xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy lekka "pajacerka" z tą piętką, za dużo tego.
2
Fajnie te stroje wyglądają z czerownymi spodenkami.
0
Ale że kreatyna z kfd po 75 złoty gdzie niedawno była z tego co pamiętam po 30-40 jak nie taniej. Co poszło nie tak? Białko 3kg jak dobrze pamiętam po ponad stówkę było a teraz po ponad 200.
0
@Kengo Końcówka fajna jak wpadli po Stifiego do roboty.
0
@masq Aaa dobra nie doczytałem, wybacz ;D
0
@masq Dwie części są kozackie a w maju wychodzi trzecia jbc.
2
@BorzyKrzys W Secret Wars może będą.
0
@marcin62 To ten co duchy wygania XDDD
0
@Kaamilos87 Pamiętam jak do nich ten trener przychodził i były wzmianki że to dziwny wybór a tu prosze.
0
@abram3k Pena-Balde, Christensen, Garcia/Araujo, Kounde-De Jong, Torre, Gavi-Fati, Depay, Dembele. Coś takiego bym widział.
19
@Pawel13sz Ja to dalej nie wiem jak oni wtedy odpali xD
0
@arasz1819 Tak wydymał że będzie mieć (jeżeli wierzyć plotkom) 200 milionów euro za rok gry xD
1
@Uukasz_93 Zakaz wyjeżdżania z Polski iks de. Państwo z kartonu.
0
@Medium To nie fejk?
2
@Nano22 Nie jestem pedałem bo z Tobą nie spałem
1
@Sulimo Dowalą na ważny mecz xd
1
@MESSIah16 Kiedyś oglądałem i było ok
1
@Pawel13sz Oby to były tylko plotki...
1
@Mario96w Aż sobie zapisze xDD
0
Te przeróbki są kozackie xd https://www.facebook.com/reel/854582749204739?s=yWDuG2&fs=e
0
@tomek8756 Maja Staśko lubi to
2
@Rl9k1nG Zgadzam się w 1000 %, pamiętam za dzieciaka zawsze po Wigilii oglądało się monstertraki na TVN Turbo. Co roku czekam na gwiazdę i co roku to samo, bardziej się smutek odczuwa niż radość...
4
Co roku włamują się do tego domu może w tym roku odpuszczą...
0
@Szpenser Taa i do tego ciasto blok.
4
@Faro Świąteczna gorączka z Arnoldem, Szklanka pułapka
1
Czy kojarzy ktoś film w którym (prawdopodobnie USA) wybuchła jakaś pandemia i ludzie chowali się w domach i uszczelniali drzwi, okna foliami żeby do środka się wirus nie dostał? Była akcja gdzie gość właśnie był już w takim domu i chyba przyszła jego żona/dziewczyna ale jej nie wpuścił. Film pewnie powstał w latach 2000-2010 . Dzięki z góry :D
1
@VegetaPolska No nie ale chodzi mi o te osoby ranne :D
0
@VegetaPolska A to nie matka i dwójka dzieci? Bo przeleciała taka informacja dzisiaj.
1
@Medium Słowa Luisa przeczytane jego głosem w Polskim wydaniu xD
0
@MESSIah16 Na drugim zdjęciu jak Muslera.