xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
czaicie o co chodzi ? :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326305546_1004647973849328_9035613196662826270_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=Gtkn4Wbfm0QAX8Dj_uN&tn=onesQhldiWbskarh&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=00_AfDGjClmjxiFMAqjuh4Aq-d9eSyEIaIDzdoVnCo5656LCQ&oe=63CF0A83
0
Pany zagadka , gdzie on jest xd
https://zapodaj.net/518a130cc0451.jpg.html
0
@PatrykBarca nie no x pro 5 mam
0
Możliwe że po 5 browarkach mogę mieć 1.74% ? Xd
0
lewego trzyma po sylwestrze bo miał upojną noc z Anią xD
1
@Sulimo zdrówko Sulimooo
1
@Lionel_Messi10 mam Speedportal 3 fg ;)
0
@karci0 na wszystko ;)
0
@Faro ŚPD chyba
2
Jak ktoś kopie amatorsko w piłkę i szuka korków na sezon to polecam na nike fajna promka jest nawet bardzo dobra ! ;)
1
@AllBundy a ja też lecę i wiesz :D zdrówka !
https://zapodaj.net/b5508084667b8.jpg.html
0
ale bym sobie w melo poleciał tak ooo wtorek jutro sroda n kacu
0
@BulaKG ja tak samo jakiś Pjoter no name trenuje, Brzęczek wolny mogliby go zabrać xD
1
Chelsea jest tak słaba jak nasza Barca ;/
1
ha Czelsi 2 zmiany juz co oni tacy słabi ?
0
da radę Czelsi ?
2
Szczęść Boże i wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku :)
1
Kto pije ? Dla ciebie wyspy i słońce łooo
0
Dobra, gdzie jakiś chłop od kolejki czy coś xd
6
Dzięki Arsneal kochany mój ;) Mistrz jest nasz i nikt go nie odbierze, https://zapodaj.net/1daf7e4045d44.png.html
Auu
3
Widzimy się „za rok”, hehe.
Dzięki za ten 2022 misie.
0
Bombel trzeba podziękować za sezon
1
No. Z tą grą to możemy zapomnieć przez najbliższe lata o lidze mistrzów xd
0
Demlebe drewno na opał
0
United jaki słaby bozeee
0
Lewy fajnie zagra sobie meczyk o 14 a później będzie się bawił z Anią w łóżku o północy
2
Ten weekend skończymy w przyszłym roku.
5
ło tygo to nie czaje xD
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/321759559_929971584831850_6054850275225902452_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=b9_2ARXsnqwAX-Gfoj5&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=03_AdTli9Ijns_4M9XVzsTzaytPlqWBZihjKiifaVhvS70W8A&oe=63D5402F
0
Pany miałem grypa ale żeby aż tak, od wczoraj ciągle zimno herbata ciepła nie pomaga , tabletki nic , jakiś inny sposób macie ?
0
Jak się czujecie jak będzie paliwo po 9zl ? Xd