xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ali3231 Tak 15 znaków
0
@626 W tamtym roku złotą kupowałem za 140 euro a już 165 niektóre? Oczywiście bez nazwiska i cyfry.
0
@Emhyr Idź do swego opla
1
@Botanik Leao nie strzeli, De Bruyne będzie mieć asystę
1. 0:0
2. 1:1
3. 3:0
4. 0:1
0
@skorupa1117 https://www.kswmma.com/
1
@skorupa1117 A to już czasem nie po gali? Bartosinski wygrał w pierwszej rundzie.
0
@Kuba_1 A może nie chce doprowadzić do takiej sytuacji sprzed dwóch lat?
8
Bayern przegrywa to pewnie BVB remis albo w czapę.
2
@Herato Bardziej chodzi o to że spieprzyli sobie szansę na własne życzenie na mistrzostwo od bardzo dawna z mocnym City, które już się nie potknie i wygra na spokojnie bo jeszcze mają dwa zaległe mecze i bezpośredni mecz z Arsenalem.
0
@supraomnes1 A co my mamy do gadania? :D
2
@Sysia11 Już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata!
0
Wiadome co z Greenwoodem? Czy ta laska poniosła jakieś konsekwencje?
0
@AmigoBlancos Sevilla niech sobie LE wygra ale LM należy do City :D
2
@Deviler Nie jesteśmy żadnymi mistrzami jeszcze xd
2
Ta drużyna z Belgii Royale Union to też jakiś fenomen, wchodzi z drugiej ligi i już mistrz w następnym sezonie.
3
@LionelM95 Jak chcesz oba na raz robić to weź sztangę może a jak pojedynczo to to chyba lepiej wtedy robić rotację żeby bicek lepiej pracował
1
Coman i Sane przepiękne skrzydła.
0
Prawdziwy Ronaldo xD
1
@Rust_Cohle Nic bobasku
1
@Botanik Nie strzeli
1. 4:1
2.3:1
3.1:1
4.1:0
0
@Rust_Cohle Nie nazywaj mnie madryciakiem.
2
@sidi12843 Przecież to błąd wejdź w historię komentarzy
0
@takisobiektos I jeszcze dla łba piątki zbijają xD
3
Piekło kobiet
0
@Zawsze_Wierny Messi za darmo!
4
@aldewir I starać się nie jeździć na luzie
1
Niektórzy co tutaj siedzą chcieliby żeby coś na Barce wyszło. Gość wyszedł stara się bronić interesów Barcy to i tak źle. Najlepiej żeby nic nie robił i pierdział w stołek. Jeżeli nawet Laporta kłamie to i tak prawda się obroni i coś wyjdzie.
0
@darek60 Nie zaprzecze :D
2
@K4tsuuu A tam gadasz są ładniutkie niektóre:D
0
Kurde fajne te czarnulki na meczach NBA xD