0

@Rust_Cohle Myślę nad leczeniem bo aż tak się tym przejmuje.

1

Dobrze niech Mekambe idzie do Realu i psuje atmosfere xd

1

@Kessie Ładne masz widoki.

0

Oby ten Vitor Roque okazał się transferem na miarę Neymara bez transferu do Peessie. Barca będzie mieć fajną pakę ale to trzeba wykorzystać.

0

@Graves Jak dobrze pamiętam jak Barca grała w taką trójkę obrońców to wtedy Raphinha grał jako prawy pomocnik/skrzydłowy a Balde był wyżej i grali na 3 obrońców. Albo źle kojarzę,

0

@Edoss Myślę że usiądzie blisko Bellinghama bo oboje nowe nabytki, nowy kraj, nowy język i będzie im raźniej siedzieć na ławce.

0

@Barcanajlepszyteam A wiesz dlaczego? Bo @Barcanajlepszyteam :D

1

@fart O to może znowu będzie diesel po mniej niż 5 zł... a nie czekaj xd

1

@Graves Kounde był wart tych pieniędzy, Raphinhe ocenię dopiero po drugim sezonie. Ferran wiadomo przepłacony ale nie pisz o reszcie.

1

@MesQueUnClub96 Vinicjusz

1

@Tomo1989 Oby bo Real czeka ciężki sezon w LL.

7

@Przemek2323 Lipa jak Cię wsadzą do paki tydzień przed wigilią.

1

Arda już całuje herb xD Ciekawe czy będzie całować jak 3/4 przesiedzi na ławce albo go wypożyczą.

0

@MarcepanowyKsiaze Złom zbierają

0

@marcin62 Na dołku przypadkowo powinni go skopać.

0

Trzeci odcinek Sekretnej Inwazji i dalej wszystko owiane tajemnicą alee za około 3 tygodnie będzie wszystko jasne xd, na szczęście.

0

@Luciano99 Sory młody

0

@ranger3120 Ocet xd

6

Inigo o 3-4 lata za późno ale i tak zajebiście.

0

A niech idzie do tego Realu. Amen.

0

@ArterkHD Chill, lody na mieście a później grill Boży c:

1

@Comentateiro Tego typa? Xd

0

@tomek8756 To jakiś podatek od tego jeszcze i może z 10k zostanie.

5

Miło by było zobaczyć w przyszłym tygodniu oficjalki Inigo, Roque i Ardy.

0

Arda Guler przekonywujący, że Barca to dobry kierunek https://www.instagram.com/reel/CtrAEdDruf5/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

3

Chce byś mi szeptał czułe słowa maju maj

0

@Death_voice Wybrałem lepsze zło po prostu xd

0

@masq b) życie w zdrowych relacjach nam więcej da niż życie w patologii

1

@MadafakinGuy Szyneczke swojską odstąp :D

2

@Fake69 On zapłacił swoją głupotą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?