1

@WiernyKatalonii To są oryginały? I czy się nie wtopi kasy?:D

2

Fabregas... Aż szkoda tej LM 11/12, bo zasłużyli jak nikt...

1

@ikar34 Ale to nie ich wina, że mają kontrakty.

2

No i nieoficjalnie Jonathan Majors wygrał z tą babką co go pozwała. Kolejny przypadek gdy baba pozywa kogoś dla pieniędzy a prawdopodobnie później nie ponosi konsekwencji w porównaniu do oskarżonego, któremu odchodzą współprace i rolę w filmach.

1

@hayek Też mogłem ale wybrałem cytrynę i chyba za dużo wcisnąłem:D

2

@Kidd Ogórki też są mądralo tylko w przepisie była cytryną i chyba przesadziłem xd

0

Jak robicie mizerię to też u was czuć mocno cytrynę czy to ja przesadziłem?

1

@Nazio87 Ziemniaki, schabowy i surówka xD A jeżeli o kiedyś to robiłem sobie górę kanapek z chlebem, masłem i cukrem.

2

@MesQueUnClub96 W bułce oczywiście

3

Havert z 9 golami w sezonie przechodzi za 70 milionów, obłęd.

2

Targować tą nazwę za 200 melonów i jazda. Co sezon pewna gotówka.

0

@Survier No ja już czekam na kolejny bo się rozkręca i może być grubo.

1

Jak tam widzowie po drugim odcinku Sekretnej Inwazji?

1

@fanbofan Stopy są zajebiste nawet lekko spocone xd Oczywiście kobiece.

1

@BorzyKrzys To walnij rozchodniaczka i do spanka:D

0

@MichuZ44 Najpierw kisiel

7

@IronSanHybrid Przypomniał mi się słynny filmik po tym daje

0

Przecież gdyby Araby od nas kupiły jakiegokolwiek piłkarza to ceny były by z 1.5-2 większe chyba że byśmy brali nadal ludzi z kończącymi się kontraktami.

0

Takie przejęcie Barcy przez szejka załatwiłoby sprawę z długami ale wydaje mi się że popadliby znowu w taki obłęd żeby kupowali za jakieś wygórowane ceny i znowu dawali wielkie pensje. Ciężko mi wyobrazić jak oni tam muszą kombinować żeby wszystko to łatać. Nie wiem nawet jak taki klub, taka marka wpadła w takie długi i muszą kombinować...Jakieś nieporozumienie.

1

@cules100pro Trzeba być cierpliwym.

0

@bartulek98 Pewnie większość by dała na Nico stąd ale Xavi pewnie chce postawić na doświadczenie. Ja bym tych dziadków nie kupował tylko dawał grać czasami De Jong i Nico razem żeby ten pewności siebie nabierał.

0

@ViscaelBarca2007 Przecież Kessiego do Bayernu sprzedaliśmy nawet oficjalka była w koszulce bo jakaś laska od mediów to nagrywała. Narazie niewiadomo jaka kwota.

11

@Kondziubarca Piękne hahahha

1

To już nie lepiej tego młodego Diaza?

3

@MOLESTA Real? Bayern?

1

Ruben Nawas widocznie nie widział ambicji sportowych w Europie tylko wybrał Al Haline. Z jednej strony fajnie bo będzie milionerem a z drugiej strony zostanie zapamiętany jako gość który dochodził do swojego PRIME a poszedł wydobywać ropę.

2

@doc Do dzisiaj i dzień dłużej mam ból dupy o Neymara...

0

@SenseiFCB Nie pamiętam dokładnie.

2

@Compadre Fajny samochodzik ale nie srebrny :D

12

Jijantes jest na miejscu i pewnie będą streamy niedługo z Rostowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?