xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jo nie wiedzioł
0
@Sysia11 Na grillu u Higuaina.
0
Ale wjechałby taki filmik z jego początków w Barcelonie jak był nastolatkiem i na koniec bach oficjalnie wielki powrót xD
6
@Albatros Gacie pokazywał swoje po przygodzie z hotelu xD
5
Stanowski wyjaśnia na hamaku Natalie Janoszek po raz drugi xDD piękne
0
@MESSIah16 Był PiS to teraz PO xd
2
Ale bym sobie obejrzał taki meczyk w 2011 roku między Barcą a United w finale ligi mistrzów z pięknym golem Villi.
1
Dziwny ten świat...
4
Mam tak samo jak Ty...
2
@koziar
2
@koziar Jak mnie piwo nie połamie to tak
2
@Pawel13sz Messi będzie w Barcelonie w połowie czerwca około max koniec lipca :p
2
Oby w następnym sezonie cieszyć się z wygrania Ligi Mistrzów.
0
@DonMatteo901 I jej miny xD
0
@Shiver Bardziej jak ktoś mlaska i ciamka
0
To było piękne
0
@cchesterr43 Może kiedyś ale to już nie pamiętam dokładnie;D
0
Ale chłop ma posrane filmiki https://www.instagram.com/reel/CjrbUf-jD_1/?igshid=NzJjY2FjNWJiZg==
0
@J4no A ja się odniosłem do tego że nie tylko w freakowych federacjach są złe zachowania bo i w profesjonalnych. KSW i UFC też byś zamykał?
1
@J4no No tak bo patologia jest tylko we freakach xDD
0
@matirix20 https://pbs.twimg.com/media/FxS8HEyWwAMcbz4?format=jpg&name=medium
0
Uuu High League z sankcjami, ciekawe czy uda im się to obejść.
7
@Kessie Nie pal frana z tym że spać poszedłeś tylko pal grilla bo z rana kac będzie jebał a stara nawet jajek nie usmaży bo naublizałeś teściom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@RonnieVEB Bądź dobrej myśli, pozdro byczku ;)
2
@Bulbazaur17 Bazyl dalej złom ciąga
5
Mam lepszą banie niż u cygana
9
@bartas97 Z kupą nie wygrasz.
3
@Kessie PS. Ona jest prześliczna xD Mega uroda.
2
@Kessie