xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@darek60 Nie zaprzecze :D
2
@K4tsuuu A tam gadasz są ładniutkie niektóre:D
0
Kurde fajne te czarnulki na meczach NBA xD
3
Poszłoby się na taki meczyk NBA, fajna atmosfera.
1
@dafik85 Dziwnie się czyta jak pamiętam gdy Gattuso skakał do trenera Totków
0
@wasacz Verrattiego
1
Ciekawe jakie będą gadki przy ewentualnej porażce z Kotletiko?
"Kibice byli za głośno i nie było można się skupić na grze"
"Tory były złe"
"Przeszkadzały nam białe paski na zielonej trawie"
Raphinha też trafił w słupek przez trawę?xD
3
Ciekawe co mówił Xavi piłkarzom przed transferami na temat tego projektu, bo oglądając teraz to średnio widać tą "wizję".
1
Fati masz okazję udowodnić coś ojcu który narzeka że masz grasz.
3
Zaraz Marcos Alonso wejdzie xD
0
Lewy oczywiście pięta, za dużo tego albo przesadzam.
0
@MILOSZ_F22 Ale to klub nie zarządza jedna osoba tylko socios z tego co kojarzę
1
Oby Balde na lewym skrzydle.
0
@PatrykBarca Odpowiedź raczej będziesz mieć po 18 dopiero :D
1
@bartas97 Słynny warsztat
4
@Kgorecki2500 Po wyglądzie widać że często tam chodzi śpiewać
2
@Deviler Nike bo Jordan
0
Miał ktoś z was sytuację gdy wziął nie swoją paczkę z InPostu? Jak tak to proszę o kontakt.
0
@Transu96 Sutonator w formie
1
@Botanik Nie strzeli
1.3:1
2.2:0
3.1:1
4.1:2
1
@P33ck 3:1 Benfica, 2:0 dla City ale nie zdziwię się jak skończy się jakimś 1:2 dla Bayernu.
0
Zamiast spiąć dupe i zrobić te 15 punktów przewagi to lepiej dopiero zacząć cisnąć w ostatnich minutach. Będą jaja jak jeszcze nas Real dogoni bo z takim zaangażowaniem może być średnio.
1
Po co te wrzutki ciągle jak biegł Ferran...
0
Jak wejdzie Alba i Alonso a nie wejdzie ktoś do ataku to beka.
2
@draxidox Dlatego tik tok powinien być zablokowany w Polsce.
1
@Compadre Ale coś nie tak? Przecież trzeba wykorzystać szansę na 15 punktowe prowadzenie.
0
Piękny prezent od Villarealu, Barco musisz!
0
@Nazio87 Do grudnia.
7
Nad czym tutaj niektórzy płaczą, przecież to tylko Puchar Tymbarka według madrycioków. Niech się cieszą z wysokiej wygranej od kilkunastu lat.
1
@Janas11224 Bo fan Realu xd