xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba dawno nie było tak ładnej pogody jesienią.
0
@Ki4no Napisałeś że był kluczowy ale czy można go nazwać lepszym od Iniesty? O to mi się rozchodzi.
0
@Ki4no A gdzie był wcześniej?
0
@JohnDeere Rzadko kiedy. Żywiec Biała lepszy xd
0
@MesQueUnClub_87 Ty ale Kozel ale ten jasny xD
0
@Mario96w Niestety tak czasem bywa.
1
@leonek160 Na wszystko potrzeba czasu. Pomyśl sobie jesteś przeziębiony weźmiesz leki i od razu jesteś zdrowy? No nie. Musisz przeboleć kilka dni. Tak samo Barca trzeba przeboleć ten ciężki okres i ufać nie tylko trenerowi ale zawodnikom że odpalą.
1
@MesQueUnClub_87 Będzie czas i nie zapomne to lidl odwiedzę :D Dzięki wariat.
0
@BorzyKrzys Zawsze to jakiś pretekst do dyskusji. Rozkimnki są najlepsze xd
0
@MesQueUnClub_87 Nie piłem i nie wiem czy będę w stanie wypić :D W Polskich sklepach jest?
0
Niemieckie piwo to jednak dobre piwo, essa.
0
@Sysia11 A kiedydykolwiek Modrić był lepszy od takiego Iniesty?:D
0
@Sysia11 Bardziej żałosne :D Internet by ekspolował ale potem by pewnie "wytrzeźwiał".
7
@MesQueUnClub96 To ona jeszcze w piłkę się wpiernicza? Maja zniknij proszę. Osoba która idzie do HL walczyć jeszcze ma czelność coś pisać.
0
@MESSIah16 Z tego co pamiętam to tak.
0
@agaFCB Następny rok to Haaland xd
0
@Rust_Cohle Przecież on jest teraz operatorem kamery więc słabo, chyba że mają kogoś na zastępstwo.
2
@KrychaFCB Ale tu nie ma co gdybać, wygrał i gratulacje się należą.
1
@agaFCB Tak to jest jak wracasz zza granicy i sąsiedzi Cię witają.
1
Nie no gratki Benzema. Szacun!
1
Drogba ale to nie kabaret jak coś xD
0
@ranger3120 Krzysiu pewnie ma niezłe
1
@adi7adi8 Świruje tylko :D
0
Lewego jeszcze nie ma, jest szansa na Piłke xD
0
Jeszcze nikt nie napisał że ponad 2k osób na stronie i serwów nie wywaliło.
3
@Qba2312 Bo tą nagrodę wygrywa się raz a potem nie może być w niej.
9
Robert nie schodź ze sceny bo jeszcze Złota Piłka xD
2
@Kamilos84 Piękna rywalizacja i piękne obrazki. Głupie teksty wobec jednego jak i drugiego a obejrzałoby się ich jeszcze w Hiszpańskich klubach na wysokim poziomie.
0
@konajoncek Może stara się pokazać jak najlepiej? Nie wychodzi to trudno.
0
Mane zasłużenie ;d