xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar-Lewy-Raphina ale to by kurła chodziło... ;/
0
Pora zagrać w klasyka :D
https://zapodaj.net/5c4e560a303a0.png.html
2
Erling Haaland z pierwszym hat-trickiem w barwach Manchesteru City.
1
https://zapodaj.net/da284534dfef7.jpg.html jakaś cebula chce mi spór złożyć , że oszust xd gość twierdzi że bezpośrednio na konto
0
Panowie znacie jakiś program do przycinanie filmu/dodawanie muzy itp taki łatwy przejrzysty i bez znaku wodnego :)
0
Wstawiał ktoś bramę garażową ? Bo już nie wytrzymie https://zapodaj.net/ed4d0739a4ee1.jpg.html kurcze z jednej strony fajny luz a z tej obciera , już k.. bierze xd
1
https://zapodaj.net/0cc1ac1f30a33.jpg.html po jednym piwie ? Xd
1
będzie to hulać ?
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/299782451_123554627088583_8341018972098907381_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=cXsA-31WFaAAX_MRdRZ&tn=MbYXuOaulWs_u-ct&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=00_AT8yxONkfaWMqNL_fbvLHgO2zyCQBJFweH3bb3bFSzopGw&oe=6303EBB7
0
Ktoś się orientuje w kartach niższych ligach ? Dostałem dwie żółte w konsekwencji czerwo , pauzuje czy nie ? Bo mi mówią że nie xd
0
Ma ktoś z was cyfrowy Polsat ? Który pakiet polecacie ?ktoś pomoże w ogarnięciu
0
Siemanko, jak tam co tam ? Trochę mnie dzisiaj slabiło xd
0
https://zapodaj.net/fea7dbfe3ca18.jpg.html
Nie żeby ten coś ale śmieszy hah
1
@Lionel_Messi10 no ja też trochę dalem w palnik hehe
0
@kuz patola ? Xd
4
No i namówili , nie ma to jak grilek czilera ,https://zapodaj.net/aaf05dc1394ba.jpg.html
0
@wawrzyn1 pewnie żeś go sprzedał xd
1
Korci mnie żeby dzisiaj się napić xd
4
https://zapodaj.net/80196f92eb7b7.jpg.html
Zaklepane
1
@BulaKG szukam lepszego bassu haha
0
@Pawel13sz taak hehe
1
@Lionel_Messi10 pan to wyższa półka mi chodzi takie tanioszka do 150ziko hehe
1
Poleci ktoś jakieś radio przenośne na budowę ?
4
O tych 3 muszkieterów będzie ogień :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/298434765_5778751162159032_2241022546987056838_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=x4vKADja2j8AX8-BGce&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=00_AT9LdI5Hwq9mao1kp4gTBszViwQZzFGl4pRtt-DOX4BYJA&oe=62F6CBEC
2
Pany jak wam się widzą ? :D https://i1.t4s.cz/products/dj5598-780/nike-zoom-superfly-9-pro-fg-477030-dj5598-780.jpg
0
Czy waszym zdaniem Suarez był pewniak do karnych ? Widzę wczoraj ładnie spartolil w jakiejś ogórskiej lidze
1
@Fenelon za te piniondze ?
2
Dostał 9 i strzela , mamo nie teraz ruszyła maszyna
0
Panowie , macie jakąś stonkę kto w jakich korkach gra np przed meczem ?
0
Właśnie podali wódkę na ciepło i mówią, że to zwyczaj miejscowych i że ona jest "super".
Co robić? Pić? Wyjść?
1
jak tam ? co tam ? kiełbaska się smaży ?