5

@Luciano99 Dobry trzepak z Ciebie Lucek

0

@tbas Polecam przeczytać post jego siostry Karoliny Antonczak na temat jego sytuacji na Instagramie.

1

@Medium "był" oni już tak mówią jakby on nie żył.

1

@JohnA Tacki nie ma jak bo w dupę piani już i nie ma jak :D poradzimy z folią.

0

@tbas Mąż nie jest w śpiączce tylko w stanie "warzywnym"

5

@tbas Ona już zmieniła nazwisko na panieńskie. Szeliga jest tak jeb**ny że głowa mała.

1

@IronSanHybrid Dzięki Szef :D

1

@IronSanHybrid Możliwy będzie brak tacki na jutro więc wole się upewnić czy można :D

0

@IronSanHybrid A można bez owijania tylko położyć karkówkę i grillować?

0

Grillował ktoś z was na folii aluminiowej? XD

1

@Rust_Cohle Wszyscy przed czasem max 2 runda.

0

@Rust_Cohle Kęsik, Stosić, Leśko

7

Ale to są łby hahha

0

@Hajny Guma chyba

0

Guler coś tam czaruje na treningach ale ciekawe czy to przełoży się na mecze.

13

@barcanawieki I teraz te piz*y sądzić

0

@Krzysztof1987 1,3 do 3,2 będzie dla Bartmana

0

@Janas11224 Oby spadli tak jak HL. Ciekawe jakie będą tłumaczenia Lexi xd

4

@Pawel13sz Po sezonie.

3

@barcowy1899 A ja chciałbym zobaczyć w Barcelonie znaczek Jordana zamiast nike.

2

@PatrychoO Tylko szkoda że długo rękaw i ciekawe czy maskę będzie mieć.

0

Mimo braku jakiejkolwiek sympatii do PSG to ciekawy skąd się szykuje i ciekawe jak Luj Enrike to poukłada.

0

@Emhyr Te pseudo wyceny są takie z dupy...

6

@Nhyz Tylko jak jej się odmieni to nie wracaj do niej. Weź jakiegos ziomka na piwo wyskocz gdzieś żeby nie myśleć. Czas leczy rany.

0

@Rust_Cohle Myślę nad leczeniem bo aż tak się tym przejmuje.

1

Dobrze niech Mekambe idzie do Realu i psuje atmosfere xd

1

@Kessie Ładne masz widoki.

0

Oby ten Vitor Roque okazał się transferem na miarę Neymara bez transferu do Peessie. Barca będzie mieć fajną pakę ale to trzeba wykorzystać.

0

@Graves Jak dobrze pamiętam jak Barca grała w taką trójkę obrońców to wtedy Raphinha grał jako prawy pomocnik/skrzydłowy a Balde był wyżej i grali na 3 obrońców. Albo źle kojarzę,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?