0

Chłopaki zaraz na szpital bo tempa nie wytrzymają xd słabiaki

0

Partacze powinny gryźć trawe a nie chodzą po boisku

0

Mbappe jadą z nami jak z furą gnoju , dobrze że mają o 15 samolot

0

@Bobo25 chyba wójta

0

Do domu wrócimy i W piecu zapalimy

2

Weź zmień tego kiwora i Frankowskiego łamagi do c klasy a nie do reprezentacji

0

@draxidox kiwor słabiak prezenty daje

4

Słaby kiwor i Frankowski nie ma jaj Czesiu...

1

Dobrze że Fabiański nie broni karnych bo byśmy odpadli

4

I pomyśleć ze już o 18 będziemy w ćwierćfinale mistrzostw świata, coś niesamowitego.

3

Niestety Czesiu nie zaskoczył i będzie trzymanie dziurawej gardy do 15 minuty aż stracimy bramkę a później to już z górki... :(

3

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem

7

Kamerun wygrywa , jutro jadę na sts i wale Vabank na Polskę najwyżej pod mostem będę spał xd

10

Podaje skład na mecz z Francją:
Szczęsny i dziesięciu nieszczęsnych !!!

0

W niedziele kolejny cud i żabieudka do domu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Finał będzie Polska - Argentyna i lewy hattricka zasadzi

1

Fajnie jeden ziomek tutaj a zagram sobie na bramkę Romka @3.50 kurs xd

0

Dziadostwo i tyle Chorwaci do chałupy ćw...

0

Miał to luakakakakaka

0

@Jacu327 kaszana

0

Ten modric to jest słaby jak barszcz mieć takie kontry i bawić się w jakieś przerzuty

0

Ale kalectwo z strony Chorwatów

0

Ten sosna to jak puchacz ani wrzutki ani nic , weź go zmień chłopie

0

U mnie w okręgowce w klubie jest tak kto pierwszy trafi słupka czy porzeczkę wygrywa xd

3

Sosna co słaby hahah

0

W tej Chorwacji to same dziadki grają , Belgia niech wygra bo grają jak Polacy

3

Ale padaka ten mecz Chorwacja - Belgia

8

https://zapodaj.net/661a360a25964.jpg.html

Messi do Lewandowskiego: „Z taką grą to możecie wygrać puchar tymbarka kartofle jedne "

5

Z Francją mecz po 22, żeby dzieci nie oglądały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?