wiele aby tutaj dołączyć.
7
@VamosRakieta Ale tutaj dużo było pozytywów w sprawie Wijnalduma. Większość teraz piszę dzięki Bogu jak Ty bo nie przewidzieli przyszłości a zachwycali się nim w momentach świetności
0
@dziaraka Bo większość nie ma swojego zdania tylko idzie za głosem "zielonych".
1
@Pedri16Future Też byłem zadowolony wtedy:D
0
@Emhyr Z Grieza i tak pewnie duża większość osób się cieszyła nie patrząc na cenę bo większość nic nie wiedziała o problemach finansowych Barcy. Dziwne lata to były.
0
Przerwa reprezentacyjna i aferka o Messim. Żyjmy tym co przyniesienie nam aktualny sezon a nie następny. A to czy Leo powinien wrócić to niech decyduje góra Barcy, bo według mnie pewien etap się skończył.
0
@FC1899Barca Sensowne jak Superpuchar Hiszpanii w tym durnym formacie w styczniu. UEFA jedynie myśli jak zarobić.
0
@Kessie Już chyba z 3-4 raz to widzę xd
0
@Rust_Cohle Mama Stiflera
0
@Foro Iron Man dzieje się po Kapitanie i Kapitan Marvel.
0
@Kessie A tam dalej Anakin z Obi-Wanem walczą
0
@Kitek1640 Jeszcze Mallorca i Cegła przed Realem więc bym nie był taki hop do przodu.
0
@Pampek1994 Wolę być, bo dobry wynik dla nas.
0
I tak będzie remis na koniec meczu.
1
@Sysia11 Może z 23 nie będzie takiej jazdy xd. Wcześniej normalnie grałem a tu taki cyrk dzisiaj :c
0
Co może być nie tak z Fifą 22, gdy nacisnę "Graj" następnie pokazuje się czarny ekran gry na sekunde i znika? Dzisiaj aktualizowałem i przestała działać. Lapka resetowałem i nic ;d
6
@P33ck I te 5 w jednym meczu z Leverkusen.
2
@Sysia11 Druga połowa na spokojnie bardziej.
Ps. Gale oglądałaś?
1
Don Vasyl na MMA-VIP top koncert
1
@Dertinho To okej :D musiałbym zobaczyć powtórkę
6
Ferrari dwa dni i dwa nokauty xD -wykop
7
Staśko mówi o zdrowiu psychicznym xD Ty o swoje zadbaj.
0
Czaro oby ręka w górze