xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Taktyk.
4
Ja tylko przypomnę że pewien Francuz zamknął sobie drogie do Barcy filmem żeby rok później do niej dołączyć xd
0
@quarto Chuj wie szczerze powiedziawszy.
0
Wiadome kiedy Barca będzie mieć koszulki na następny sezon na Nike? Bo już niektóre kluby mają.
3
@Rust_Cohle Wypadek przy pracy, w następnym sezonie Barca będzie w tym samym miejscu co City teraz.
4
@Rust_Cohle Przecież Barca by ich zjadła xd. Porównaj swój Liverpool.
1
@tomek8756 TikTok powinien być skasowany dawno, mimo że sam mam i czasem sobie coś obejrzę to tak ogłupia ludzi że masakra.
0
Czy Haalandowi należy się bardziej Złota Piłka niż Messiemu?
1
@FcPortoFan1999 Rodri.
0
@Derean Za Busiego.
0
@FcBforever221 Roberto nie będzie w składzie Barcy
6
Za rok Ter Stegen podnosi puchar LM.
0
@Botanik Nie strzeli, City - Inter 3:0
0
@draxidox Ginie 10 Polaków w tym ona i jej rodzina xD Ciekawe co by wtedy powiedziała.
0
Panowie i Panie macie jakąś stronke gdzie można kupić tv z meczem, bo z tą jakością na pilot wp to tragedia....
0
Ale jakość na pilot wp 360 xD
1
To jeszcze City do przodu i legancko tego w sobotke letką. Fajnie by było obejrzeć jakąś dogrywkę + karne :D
1
@budel17 Kupiłem z eleven i od razu bez reklam. Dzięki za chęci :p
1
@budel17 Jest ale reklamy są
0
Jeżeli na pilot wp wybieram pakiet 4 kanałów eleven to TVP 1 też będę mieć?
0
Gdyby Janowicz wydał na swoją karierę 3 miliony zamiast 2 to pewnie wybrałby więcej od takiego Huberta Hurkacza.
0
@JordiAlbion Z Ronaldo tak samo jest.
15
Imprezowy Neymar zjada Ferrana na śniadanie
0
@Bron1uuu On po tych dwóch latach miał już wrócić xD.
0
Jo nie wiedzioł
0
@Sysia11 Na grillu u Higuaina.
0
Ale wjechałby taki filmik z jego początków w Barcelonie jak był nastolatkiem i na koniec bach oficjalnie wielki powrót xD
6
@Albatros Gacie pokazywał swoje po przygodzie z hotelu xD
5
Stanowski wyjaśnia na hamaku Natalie Janoszek po raz drugi xDD piękne
0
@MESSIah16 Był PiS to teraz PO xd