1

Neymar-Lewy-Raphina ale to by kurła chodziło... ;/

0

Pora zagrać w klasyka :D

https://zapodaj.net/5c4e560a303a0.png.html

2

Erling Haaland z pierwszym hat-trickiem w barwach Manchesteru City.

1

https://zapodaj.net/da284534dfef7.jpg.html jakaś cebula chce mi spór złożyć , że oszust xd gość twierdzi że bezpośrednio na konto

0

Panowie znacie jakiś program do przycinanie filmu/dodawanie muzy itp taki łatwy przejrzysty i bez znaku wodnego :)

0

Wstawiał ktoś bramę garażową ? Bo już nie wytrzymie https://zapodaj.net/ed4d0739a4ee1.jpg.html kurcze z jednej strony fajny luz a z tej obciera , już k.. bierze xd

1

0

Ktoś się orientuje w kartach niższych ligach ? Dostałem dwie żółte w konsekwencji czerwo , pauzuje czy nie ? Bo mi mówią że nie xd

0

Ma ktoś z was cyfrowy Polsat ? Który pakiet polecacie ?ktoś pomoże w ogarnięciu

0

Siemanko, jak tam co tam ? Trochę mnie dzisiaj slabiło xd

0

https://zapodaj.net/fea7dbfe3ca18.jpg.html

Nie żeby ten coś ale śmieszy hah

1

@Lionel_Messi10 no ja też trochę dalem w palnik hehe

0

@kuz patola ? Xd

4

No i namówili , nie ma to jak grilek czilera ,https://zapodaj.net/aaf05dc1394ba.jpg.html

0

@wawrzyn1 pewnie żeś go sprzedał xd

1

Korci mnie żeby dzisiaj się napić xd

4

1

@BulaKG szukam lepszego bassu haha

0

@Pawel13sz taak hehe

1

@Lionel_Messi10 pan to wyższa półka mi chodzi takie tanioszka do 150ziko hehe

1

Poleci ktoś jakieś radio przenośne na budowę ?

0

Czy waszym zdaniem Suarez był pewniak do karnych ? Widzę wczoraj ładnie spartolil w jakiejś ogórskiej lidze

1

@Fenelon za te piniondze ?

2

Dostał 9 i strzela , mamo nie teraz ruszyła maszyna

0

Panowie , macie jakąś stonkę kto w jakich korkach gra np przed meczem ?

0

Właśnie podali wódkę na ciepło i mówią, że to zwyczaj miejscowych i że ona jest "super".

Co robić? Pić? Wyjść?

1

jak tam ? co tam ? kiełbaska się smaży ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?