- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
9
Morawiecki: Z inflacją jest trochę jak z Donaldem Tuskiem – przybyła do nas z zagranicy i przeszkadza jak tylko potrafi.
@Kgorecki2500 @Barca1992 @tomek8756
1
@Kondziubarca To prawdziwy cytat? xD
4
@Kondziubarca Mati wstawaj zes***eś się
3
@Kgorecki2500 https://www.rp.pl/polityka/art36711841-premier-z-inflacja-jest-troche-jak-z-tuskiem-przybyla-z-zagranicy-i-przeszkadza
2
@Kondziubarca No tak, żyło by nam się super gdyby nie ta przeklęta "zagranica" i Tusk. Byłby tu raj na ziemi xD
1
@Kgorecki2500 Jak najbardziej niestety xD
1
@Kondziubarca Wszystko by się nam udało gdyby nie ten wstrętny tusk
1
@Kondziubarca Z tym Tuskiem to gościu ma obsesję. Ale polska gospodarka jest zbyt słaba żeby nie była zależna od sytuacji w regionie.
3
@Kondziubarca Pinokio w życiu słowa prawdy nie powiedział. Jeżeli ktoś się interesował prasą branżową to wie, że pierwsze sygnaly o inflacji nadchodziły już w 2019 r. i nie miały żadnego związku ani z wojną ani nawet z pandemią.
Niech się Morawiecki pochwali jak bardzo nas zadłużyli od 2015 r. (a przecież mieliśmy czasy hossy), jak niewiele wydali na inwestycje, ile kasy rozdali i wreszcie ile kasy wydrukował NBP w ostatnich latach - to będziemy wiedzieć skąd do nasz "przyszła" dzisiejsza inflacja.
4
@Kondziubarca dla Matiego to najlepiej byłoby gdyby Polacy nie mieli kontaktu z nikim i niczym co jest za granicami naszego kraju. Wtedy propaganda płynąca z tvp mówiąca o dobrobycie miałaby rację bytu.