0

@Kacper1432 Ale czy wtedy nie zastopuje rozwoju Gaviego?

0

@Litman Jeżeli nie odejdą to niestety trzeba się przemęczać i nie robić takich wpadek. Umtiti mimo wszystko dobrze się zapowiadał.

0

@msmsms Shang-Chi kozacki film:D Bracia Russo chyba jedyny lepszy wybór.

1

@TR3YWAY Jaca top. Nitro już pokazał swoje 'ja" podczas konfrontacji z nim podczas wywiadu.

1

@mateusz1989VeB Wchodzisz do świata o którym nie masz pojęcia xD

1

@HypeR Teraz tylko czekać do tego 11 listopada. A zapowiedzi na kolejne lata kozackie.

0

@Janas11224 Kafejka hahaha

0

@shahman Między Umtitim i Araujo to kto to?xD

0

@BartqRKO Dobra dziękUwa :D

0

@BartqRKO Śmieszne bo na steamie 50 funtów:D

0

Dla obeznanych: https://allegro.pl/oferta/nba-2k22-klucz-steam-gratis-12155670112 To jest normalna cena za grę full wersja? Naszło mnie aby pograć w NBA.

1

@PatrychoO Dla jego. Taki nawyk :D

0

@PatrychoO Skąd wiesz?

0

Dla Śliwki chyba się "w" odkleja xd

0

Ale cisną Polacy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kurkmen Kulki.

0

@Jakub1513 Stegen - Dest, Pique, Araujo, Alba - Kessie, Pedri, Busi - Dembele, Lewy, Raphinha

0

@karlu105 Nie mam pojęcia :D

0

@karlu105 A daj spokój....

0

@tomek8756 Napewno nie a xd

7

Akurat Pedri nic nie musi udowadniać aktualnie, ważne żeby łapał rytm meczowy a i tak pewnie zrobi więcej w sezonie niż zachwyt nad innymi. To tylko mecz towarzyski.

0

@franegpro Damianek

0

@Explode Ehh ;/

1

@hayek To ładny amerykański producent...

4

Ciekawe jak się z tym Eleven wytłumaczy, pakiet kupiony, nocka zerwana a meczu nie ma....

1

@Worny Masz coś do czarnych? Nygusie?

0

Jest komunikat od Eleven spokojnie wszyscy obejrzymy powtórkę.

0

Eee co to za Lisa Ann na Eleven???!!!

0

@Sulimo Precle najlepsze z masłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?