xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Luciano99 Dobry trzepak z Ciebie Lucek
2
@tbas https://www.instagram.com/p/CuuFaWTIxQf/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
0
@tbas Polecam przeczytać post jego siostry Karoliny Antonczak na temat jego sytuacji na Instagramie.
1
@Medium "był" oni już tak mówią jakby on nie żył.
1
@JohnA Tacki nie ma jak bo w dupę piani już i nie ma jak :D poradzimy z folią.
0
@tbas Mąż nie jest w śpiączce tylko w stanie "warzywnym"
5
@tbas Ona już zmieniła nazwisko na panieńskie. Szeliga jest tak jeb**ny że głowa mała.
1
@IronSanHybrid Dzięki Szef :D
1
@IronSanHybrid Możliwy będzie brak tacki na jutro więc wole się upewnić czy można :D
0
@IronSanHybrid A można bez owijania tylko położyć karkówkę i grillować?
0
Grillował ktoś z was na folii aluminiowej? XD
1
@Rust_Cohle Wszyscy przed czasem max 2 runda.
0
@Rust_Cohle Kęsik, Stosić, Leśko
7
Ale to są łby hahha
0
@Hajny Guma chyba
0
Guler coś tam czaruje na treningach ale ciekawe czy to przełoży się na mecze.
13
@barcanawieki I teraz te piz*y sądzić
0
@Krzysztof1987 1,3 do 3,2 będzie dla Bartmana
0
@Janas11224 Oby spadli tak jak HL. Ciekawe jakie będą tłumaczenia Lexi xd
4
@Pawel13sz Po sezonie.
3
@barcowy1899 A ja chciałbym zobaczyć w Barcelonie znaczek Jordana zamiast nike.
2
@PatrychoO Tylko szkoda że długo rękaw i ciekawe czy maskę będzie mieć.
0
Mimo braku jakiejkolwiek sympatii do PSG to ciekawy skąd się szykuje i ciekawe jak Luj Enrike to poukłada.
0
@Emhyr Te pseudo wyceny są takie z dupy...
6
@Nhyz Tylko jak jej się odmieni to nie wracaj do niej. Weź jakiegos ziomka na piwo wyskocz gdzieś żeby nie myśleć. Czas leczy rany.
0
@Rust_Cohle Myślę nad leczeniem bo aż tak się tym przejmuje.
1
Dobrze niech Mekambe idzie do Realu i psuje atmosfere xd
1
@Kessie Ładne masz widoki.
0
Oby ten Vitor Roque okazał się transferem na miarę Neymara bez transferu do Peessie. Barca będzie mieć fajną pakę ale to trzeba wykorzystać.
0
@Graves Jak dobrze pamiętam jak Barca grała w taką trójkę obrońców to wtedy Raphinha grał jako prawy pomocnik/skrzydłowy a Balde był wyżej i grali na 3 obrońców. Albo źle kojarzę,