0

@Rewolucja123 Gdyby nie robili jakichś krzywych akcji to czemu nie. Doping byłby niezły.

0

@JezierT W końcu mamy skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia więc niech też sami próbują coś działać.

2

Stanowski ładnie wyjaśnił:D. Ugonoh to taka Czarna wersja Mai Staśko. Swój świat.

1

@Barca1992 Jak pojechał to niech tam już zostanie.

0

Pojawiło się komuś powiadomienie z Instagrama z zdjęciem Messiego i "welcome home" jakoś tak? Szkoda że nie zrobiłem ss.

2

@Hasszz Możesz zawsze sprawdzić na allegro skąd jest dostawca albo długość czekania na przesyłkę :D. Na Allegro większość to podróby.

11

@koksik2700 Nie zmięknij wariacie :D

3

Oby ten Torre dostawał szansę mimo wszystko. Piękną mamy kadrę :D

2

@Lionel_Messi10 Nie poddawaj się xD

0

@Lionel_Messi10 Takie dziewczyny są najlepsze xd

2

@agaFCB Po co ta agresja :c

0

@doc I weź tu obronę wyznacz xD

0

@tomek8756 Paznokcie by mogła obciąć

0

@Firestone Ciekawe czy ma jakieś poczucie winy i sumienie z tego.

0

@Firestone Dlaczego?

1

@SteuerFreiMoney Czasem skoczę do MixMarketu :D

2

@Firestone Jeżeli przestępca to czemu nie siedzi?

0

@gumaz Karkówka, w Niemczech słaba kiełbasa xd

1

@gumaz Grill i %% :D

0

A co z Marcosem?:D

5

A tu cyk Oficjalnie: Xavi dziękujemy XD

0

@Witekk10 Nie zapomnij się podetrzeć xd

3

@mateusz1989VeB Ty też przeczytałeś jego głosem?xD

8

@P33ck 100 twarzy DonKitka

0

@daniel32778 Już wiem ;d

4

@FC1899Barca Ta muzyka jest chora xD

0

Antony 95 mln xD. Nie no powinni wprowadzić jakieś ograniczenia w kwotach bo to jest przesada.

1

@LukaszFan 50 milionów za gościa który siedział przy tym samym stole co Messi i Ronaldo to promka xD

0

A czy Ty wiesz że matematyka jest wokół nas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?