0

Jo nie wiedzioł

0

@Sysia11 Na grillu u Higuaina.

0

Ale wjechałby taki filmik z jego początków w Barcelonie jak był nastolatkiem i na koniec bach oficjalnie wielki powrót xD

6

@Albatros Gacie pokazywał swoje po przygodzie z hotelu xD

5

Stanowski wyjaśnia na hamaku Natalie Janoszek po raz drugi xDD piękne

0

@MESSIah16 Był PiS to teraz PO xd

2

Ale bym sobie obejrzał taki meczyk w 2011 roku między Barcą a United w finale ligi mistrzów z pięknym golem Villi.

1

Dziwny ten świat...

4

Mam tak samo jak Ty...

2

2

@koziar Jak mnie piwo nie połamie to tak

2

@Pawel13sz Messi będzie w Barcelonie w połowie czerwca około max koniec lipca :p

2

Oby w następnym sezonie cieszyć się z wygrania Ligi Mistrzów.

0

@DonMatteo901 I jej miny xD

0

@Shiver Bardziej jak ktoś mlaska i ciamka

0

To było piękne

0

@cchesterr43 Może kiedyś ale to już nie pamiętam dokładnie;D

0

0

@J4no A ja się odniosłem do tego że nie tylko w freakowych federacjach są złe zachowania bo i w profesjonalnych. KSW i UFC też byś zamykał?

1

@J4no No tak bo patologia jest tylko we freakach xDD

0

@matirix20 https://pbs.twimg.com/media/FxS8HEyWwAMcbz4?format=jpg&name=medium


0

Uuu High League z sankcjami, ciekawe czy uda im się to obejść.

7

@Kessie Nie pal frana z tym że spać poszedłeś tylko pal grilla bo z rana kac będzie jebał a stara nawet jajek nie usmaży bo naublizałeś teściom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@RonnieVEB Bądź dobrej myśli, pozdro byczku ;)

2

@Bulbazaur17 Bazyl dalej złom ciąga

5

Mam lepszą banie niż u cygana

9

@bartas97 Z kupą nie wygrasz.

3

@Kessie PS. Ona jest prześliczna xD Mega uroda.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?