xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dragon Ball jako cała seria to najlepsze co spotkało czasy w których żyje.
0
@sonek sfd dobre
2
@Sysia11 Sysia walcz w końcu byśmy zobaczyli Twoje stopy!.
0
Serio Najman się złożył jak żółw?
1
Nie mam nic przeciwko Neymarowi w Barcy, wzięliśmy 32 letniego Gundogana to i Neymar się przyda. Neymar here we go!!
1
@Rust_Cohle Za dużo czasu z Czeczenami spędza
0
@OnlyCules Tylko legalne strumyki
1
@barcelonaLM Szeliga usuń konto.
A tak poza tym to durny pomysł, nie ma innych koleżanek?
0
@Sysia11 Nie ale myślę że któryś z tej trójki i tak odejdzie jak nie będzie sukcesów w lidze mistrzów w najbliższych latach.
1
@Emhyr A jednak Franek Romano się nie mylił. Konkretna paka.
0
To co w tym roku Balde Golden Boy czy jest ktoś lepszy?
1
Jeżeli mają sprzedać Chrisa to nie za śmieszne pieniądze i dać zaporową cenę 60-70 melonów. Jeżeli dadzą to fajnie i niech idzie ale tylko w przypadku gdy będzie kasa i ten prawy obrońca.
6
Do Arabii idą to im nie przeszkadza to że są łamane tam prawa człowieka. Mam nadzieje że jest jednak ta reinkarnacja i pewnego dnia oni znajdą się w skórze ludzi którzy cierpią.
0
A niech idzie sobie ten Kantosz do tej Arabii. Mam tylko nadzieję że po tych aferach Czarek Skulepa zostanie wyje...
3
@sidi12843 Mam złotą i jest elegancka
0
@Sulimo Jak umiesz spuszczać paliwo z tirów to Cie weźmie od razu
0
@Sulimo Ale tylko 1 bo @Luciano99 zje*ke da na warsztacie i znowu pomylisz lewe opony z prawymi
1
@Hosh Nie jestem rasitą, to ludzie którzy mają swoje durne cele powodują w nas to że jesteśmy rasistami. Jak Ci ktoś biały przyklei się do ulicy i nie da przejechać a następnie tą osobę ściągasz z tej ulicy to od razu jesteś rasistą?
2
Ja to się wogóle dziwię że są takie pytania o Murzynów. Przecież nawet Biały może być niewychowany i jakiś aspołeczny.
0
@maroon Popatrz na Murzynów, geny mają a wychowania zero więc wychowanie
2
@bartas97 Nigdzie nie napisałem że marny ale przykładowo ja mam odruch że ładuje jak gdzieś wychodze ;d
2
@bartas97 Czyli jak masz coś zaplanowane to nawet telefonu nie podładujesz gdzieś?
0
Dziś będę dla ciebie słodka jak Hubba Bubba
Z hotelu Uberem tańczyć będziemy w klubach Tej nocy nie zaśniesz na pewno się nie uda
I będziesz wspominał jaka była Maluba
0
@Rust_Cohle Major PZPN
0
@Janas11224 Jak piany to do domu
0
@ikar34 Vanessa Kirby albo Karen Gillan
4
Dragon Ball @Adran360
3
@TheNekro94 Tak
0
@theOneAndOnlyKing A co mają sparingi do przygotowania się do sezonu?
2
Największe przysłowie w dziejach ludzkości:
Piwo jest jak rosół