0

Chodzi mi bardziej o to czy nie będzie przyłapu za to :D

0

@Striker Piwko jest jak rosół xd

0

@Visca1234 Czyli wszystko legalnie? xD

0

Jak to jest z tym pobierniem w Niemczech? Zakupiłem klucz do GTA i chciałbym zainstalować grę ale wcześniej muszę ją pobrać.

0

@Herato Jeden z najlepszych i klimatycznych mundiali. Wróciłbym do tych czasów.

3

@Deeespacito Walnij piwko ;d

0

A jeszcze kilka lat temu była nakręcana walka Joshua - Wilder to nie mogli się dogadać a teraz można powiedzieć delikatnie że są "przegrani". Fury - Usyk fajna walka być może się szykuje :D

0

@KmN Chyba inne organizacje. Podobnie było z braćmi Kliczko jak dobrze pamiętam.

0

@mekston Zaleta malarza, co spierdzieli to zamaże xd

0

@mateusz1989VeB 7. Iść do roboty i robić na szefa nieroba xD

0

@Emhyr Przecież to dopiero początek ligi :D

2

@MesQueUnClub96 Nie rób smaka na grzybową następnym razem

1

@MesQueUnClub96 W misce myj to będzie jakiś pożytek xd

2

@Lionel_Messi10 Nie zapomnę tych koszulek z rynku Ruud van Nistelrooy i Henrego z reprezentacji w młodzieńczych latach :D

1

@adamLeo66 Strumyk

1

@Rl9k1nG To ta wojna jeszcze trwa? Pamiętam jak to się zaczynało to nie było innego tematu niż wojna a teraz można tak powiedzieć, że "się zapomniało" o tym. Idzie coś ku końcowi czy nie?

0

@mindbender84 Taa a gdyby grał kiedykolwiek w Barcelonie to większość by się nim jarała :D

0

Szybko poszło z Casemiro, szok.

0

@arsenallondyn0 Jak sam nie zobaczysz to nie będziesz wiedział:D. Obejrzałem i jestem ciekaw dalszych losów bohaterki.

0

@davidek1997 Czekałem około 8 dni roboczych w tym dwa weekendy.

0

@bodzio10 Z oficjalnego sklepu zamawiaj tylko trzeba długo czekać xd

3

@FC1899Barca Taki wielki klub a tacy beznadziejni. Z żalem się na to patrzy.

0

@J4no Kiedyś pamiętam w stsach obstawiałem za dwójkę xd. Nie mam zamiaru stawiać niewiadomo jakich kwot.

0

Którego bukmachera teraz wybrać? Myślę co weekend coś postawić dla zabawy :D

0

A było takie przeczucie stawiać 2 lub 2x na Rayo :D

1

@IronSanHybrid "Xavi out"

2

@Roobo Oby wariacie :D

1

@Kondziubarca "jednego" xD

0

@Diki75 A ile chcesz :D

0

@kewin Pewnie De Jong.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?