xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 sędzia też się nie popisał.
1
@tristan87 "Nic nie robi pensje bierze"
0
A jeszcze nie tak dawno sprzedawano tu Ter Stegena :D. Fajnie było zobaczyć go w opasce kapitańskiej.
0
@Kluivert_P Mocny sprawdzian dla Gamera.
1
@Barcaa12 XDDDDDDDDD dobre
3
No tak kopnął sobie w piętę xD.
0
@Pitinho Brak słów
0
@parpe Za Dembele, dużo strat
5
Fajne te karne dla Barcy. Szlak trafia drugi mecz i drugi raz sędzia kalosz.
0
Lewy taki wzrok jakby speszony albo mi się wydaję.
0
Jak to mówi słynny trener "wjeżdżam i rozjeżdżam"
1
@El dominatore A kto to?
5
Piękna to była sobota nie zapomnę jej nigdy.
0
Poooolskaaaaa !!!!
0
@Popitek12 Teraz czekać na Thora 5 i Herculesa.
0
@Emhyr Ping Pong miałem na myśli Kima.
0
@Cwaniak4 Orban, Łukaszenka, Ping Pong i ktoś tam się jeszcze znajdzie
0
Nowy Thor na Disney + dla niewiedzących:D
2
@koksik2700 Strach o ten mecz z Bayernem lekki jest.
6
Ale że Napoli 4-1 z Liverpoolem :o
1
@DaPidejpi "zamienił stryjek siekierkę na kijek" xD
1
@PatrychoO Te krzyki o ten rasizm do niczego dobrego nie doprowadzi.
0
@Rewolucja123 Gdyby nie robili jakichś krzywych akcji to czemu nie. Doping byłby niezły.
0
@JezierT W końcu mamy skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia więc niech też sami próbują coś działać.
2
Stanowski ładnie wyjaśnił:D. Ugonoh to taka Czarna wersja Mai Staśko. Swój świat.
1
@Barca1992 Jak pojechał to niech tam już zostanie.
0
Pojawiło się komuś powiadomienie z Instagrama z zdjęciem Messiego i "welcome home" jakoś tak? Szkoda że nie zrobiłem ss.
2
@Hasszz Możesz zawsze sprawdzić na allegro skąd jest dostawca albo długość czekania na przesyłkę :D. Na Allegro większość to podróby.
11
@koksik2700 Nie zmięknij wariacie :D
3
Oby ten Torre dostawał szansę mimo wszystko. Piękną mamy kadrę :D