0

Chyba dawno nie było tak ładnej pogody jesienią.

0

@Ki4no Napisałeś że był kluczowy ale czy można go nazwać lepszym od Iniesty? O to mi się rozchodzi.

0

@Ki4no A gdzie był wcześniej?

0

@JohnDeere Rzadko kiedy. Żywiec Biała lepszy xd

0

@MesQueUnClub_87 Ty ale Kozel ale ten jasny xD

0

@Mario96w Niestety tak czasem bywa.

1

@leonek160 Na wszystko potrzeba czasu. Pomyśl sobie jesteś przeziębiony weźmiesz leki i od razu jesteś zdrowy? No nie. Musisz przeboleć kilka dni. Tak samo Barca trzeba przeboleć ten ciężki okres i ufać nie tylko trenerowi ale zawodnikom że odpalą.

1

@MesQueUnClub_87 Będzie czas i nie zapomne to lidl odwiedzę :D Dzięki wariat.

0

@BorzyKrzys Zawsze to jakiś pretekst do dyskusji. Rozkimnki są najlepsze xd

0

@MesQueUnClub_87 Nie piłem i nie wiem czy będę w stanie wypić :D W Polskich sklepach jest?

0

Niemieckie piwo to jednak dobre piwo, essa.

0

@Sysia11 A kiedydykolwiek Modrić był lepszy od takiego Iniesty?:D

0

@Sysia11 Bardziej żałosne :D Internet by ekspolował ale potem by pewnie "wytrzeźwiał".

7

@MesQueUnClub96 To ona jeszcze w piłkę się wpiernicza? Maja zniknij proszę. Osoba która idzie do HL walczyć jeszcze ma czelność coś pisać.

0

@MESSIah16 Z tego co pamiętam to tak.

0

@agaFCB Następny rok to Haaland xd

0

@Rust_Cohle Przecież on jest teraz operatorem kamery więc słabo, chyba że mają kogoś na zastępstwo.

2

@KrychaFCB Ale tu nie ma co gdybać, wygrał i gratulacje się należą.

1

@agaFCB Tak to jest jak wracasz zza granicy i sąsiedzi Cię witają.

1

Nie no gratki Benzema. Szacun!

1

Drogba ale to nie kabaret jak coś xD

0

@ranger3120 Krzysiu pewnie ma niezłe

1

@adi7adi8 Świruje tylko :D

0

Lewego jeszcze nie ma, jest szansa na Piłke xD

0

Jeszcze nikt nie napisał że ponad 2k osób na stronie i serwów nie wywaliło.

3

@Qba2312 Bo tą nagrodę wygrywa się raz a potem nie może być w niej.

9

Robert nie schodź ze sceny bo jeszcze Złota Piłka xD

2

@Kamilos84 Piękna rywalizacja i piękne obrazki. Głupie teksty wobec jednego jak i drugiego a obejrzałoby się ich jeszcze w Hiszpańskich klubach na wysokim poziomie.

0

@konajoncek Może stara się pokazać jak najlepiej? Nie wychodzi to trudno.

0

Mane zasłużenie ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?