0

Mane zasłużenie ;d

3

@FC1899Barca Mogli dać w następnym roku, jakoś jak dla Pele dawali to nie było problemu że po tylu latach xD

7

Drogba tak samo wygląda jak te 10 lat temu podczas finału LM (nie licząc włosów).

0

@FC1899Barca Beka że odwołali i nie dali piłki xD Ale czasu już nie cofniemy. Tfu na nich.

3

Ale tego Erica to mógłby sprawdzić na piviocie i jestem ciekaw jakby to wyglądało.

0

@Kamiloza91 +/- 150

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pilka_jest_okragla Zdobyty tryplet w nieodpowiednim momencie.

24

Pamiętam jak były zachwyty w presesonie na temat Raphinhi. Mam nadzieję że jeszcze się odblokuje bo naprawdę szkoda gościa. Fajni zawodnicy, mega potencjał ale coś nie gra.

0

Teraz dwa mecze u siebie z Villarealem i Bilbao. Cholernie ciężkie spotkania się szykują.

0

Komentatorzy też ciekawi na Canal +

1

Czy może macie takie wrażenie że do tej pory Barca straciła jednego gola a dzisiaj będzie taki mecz gdy straci kilka?

0

3 godzinki jak coś

0

@LaSTeR Czasem tak

0

@Comfortable_ U mnie wyjazdówka czeka Barcy ;d

0

@Awtameok_Klana Sporo czasu minęło. Jednak babka nie kłamała.

4

@Firestone Były plotki żeby przyszedł podczas poprzedniego zimowego okienka transferowego. Jak dobrze pamiętam oczywiście xd

0

@4drian0 Albo mi się wydaje albo Busi tak jakby miał wyje****.

0

@anxted Oby rodzice mieli lepszy gust tylko. Tu już nie chodzi o to że ktoś taki ma więcej tylko potem może być problem z pewnymi rówieśnikami którzy też będą chcieli a tego nie dostaną, bo nie każdego rodzica na to stać :D A potem jakieś kłótnie w domu. To jest dołujące.

15

@Krystian1588 "ja kupiłem" xD

7

Szkoda że Majora nie wzięli do Jaworowicz, chollera jasna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Stagiryta Znudził mi się już

0

Męski, mocny, długo trzymający perfum do 150 PLN? Ktoś coś :D?

1

@Objectivo A potem takie influencerki płaczą do kamery że im wszystko blokują i nie mają z czego żyć. Wsadzić między nogi granat i "papała". Żarty się kończą gdy tragedia dopada nas samych.

0

@VENOMStyle Pedri, De Jong, Busi. Tak powinna pomoc wyglądać. Nie ma zastępstwa w postaci nominalnego defensywnego pomocnika niestety. A szkoda stawiać niżej De Jonga który lepiej wchodzi w drybling niż nasi skrzydłowi.

2

Chciano sprzedać De Jonga w lato a skubany zrobił różnice i miał swoje akcje. Mam nadzieję że w El Classico zagra w podstawie.

0

@kamiVeB W Lidze Europy też jest trofeum więc na 0. Ciągle w grze o wszystko.

0

@frostiman90 To załóż koszulkę Realu

0

Oni na tym ekranie w Polsacie wyglądają jakby pogodę pokazywali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?