xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@WiernyKatalonii To są oryginały? I czy się nie wtopi kasy?:D
2
Fabregas... Aż szkoda tej LM 11/12, bo zasłużyli jak nikt...
1
@ikar34 Ale to nie ich wina, że mają kontrakty.
2
No i nieoficjalnie Jonathan Majors wygrał z tą babką co go pozwała. Kolejny przypadek gdy baba pozywa kogoś dla pieniędzy a prawdopodobnie później nie ponosi konsekwencji w porównaniu do oskarżonego, któremu odchodzą współprace i rolę w filmach.
1
@hayek Też mogłem ale wybrałem cytrynę i chyba za dużo wcisnąłem:D
2
@Kidd Ogórki też są mądralo tylko w przepisie była cytryną i chyba przesadziłem xd
0
Jak robicie mizerię to też u was czuć mocno cytrynę czy to ja przesadziłem?
1
@Nazio87 Ziemniaki, schabowy i surówka xD A jeżeli o kiedyś to robiłem sobie górę kanapek z chlebem, masłem i cukrem.
2
@MesQueUnClub96 W bułce oczywiście
3
Havert z 9 golami w sezonie przechodzi za 70 milionów, obłęd.
2
Targować tą nazwę za 200 melonów i jazda. Co sezon pewna gotówka.
0
@Survier No ja już czekam na kolejny bo się rozkręca i może być grubo.
1
Jak tam widzowie po drugim odcinku Sekretnej Inwazji?
1
@fanbofan Stopy są zajebiste nawet lekko spocone xd Oczywiście kobiece.
1
@BorzyKrzys To walnij rozchodniaczka i do spanka:D
0
@MichuZ44 Najpierw kisiel
7
@IronSanHybrid Przypomniał mi się słynny filmik po tym daje
0
Przecież gdyby Araby od nas kupiły jakiegokolwiek piłkarza to ceny były by z 1.5-2 większe chyba że byśmy brali nadal ludzi z kończącymi się kontraktami.
0
Takie przejęcie Barcy przez szejka załatwiłoby sprawę z długami ale wydaje mi się że popadliby znowu w taki obłęd żeby kupowali za jakieś wygórowane ceny i znowu dawali wielkie pensje. Ciężko mi wyobrazić jak oni tam muszą kombinować żeby wszystko to łatać. Nie wiem nawet jak taki klub, taka marka wpadła w takie długi i muszą kombinować...Jakieś nieporozumienie.
1
@cules100pro Trzeba być cierpliwym.
0
@bartulek98 Pewnie większość by dała na Nico stąd ale Xavi pewnie chce postawić na doświadczenie. Ja bym tych dziadków nie kupował tylko dawał grać czasami De Jong i Nico razem żeby ten pewności siebie nabierał.
0
@ViscaelBarca2007 Przecież Kessiego do Bayernu sprzedaliśmy nawet oficjalka była w koszulce bo jakaś laska od mediów to nagrywała. Narazie niewiadomo jaka kwota.
11
@Kondziubarca Piękne hahahha
1
To już nie lepiej tego młodego Diaza?
3
@MOLESTA Real? Bayern?
1
Ruben Nawas widocznie nie widział ambicji sportowych w Europie tylko wybrał Al Haline. Z jednej strony fajnie bo będzie milionerem a z drugiej strony zostanie zapamiętany jako gość który dochodził do swojego PRIME a poszedł wydobywać ropę.
2
@doc Do dzisiaj i dzień dłużej mam ból dupy o Neymara...
0
@SenseiFCB Nie pamiętam dokładnie.
2
@Compadre Fajny samochodzik ale nie srebrny :D
12
Jijantes jest na miejscu i pewnie będą streamy niedługo z Rostowa.