2

To zapnijcie pasy hahha kozak xD

2

Amadi Amadi teraz prankster!

2

@esem91 Tak jak wychodziły

2

Ale szkoda że go nie trafił po tym parterze :/ Amadi jedziesz!

2

@bartas97 Oby dwie wygrał:D

7

Amadi Amadi Ferrari Ferrari

1

Zajebiście Zadyma!

2

Borussia jak to spieprzy to iks de

2

@Majkel34 Real Madryt myśli że Trwała to mieszanie łba w gipsie

0

@ranger3120 Ten od Boxdela?xD

0

Dziwne przeczucie że jednak ten Real przejdzie ale oby nie..

0

Pracuje ktoś z was na laserach krzyżowych i mógłby coś polecić? Do 1500-1800 złotych.

1

@Kgorecki2500 Jabłkowy elegancki

0

@RomanHoffer Kurde lipa, dzięki :D

0

Czy muszę koniecznie mieć viaplay aby oglądać KSW w czerwcu czy wystarczy mieć konto na kswtv?

0

@ProMILs Też myślałem ale wątpie że jest funkcja grill :D Dzięki.

0

@bartekvisca Akurat to nie w Polsce xD

1

@Mario96w Właśnie tak myślałem, zobacze później :D Dzięki Szef.

0

Mam takie pytanko może ktoś miał taką sytuację. Jeżeli kupiłem bułki do piekarnika a okazało się że nie ma piekarnika to jak je zrobić? xD Coś czytałem że na patelni. Pozdrawiam.

1

@michal26 Fajnie by było zobaczyć finał Boston - Lakers.

3

Przez tą Blankę nucę sobie solo solo i niektórzy ludzie dziwnie się na mnie patrzą a jeszcze inni startują z łapami do bicia.

2

@BartqRKO Szczerze to sobie wcześniej dezaktywowałem, bo jednak Messenger potrzebny ale znowu wznowiłem na jakiś czas. Według mnie gdy ma się Twittera/Instagrama to Facebook jest zbędny. No chyba że ktoś jest w jakichś konkretnych grupach to tylko po to.

4

@tomek8756 Ona powinna zniknąć z przestrzeni publicznej. Toksyczna osoba.

0

@FCBparasiempre Nie wszyscy xd

1

@gumaz Zdrady nigdy.

0

@VamoSBarca88 Mógłbyś napisać co było w scenach po napisach na PW? Z tego co czytałem miały być dwie :D

0

O już trójka xD

0

@tomek8756 Piękny bramkarz aż szkoda że się starzeje.

15

Alba mvp to naplucie na De Jonga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?