xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie W dzisiejszych czasach byłby za to zjechany od dołu do góry.
0
@Gwyn Przeziębienie, zaszczepiony jestem xD
2
@kamilop Też i zimna cola swoje ztobila.
1
Pięknie być przeziębionym w lato.
1
Ter Stegen zaczyna sezon z dwoma czystymi kontami i idzie po rekord.
0
Ciekawe co u Erica Garcii skoro De Jong musi grać na obronie.
0
@D10SLEO Dlaczego dał mu opaskę?
2
Jeżeli to prawda z Ter Stegenem to serio wielki szacun, prawdziwy kapitan i przyszła legenda Barcy.
0
@BorzyKrzys Tylko kojarzę z Marvela.
0
Brawo Legia! Piękny wynik.
0
@D10SLEO inne? Znaki
0
@Emhyr PSG to tak, szkoda że Barca nie ma podobnych ubrań
0
@Kgorecki2500 Powinieneś współczuć
2
Jak ja nie rozumiem ludzi którzy żują gumę to ciamkają, tak samo przy jedzeniu jakieś siorbanie, mlaskanie no i ciamkanie. Przecież to aż uszy bolą.
0
Czekam na historię o tym że ktoś bierze prysznic przed siłką a po niej się nie myje.
3
@Nano22 Z tym pierwszym to nie ma sensu xd też tego nie rozumiem.
0
@_M4rtin Nie pamiętam czy Portugalię oglądałem. Może mecz z Maroko ale ciężko.
0
@Emhyr A jaka to pozycja i za kogo by grał? Bo chyba nie na prawym skrzydle gdzie jest Rafa i od biedy Ferran.
0
@Firestone A co Ty nie wiesz że człowiek im starszy to głupszy?
0
Po co dla Chelsea dwóch defensywnych pomocników?
Ps. 133 miliony xdddd
0
@Barca1992 Dzięki, nawet nie wiedziałem o tym że jest "nieaktualny". Gacie pełne.
0
@AlwaysBlaugrana może nie
1
Ale durne czasy https://www.instagram.com/reel/CvK4QxVgMI0/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
0
@masa11 Tam ktoś ss zrobił więc się nie martw xd
0
No i Neymarek here we go w Arabii.
1
Ale Lewego to powinien posadzić serio. Po co on się cofa do rozgrywania. W Bayernie też tak grał?
0
@Encore Nie no Kounde profesor dzisiaj.
7
Ja przypomnę że w sezonie 2011/12 w meczu pomiędzy Barcelona a Chelsea w półfinale ligi mistrzów Terry bez piłki z tego co pamiętam walną z kolana Sancheza i dostał od razu czerwo. Teraz gość bez piłki wali w klatkę i gra sobie aż dopiero w 82 minucie dostaje żółtko.
1
@Fake69 Pedri z 15-20 minut przed zmianą zaczął lepiej grać
0
Hahahhahah Lahoz słuchaj głupia sprawa wyszła