0

Są tutaj jacyś leśniczy / pilarze ? który zna się na piłach ? :D

1

@Explode powiem wam tak że byłem w 4 bankach i kazali się udać do siedziby NBP, ale myślę nie no tyle nie będę jechał zaraz chyba wyrzucę ale patrze o przy drodze jakiś bank, ide zapytam grzecznie a Kobitka nooo widzę świeżutkie urwane :D i bez problemu mi wymieniła ;)

1

Hahah to jest hit w tym dzisiejszym dniu... Idę do bankomatu chce wpłacić a tutaj " odbierz zwrócone banknoty " i Chce wyciągnąć a tutaj coś ciężko idzie i efekt taki : https://zapodaj.net/691a47b93393f.jpg.html hahah co zrobić ? Żaden bank nie chce mi przyjąć xd

1

Jechaj czelsi z tymi pachołkami bo żal patrzeć

0

Bvb to pachołki , jechać z nimi Chelsea

0

Panowie jakbyście mieli trochę siana w co byście inwestowali jako własny interes ? Ja myślałem o myjni samochodowej 2 stanowiska , ale nie wiem czy dobry pomysł ;)

0

Halaand co się przełamać nie może

0

Lens czy Lille ?

11

2

A ja powiem tak. Visca el Barca ! ;)

https://zapodaj.net/4d1b1010ade43.jpg.html

0



Łezka się kręci ;]

0

Pytanie , Pracuje ktoś za granicą i robi na własnej działalności ? Mam parę pytań

0

@Rust_Cohle czego xd

1

Siema. czeka mnie daleki wyjazd i pytanie moje Jaki powerbank polecicie za około 100zl?




7

Mówię,że nie piję, wszyscy proponują picie.

Mowię, że nie jestem głodny, wszyscy dają jeść.

Mówię, że nie imprezy , wszyscy ciągną na balety.

Mówię że nie mam pieniędzy, cisza...

0

@JordiAlbion koleżka robi lata w tym i mówił właśnie że z tym to i by sobie dziewczyna poradziła, ale mówię jak ja tego nigdy nie robiłem a on mówi że nauczymy cię i potem będziesz śmigał, a za czasu szkoły robiłem takie coś tylko wiadomo praktyki to co innego a robota :)

0

Panowie pytanie do majstrów co robią wykończenie itp. mam ofertę jechania za granicę kładzenie pucu niby szkolenie będzie , jechalibyście mimo tego że nie robiliście tego nigdy ? Bo mam dylemat

2

a może by tak się napił przy poniedziałku :D

1

Panowie pomoże ktos gdzie kupię koszulkę Arsenalu ? Podstsdionem brak rozmiarów ...

29

„Będę często na meczach Ekstraklasy.” - Fernando Santos

On jeszcze nie wie. xd

0

@demsi1707 a co możesz polecić ?

0

Panowie , pracuje ktoś za granicą np Niemcy ? Wybieram się i moje pytanie brzmi jaki internet wybrać, bo na Francji było coś takiego jak lycmobile. ;)

0

Roberto na ŚPD ha aleś Xavi teraz dowalił

1

0

@P33ck dzięki ! pozdrawiam cieplutko

0

da radę jakoś sprawdzić co to za model korków ma MESSI ?

0

takie PSG to aż chce się oglądać ;)

0

Szejki no polewać te wódkę -.-

3

Neymar 10 chce przejść xD

0

ma ktoś video z bramki messiego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?