xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@icon3520 On już wygrał xD
0
@Sysia11 Enzo coś tam Liverpool chyba.
0
Dlaczego Francja 7 zmian? W dogrywce można wyjść poza 5?
0
@Elosek Czyli mamy rozumieć że od jutra mieszkasz sam? XD
1
Oby Di Maria nie spuchł.
0
Złoto xD
0
@hubert874 3:0 dla Chorwatów
0
@Emhyr Jeżeli chodzi o medialność to napewno przebije dzisiejszy ME KSW.
0
@Encore W niedzielę po wygranym meczu powtórka.
3
@tobiasson92 Pięknie powiedział.
1
@Sysia11 Też mi się wydaje że ppv pęknie, konferencje będą piękne ale to się sprzedaje :D Mam nadzieję że Wardęga jak i Nitro nie dostaną angażu na kolejnych galach fame :P
0
@Sysia11 A kto jest przed nim?;D
1
@Sysia11 Tybori to najlepszy freak i mam nadzieję że dojdzie do tego rewanżu Tybori-Tańcula oczywiście na FAME. A tak poza tym każdy jest atencjuszem :D. Ps. Liczę na walkę Denisa z Szeligą i szybkie kKO ze strony Załęckiego. Pozdrawiam.
1
@bartekvisca @IronSanHybrid Dzięki Panowie!
0
Poleci ktoś bardzo dobry termos?
2
@Przemek2323 Przecież jeszcze nie wygrali ze Szwajcarią...
1
@Janiama 1:0, piętnaście znaków
1
Busquets hahha :D
0
Jest gdzie potwierdzenie o tych 30 milionach dla Polaków za mundial?
1
@Janiama 4:0 Anglia, dublet Fodena.
2
@Deviler Nie mają czego zakazywać już. Nie rozumiem skąd oni mają tyle poparcia...
0
To dzisiaj Polska przechodzi Francję c:
3
A co jeśli klątwa mundialu dopadnie Francję w 1/8 i to Polska wygra po karnych?
0
Jacek jaki zły!
0
Przecież gorsze karne dla Barcy nie były dyktowane.
0
@Stasik91 2:1 Portugalia wygra.
1
@Mns21 12 bo pamiętam Euro jak Polacy kibicowali
0
@FabianMrozek Spokojnie, wszystko może się wydarzyć.
9
@FabianMrozek Poczekaj na wnioski do końca meczu bo jak strzeli 3 gole to będzie że śmiesznej Ghanie
1
@Ronin47 Umtiti?