xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lipaaa33 https://www.fcbarca.com/mecz/9046/inter-miami-cf-fc-barcelona
0
Ktoś czeka na mecz z Miami?
2
@klopx Kimmich.
1
@Janas11224 Poszłoś, jest coś takiego?
7
@koksik2700 Rodzina ją zna, koleżanki z drużyny w której gra xD
1
@LuQa_ 17 ładnie by na Ferranie pasowała:D
1
@Kurkmen Ostatnio zamówiłem z oficjalnej strony Barca ale tak to chyba nike i Zalando.
0
@damian.09 Player będę mógł oglądać za granicą?
0
@abram3k Lepsze to niż pisanie po tablicy
0
Wiadome gdzie w dobrej jakości będzie można obejrzeć mecz z Miami?
Druga sprawa. Jeżeli Barca ma głównie grać na Eleven i Canal Plus to czy jest jakaś platforma gdzie można kupić oba kanały i oglądać bez problemu? Wolałbym nie płacić osobno.
0
@abram3k Mocna walka się szykuje, obu zweryfikuje.
2
@KrychaFCB xDD.
1
@MesQueUnClub96 Lewandowski przyleciał do Miami
29
To prawda, że podczas nocy sylwestrowej na Polsacie w tym roku będzie gwiazdą Gerard Romero?
1
@Kwiatek67 Zalando (patrz rozmiarówke), Nike, oficjalny sklep Barcy, coś chyba na r-gol było
3
@ArterkHD Raczej tylko wypożyczenie na tę walkę.
1
@Encore I co pokazała?
3
@Kgorecki2500 https://www.rp.pl/polityka/art36711841-premier-z-inflacja-jest-troche-jak-z-tuskiem-przybyla-z-zagranicy-i-przeszkadza
3
@Nazio87 Ansu niech najpierw zagra kilka spotkań i nie złapie kontuzji.
8
@Pawel13sz Stary z pasem
1
@kkbarca Słabo.
0
@Kluivert_P Islam się doczekał ;d
0
@doc Nie wiem czy ktoś już o nim nie wspominał jakiś czas temu.
0
@Kredon Oby jeszcze o normalnych godzinach.
0
@Edoss W nocy sam byłem podekscytowany Lewym i mimo wszystko to klasa światowa ale nie podobało mi się to jak użytkownicy podczas wyrażania swoich opinii na temat długości kontaktu byli tak jakby "uciszani". Mają powody do obaw po ostatnich latach.
2
No tak gadanie o tym że my ściągamy 34-letniego dziadka za około 50 mln a to "biali" pewnie będą grać 36-letnim młodzieńcem w pomocy. Wiem, że Real nie kupił go te dwa lata temu ale sezon jeszcze się nie rozpoczął a oni już oceniają nasze transfery mimo problemów finansowych.
1
@Janas11224 Dzwoń do Reginy
0
Robert Lewandowski ski ski ski
2
@PatrychoO Fajnie by było.
0
@Jakchcesz Teraz będziesz czytać jak sobie Barca poradzi z takimi wydatkami i długami jednocześnie.