xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi mi bardziej o to czy nie będzie przyłapu za to :D
0
@Striker Piwko jest jak rosół xd
0
@Visca1234 Czyli wszystko legalnie? xD
0
Jak to jest z tym pobierniem w Niemczech? Zakupiłem klucz do GTA i chciałbym zainstalować grę ale wcześniej muszę ją pobrać.
0
@Herato Jeden z najlepszych i klimatycznych mundiali. Wróciłbym do tych czasów.
3
@Deeespacito Walnij piwko ;d
0
A jeszcze kilka lat temu była nakręcana walka Joshua - Wilder to nie mogli się dogadać a teraz można powiedzieć delikatnie że są "przegrani". Fury - Usyk fajna walka być może się szykuje :D
0
@KmN Chyba inne organizacje. Podobnie było z braćmi Kliczko jak dobrze pamiętam.
0
@mekston Zaleta malarza, co spierdzieli to zamaże xd
0
@mateusz1989VeB 7. Iść do roboty i robić na szefa nieroba xD
0
@Emhyr Przecież to dopiero początek ligi :D
2
@MesQueUnClub96 Nie rób smaka na grzybową następnym razem
1
@MesQueUnClub96 W misce myj to będzie jakiś pożytek xd
2
@Lionel_Messi10 Nie zapomnę tych koszulek z rynku Ruud van Nistelrooy i Henrego z reprezentacji w młodzieńczych latach :D
1
@adamLeo66 Strumyk
1
@Rl9k1nG To ta wojna jeszcze trwa? Pamiętam jak to się zaczynało to nie było innego tematu niż wojna a teraz można tak powiedzieć, że "się zapomniało" o tym. Idzie coś ku końcowi czy nie?
0
@mindbender84 Taa a gdyby grał kiedykolwiek w Barcelonie to większość by się nim jarała :D
0
Szybko poszło z Casemiro, szok.
0
@arsenallondyn0 Jak sam nie zobaczysz to nie będziesz wiedział:D. Obejrzałem i jestem ciekaw dalszych losów bohaterki.
0
@davidek1997 Czekałem około 8 dni roboczych w tym dwa weekendy.
0
@bodzio10 Z oficjalnego sklepu zamawiaj tylko trzeba długo czekać xd
3
@FC1899Barca Taki wielki klub a tacy beznadziejni. Z żalem się na to patrzy.
0
@J4no Kiedyś pamiętam w stsach obstawiałem za dwójkę xd. Nie mam zamiaru stawiać niewiadomo jakich kwot.
0
Którego bukmachera teraz wybrać? Myślę co weekend coś postawić dla zabawy :D
0
A było takie przeczucie stawiać 2 lub 2x na Rayo :D
1
@IronSanHybrid "Xavi out"
2
@Roobo Oby wariacie :D
1
@Kondziubarca "jednego" xD
0
@Diki75 A ile chcesz :D
0
@kewin Pewnie De Jong.