0

@MesQueUnClub96 A kto im bronił nie być w formie cały czas? Kane gra, strzela i jest w topce napadziorów.

0

@MesQueUnClub96 Co xD? A co może Kane się nie wyróżniał w Totkach?

0

@MesQueUnClub96 Zobaczymy na koniec sezonu.

0

@MesQueUnClub96 Przy dobrych wiatrach pewnie tak.

0

@MesQueUnClub96 Ale wtedy nie było Kane.

1

@barcelonaLM Ale Bayern będzie potężny z Kane.

0

Ale przecież zarząd pewnie chce Neymara po to żeby podkręcił "hype" na klub bo to byłby wielki powrót. Przecież jakby zagrał sezon czy dwa to pewnie ktoś by się po niego zgłosił inny na przykład z Arabii i byłaby kasa...

1

@Herato Adriano

0

@Nazio_87 Też lubie jak ktoś bynajmniej wstawia do swoich zdań.

0

Dobra ale niech już tego Dembele ogłoszą w PSG bo to za długo się ciągnie a jeszcze ten jego menadżerek zobaczy dźwignie to powrotu mu się zechce.

0

@Transu96 Tak i jeszcze taki drugi "przyjemniaczek"

0

Zaraz będzie wycie, że Barca w kryzysie a nadal miliony wydaje.

0

Ten gość to mistrz hahha https://vm.tiktok.com/ZGJgoSkE4/

2

@KrychaFCB Jest takie przysłowie "Dopóki nie było internetu, tylko rodzina wiedziała żeś deb*l"

1

@Emhyr Ale czapeczke z powrotem nałożył xD

0

@AduŚ07 Nie no dla Neymara nie ale dla takiego Alonso, Roberto którego nie powinno być w Barcy z 3-4 lata to tak i jeszcze jako w roli kapitana xD

0

@TR3YWAY Jajeczniczka posypana kucharkiem i smażona na masełku?

0

Dobra jeszcze jeden xD

0

Legia właduje 2 bramki do końca meczu

0

@VegetaPolska Komórczak już był w DBZ więc chyba bez zaskoczenia.

3

@SkilledHydra16 Jak on 100 to Musiala z 200-250

7

@kamilop Nie o krok a o fax xd

1

Jestem ciekaw konferencji i wywiadów Dembele w PSG i tego czy obsmaruje tyłek Barcelonie.

0

@wojopancer Tylko żebyś w niedzielę nie stękał że źle grają, do dupy skład i takie tam :D

0

@Emhyr Głupie społeczeństwo, tydzień dwa miną i ludzie zapomną. Nawet teraz ta sytuacja z Janoszek, laska gdyby nigdy nic sobie story wstawia jakieś reklamy.

0

Taka luźna rozkmina.
Ter Stegen aktualnie 31 lat, kontakt do 2025 roku gdzie będzie mieć 33 lata. Jak myślicie przedłuży kontakt na przykład o kolejne dwa lata (jeżeli taki będzie) czy odejdzie gdzieś do MLS albo wróci do Borussi? I czy Barcelona za rok bądź dwa będzie szukać bramkarza?


0

@Kluivert_P Nie chciałbym z takiej ręki z plaskacza dostać.

1

@kiper09 Jeszcze nowy kontrakt i rejestracja :p

0

To jeszcze Balde z 3 i będzie elegancko.

17

@Crystal37 Nie no bez przesady xd i te pompowanie balonika też na dobre nie wyjdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?