xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miałem sen że Barca wygrywa z Valencia do przerwy 2:0.
1
@Pawel13sz Pamiętam jak był finał wtedy LM i zamiast oglądać to siedziałem na dworze bo podobała mi się jedna dziewczyna. Piękne czasy...
0
@eXi A co ma swoje zdanie do tego co się odwala na świecie?
0
Dziki Trener znowu wyjaśnił, dokąd zmierza ten świat... Tego już nikt nie zatrzyma.
0
Ciekawe czy to przypadek, że teraz jest tyle mowy o Fatim a później jest na plakacie powołanych zawodników.
4
@draxidox Ciężkie jest życie influencera.
2
@John_Doe Nie no to już jest przesada... Ileż można to wciskać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kuz A wiesz że był na odwyku? Widocznie coś poszło nie tak. A ludzie sami mówili że jak Mateusz odciął się od Jacka to był innym fajniejszym człowiekiem.
0
@Yiamuiaijahaima Trzeba czekać na jakieś potwierdzenie.
0
@Masnymichael Lekko ręczny i na biegu.
0
@bartekvisca Przecież Dubiel dobrze walczy
2
@mateusz33 Więcej reklam monsterków! :D Dla mnie też to syf ale raz na jakiś czas sobie wypije. PS. Jestem pełnoletni.
4
Ale Kounde to ma kozacki styl ubierania się :D
7
@Faro Vinicjubeppe
0
@WiernyKatalonii Nie żałuj już tego keczupu xD
0
Da radę kupić sznurówki do butów w kiku?
0
Alan niech dostanie zawodowca to znowu będzie że " głowa nie zagrała". Szkoda Wiewióra oby to nie siadło na głowie.
0
Pewnie ogłoszą Karaś - Peszko.
0
@NeKenI Ciekawe kiedy Betelgeza wybuchnie bądź czy już wybuchła
0
@Mario96w Ale patologia nie dzieje się tylko w Fame. UFC i KSW również.
1
Ale Mixer to pipka
1
@IronSanHybrid Ale jak to patole chcą oglądać? XD
2
@Rust_Cohle Łaszczyk będzie leżał, będzie płakał, będzie bity.
0
@IronSanHybrid Ale najwygodniej xd
1
@Sulimo Zacząłem w to grać, największa głupota. Najważniejsze że skończyłem niecały rok temu.
1
@macio_944 "Nieważne, ile razy upadasz. Ważne, ile razy wstajesz i ponownie podejmujesz rękawicę"
1
@bartas97 Zgłoszony kapeć.
0
@Messibestplayerintheworld Sterlinga.
1
@gaucho104 Czyli nie ważne kto potem wygra i tak losowanie będzie komu puchar?