0

@Rust_Cohle Taktyk.

4

Ja tylko przypomnę że pewien Francuz zamknął sobie drogie do Barcy filmem żeby rok później do niej dołączyć xd

0

@quarto Chuj wie szczerze powiedziawszy.

0

Wiadome kiedy Barca będzie mieć koszulki na następny sezon na Nike? Bo już niektóre kluby mają.

3

@Rust_Cohle Wypadek przy pracy, w następnym sezonie Barca będzie w tym samym miejscu co City teraz.

4

@Rust_Cohle Przecież Barca by ich zjadła xd. Porównaj swój Liverpool.

1

@tomek8756 TikTok powinien być skasowany dawno, mimo że sam mam i czasem sobie coś obejrzę to tak ogłupia ludzi że masakra.

0

Czy Haalandowi należy się bardziej Złota Piłka niż Messiemu?

1

0

@Derean Za Busiego.

0

@FcBforever221 Roberto nie będzie w składzie Barcy

6

Za rok Ter Stegen podnosi puchar LM.

0

@Botanik Nie strzeli, City - Inter 3:0

0

@draxidox Ginie 10 Polaków w tym ona i jej rodzina xD Ciekawe co by wtedy powiedziała.

0

Panowie i Panie macie jakąś stronke gdzie można kupić tv z meczem, bo z tą jakością na pilot wp to tragedia....

0

Ale jakość na pilot wp 360 xD

1

To jeszcze City do przodu i legancko tego w sobotke letką. Fajnie by było obejrzeć jakąś dogrywkę + karne :D

1

@budel17 Kupiłem z eleven i od razu bez reklam. Dzięki za chęci :p

1

@budel17 Jest ale reklamy są

0

Jeżeli na pilot wp wybieram pakiet 4 kanałów eleven to TVP 1 też będę mieć?

0

Gdyby Janowicz wydał na swoją karierę 3 miliony zamiast 2 to pewnie wybrałby więcej od takiego Huberta Hurkacza.

0

@JordiAlbion Z Ronaldo tak samo jest.

15

Imprezowy Neymar zjada Ferrana na śniadanie

0

@Bron1uuu On po tych dwóch latach miał już wrócić xD.

0

Jo nie wiedzioł

0

@Sysia11 Na grillu u Higuaina.

0

Ale wjechałby taki filmik z jego początków w Barcelonie jak był nastolatkiem i na koniec bach oficjalnie wielki powrót xD

6

@Albatros Gacie pokazywał swoje po przygodzie z hotelu xD

5

Stanowski wyjaśnia na hamaku Natalie Janoszek po raz drugi xDD piękne

0

@MESSIah16 Był PiS to teraz PO xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?