0

@darek60 Nie zaprzecze :D

2

@K4tsuuu A tam gadasz są ładniutkie niektóre:D

0

Kurde fajne te czarnulki na meczach NBA xD

3

Poszłoby się na taki meczyk NBA, fajna atmosfera.

1

@dafik85 Dziwnie się czyta jak pamiętam gdy Gattuso skakał do trenera Totków

0

@wasacz Verrattiego

1

Ciekawe jakie będą gadki przy ewentualnej porażce z Kotletiko?
"Kibice byli za głośno i nie było można się skupić na grze"
"Tory były złe"
"Przeszkadzały nam białe paski na zielonej trawie"

Raphinha też trafił w słupek przez trawę?xD

3

Ciekawe co mówił Xavi piłkarzom przed transferami na temat tego projektu, bo oglądając teraz to średnio widać tą "wizję".

1

Fati masz okazję udowodnić coś ojcu który narzeka że masz grasz.

3

Zaraz Marcos Alonso wejdzie xD

0

Lewy oczywiście pięta, za dużo tego albo przesadzam.

0

@MILOSZ_F22 Ale to klub nie zarządza jedna osoba tylko socios z tego co kojarzę

1

Oby Balde na lewym skrzydle.

0

@PatrykBarca Odpowiedź raczej będziesz mieć po 18 dopiero :D

1

@bartas97 Słynny warsztat

4

@Kgorecki2500 Po wyglądzie widać że często tam chodzi śpiewać

2

@Deviler Nike bo Jordan

0

Miał ktoś z was sytuację gdy wziął nie swoją paczkę z InPostu? Jak tak to proszę o kontakt.

0

@Transu96 Sutonator w formie

1

@Botanik Nie strzeli
1.3:1
2.2:0
3.1:1
4.1:2

1

@P33ck 3:1 Benfica, 2:0 dla City ale nie zdziwię się jak skończy się jakimś 1:2 dla Bayernu.

0

Zamiast spiąć dupe i zrobić te 15 punktów przewagi to lepiej dopiero zacząć cisnąć w ostatnich minutach. Będą jaja jak jeszcze nas Real dogoni bo z takim zaangażowaniem może być średnio.

1

Po co te wrzutki ciągle jak biegł Ferran...

0

Jak wejdzie Alba i Alonso a nie wejdzie ktoś do ataku to beka.

2

@draxidox Dlatego tik tok powinien być zablokowany w Polsce.

1

@Compadre Ale coś nie tak? Przecież trzeba wykorzystać szansę na 15 punktowe prowadzenie.

0

Piękny prezent od Villarealu, Barco musisz!

0

@Nazio87 Do grudnia.

7

Nad czym tutaj niektórzy płaczą, przecież to tylko Puchar Tymbarka według madrycioków. Niech się cieszą z wysokiej wygranej od kilkunastu lat.

1

@Janas11224 Bo fan Realu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?