xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są tutaj jacyś leśniczy / pilarze ? który zna się na piłach ? :D
1
@Explode powiem wam tak że byłem w 4 bankach i kazali się udać do siedziby NBP, ale myślę nie no tyle nie będę jechał zaraz chyba wyrzucę ale patrze o przy drodze jakiś bank, ide zapytam grzecznie a Kobitka nooo widzę świeżutkie urwane :D i bez problemu mi wymieniła ;)
1
Hahah to jest hit w tym dzisiejszym dniu... Idę do bankomatu chce wpłacić a tutaj " odbierz zwrócone banknoty " i Chce wyciągnąć a tutaj coś ciężko idzie i efekt taki : https://zapodaj.net/691a47b93393f.jpg.html hahah co zrobić ? Żaden bank nie chce mi przyjąć xd
1
Jechaj czelsi z tymi pachołkami bo żal patrzeć
0
Bvb to pachołki , jechać z nimi Chelsea
0
Panowie jakbyście mieli trochę siana w co byście inwestowali jako własny interes ? Ja myślałem o myjni samochodowej 2 stanowiska , ale nie wiem czy dobry pomysł ;)
0
Halaand co się przełamać nie może
0
Lens czy Lille ?
11
Visca el Barca;)
https://zapodaj.net/4d1b1010ade43.jpg.html
2
A ja powiem tak. Visca el Barca ! ;)
https://zapodaj.net/4d1b1010ade43.jpg.html
0
Łezka się kręci ;]
0
Pytanie , Pracuje ktoś za granicą i robi na własnej działalności ? Mam parę pytań
0
@Rust_Cohle czego xd
1
Siema. czeka mnie daleki wyjazd i pytanie moje Jaki powerbank polecicie za około 100zl?
7
Mówię,że nie piję, wszyscy proponują picie.
Mowię, że nie jestem głodny, wszyscy dają jeść.
Mówię, że nie imprezy , wszyscy ciągną na balety.
Mówię że nie mam pieniędzy, cisza...
0
@JordiAlbion koleżka robi lata w tym i mówił właśnie że z tym to i by sobie dziewczyna poradziła, ale mówię jak ja tego nigdy nie robiłem a on mówi że nauczymy cię i potem będziesz śmigał, a za czasu szkoły robiłem takie coś tylko wiadomo praktyki to co innego a robota :)
0
Panowie pytanie do majstrów co robią wykończenie itp. mam ofertę jechania za granicę kładzenie pucu niby szkolenie będzie , jechalibyście mimo tego że nie robiliście tego nigdy ? Bo mam dylemat
2
a może by tak się napił przy poniedziałku :D
1
Panowie pomoże ktos gdzie kupię koszulkę Arsenalu ? Podstsdionem brak rozmiarów ...
29
„Będę często na meczach Ekstraklasy.” - Fernando Santos
On jeszcze nie wie. xd
0
@demsi1707 a co możesz polecić ?
0
Panowie , pracuje ktoś za granicą np Niemcy ? Wybieram się i moje pytanie brzmi jaki internet wybrać, bo na Francji było coś takiego jak lycmobile. ;)
0
Roberto na ŚPD ha aleś Xavi teraz dowalił
1
ależ to był sezon ;)
https://zapodaj.net/59883ab5bb4eb.png.html
0
@P33ck dzięki ! pozdrawiam cieplutko
0
da radę jakoś sprawdzić co to za model korków ma MESSI ?
0
takie PSG to aż chce się oglądać ;)
0
Szejki no polewać te wódkę -.-
3
Neymar 10 chce przejść xD
0
ma ktoś video z bramki messiego ?