xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Podobny do gościa co kilkanaście lat temu szampana z ojcem otwierał.
0
@kuz Wardęga pewnie
0
@Rust_Cohle Może Dali sobie po mordach i nabrali do siebie szacunku?
0
@koziar Zawsze tak jest. Albo gadanie że HL ma lepszą kartę od Fame. Nie od dziś wiadome że Fame jako freakfight są najlepsi :D A jeszcze przed nami klatka rzymska o ta walka kobiet dla których będzie bardzo emocjonująca!
2
@Rust_Cohle Konflikt konfliktem ale jakiś szacunek trzeba mieć ;d fajnie chłopaki pione zbili.
3
Arek Murański xD
0
Króciutki ten nowy odcinek She-Hulk, może to spowodowane ilością odcinków. Oby kolejne były już ciekawsze.
0
@draxidox Na fame tv startuje od 19:20
0
Coś ruszyło z Bernardo jednak?
1
@Sysia11 Nie wiem czy dobrze pamiętam ale zmiana na angielski komentarz pomogła. Jutro oby nie cięło bo akurat internet lipny :D
0
@Sysia11 No właśnie lipka z piątkiem ale cuszz i tak ppv kupione c:
1
Piękne mecze się szykują w naszej grupie. Mam nadzieję na pozytywne odczucia i że będzie dobrze.
3
@ElTomas Chyba chodzi o to że prohormony jego firma sprzedaje
0
@mateusz1989VeB A co z nim że go prezes odsunął?
0
@Lionel_Messi10 A są jakieś dowody gdy rozmawiali i jest arogancki? Ja rozumiem niechęć do Cristiano ale medal ma dwie strony mimo wszystko znając historię rzuconego telefonu.
0
@Emhyr Danza Kuduro* xD
0
@messi564 Proszę nie przeklinać na moim kanale.
0
@Azacca Nie zapisywałem :c
0
@messi564 Legia Warszawa to najlepszy klub kto nie wierzy i sam sobie kończ :D
0
@tristan87 Jak ma mnie straszyć to niech przedtem zabije muchy i komary w pokoju xD
1
@Azacca Tutaj było gdzieś po 17
0
@messi564 To nie jestem zainteresowany :D
1
@messi564 Siemano a co tam ustawkę robisz Legia vs ktoś?
0
@norbi77 Zawsze możesz sobie odpalić odcinek jak nie masz nic do roboty :D Do stracenia nic nie masz a może jednak Ci się spodoba.
0
@norbi77 To i tak dopiero początek, pewnie jak się pojawi Daredevil to będą zachwyty.
0
@Hubsao Ciekawie kiedy onlyfans xd (bez spiny)
0
@FC1899Barca Chyba ktoś tu ma małe zasięgi po wyjściu z paki
2
@Lionel_Messi10 To niech tam gra coś :D
7
Piękny Jowisz https://www.facebook.com/1421797348053344/posts/pfbid02kPK1bLt4f5mL4L5sh1QzAp9tT5L4h2a2EJ26TChexP2TeERTbRNARCqQfxfzdwXPl/
0
@LambiPL Wolę się upewnić :D Dzięki wariat!