0

Dostać lanie od Francji to nie wiem co lepsze czy już do domu nie wracać xd

0

Meksyk strzelać bo aż żal patrzeć na tych pachołków jak grają

1

Kurczę. Puściłem z głupia kupon u kuzyna. Tunezja,Australia i została tylko Polska. -,- trzymajcie kciuki

0

Tunezja lepsza chodź ten łysy z 10 słaby

2

@bartas97 twoja odpowiedź jest żenująca. Nie pozdrawiam

0

Panowie oprócz aplikacji yanosik/google maps jakiej innej używacie ? Bo teraz coś maps źle kieruję ...

3

Vinicius więcej sprzętu niż talentu

0

Najgorsi: Bereś, Frankowski ,cash

0

Teraz będzie leżał Abdul z 5min płaczek

8

Karny zasłużony kopnięty w nogi a wy tu gadacie jaki karny ? Xd

0

@Cziken26 kopie nasze drewno w nogi i mówisz co to za karny ? Chłopie

4

Frankowski drewno maskaryczne... Skoras dawaj michu bo aż żal patrzeć

0

Ten cash to jest słaby jak barszcz

0

Jakie wrzutki xd

0

jak tam łobuzy ? weekend rozpoczęty ? ja zaraz śmigam na hale pokopać coś a potem kurłaa łogień bo Andrzeja dziś

0

@RivaldoVitorBorba sam żeś brutal xd

0

Pany związku ze jest Blackweek , macie jakieś fajne perfumy godne polecenia na imprezkę ?

2

Lewy ucz się xD

0

Jednym słowem dno i wodorosty lewy za słaby na karne auuu

1

Dla Niemców to strzelol a dla Polski to już nic xd

3

Michu żegnamy , jedyna taktyka to laga na lewego , zreszta typ legie w ekstraklapie na dno sprowadzil to o czym gadka xd

0

Szczęsny kaleka ledwie co broni hahaa

0

@Kamiloza91 a co ty myślałeś że będziemy grać jak z nut ? Jakby jakiegos murinho mieli to tak a z takim prostokiem u steru to se moga, jedyna taktyka to loga na lewego , zreszta typ legie w ekstraklapie na dno sprowadzil to o czym gadka xd

0

@xVENUMx @Sulimo już leje nie smuć się hehe

1

Kto chce kielicha tak od serca ? Bo nie ma co patrzeć hehe

0

Tym polskim kopaczom to bym nie dał nawet najniższej krajowej za tak ch.... grę na MŚ

1

A lepiej się naj... Niż patrzyć na tych pseudo kopaczy mój klub z 4 ligi by ich owalił ;)

1

Dzisiaj dzień niespodzianek to może i Grzegorz Krychowiak bez kartki

1

Dzisiaj była czutka , kumpel żałuję xd

https://zapodaj.net/7458d958438fe.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?