0

@DonMatteo901 sędzia też się nie popisał.

1

@tristan87 "Nic nie robi pensje bierze"

0

A jeszcze nie tak dawno sprzedawano tu Ter Stegena :D. Fajnie było zobaczyć go w opasce kapitańskiej.

0

@Kluivert_P Mocny sprawdzian dla Gamera.

1

@Barcaa12 XDDDDDDDDD dobre

3

No tak kopnął sobie w piętę xD.

0

@Pitinho Brak słów

0

@parpe Za Dembele, dużo strat

5

Fajne te karne dla Barcy. Szlak trafia drugi mecz i drugi raz sędzia kalosz.

0

Lewy taki wzrok jakby speszony albo mi się wydaję.

0

Jak to mówi słynny trener "wjeżdżam i rozjeżdżam"

1

@El dominatore A kto to?

5

Piękna to była sobota nie zapomnę jej nigdy.

0

Poooolskaaaaa !!!!

0

@Popitek12 Teraz czekać na Thora 5 i Herculesa.

0

@Emhyr Ping Pong miałem na myśli Kima.

0

@Cwaniak4 Orban, Łukaszenka, Ping Pong i ktoś tam się jeszcze znajdzie

0

Nowy Thor na Disney + dla niewiedzących:D

2

@koksik2700 Strach o ten mecz z Bayernem lekki jest.

6

Ale że Napoli 4-1 z Liverpoolem :o

1

@DaPidejpi "zamienił stryjek siekierkę na kijek" xD

1

@PatrychoO Te krzyki o ten rasizm do niczego dobrego nie doprowadzi.

0

@Rewolucja123 Gdyby nie robili jakichś krzywych akcji to czemu nie. Doping byłby niezły.

0

@JezierT W końcu mamy skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia więc niech też sami próbują coś działać.

2

Stanowski ładnie wyjaśnił:D. Ugonoh to taka Czarna wersja Mai Staśko. Swój świat.

1

@Barca1992 Jak pojechał to niech tam już zostanie.

0

Pojawiło się komuś powiadomienie z Instagrama z zdjęciem Messiego i "welcome home" jakoś tak? Szkoda że nie zrobiłem ss.

2

@Hasszz Możesz zawsze sprawdzić na allegro skąd jest dostawca albo długość czekania na przesyłkę :D. Na Allegro większość to podróby.

11

@koksik2700 Nie zmięknij wariacie :D

3

Oby ten Torre dostawał szansę mimo wszystko. Piękną mamy kadrę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?